مشکل ریزش مو ( سر ، ابرو و ریش اقایون )

• شروع کننده موضوع زیباسیرت
  • تاریخ شروع

زیباسیرت

Guest
سلام به همه عزیزانی که این تاپیک و می خونن
می خوام بپرسم ازتون کیا از ریزش مو رنج می برن ؟؟
عید نزدیکه ها یه محصول خوب دارم براتون
برای نتیجه گرفتن یک ماه تا ۴۰روز کافیه
و می تونید خودتون مقایسه کنید و یدونه از این محصول کافیه برای ۴۰ روزتون ?

من برای جلو گیری از ریزش مو ها چه در ناحیه ی ابرو و مو ها و چه برای ریش ها در اقایون
تونیک ضد ریزش مو الیکس رو معرفی می کنم
عزیزان قدم اول برای نتیجه گرفتنتون درست و به اندازه مصرف کردنه محصولاته?
در این تونیک که به صورت محلول هستش عصاره ی مورد به کار رفته یا یامورت که هم ضد قارچ و باکتریه که از ریزش مو حلو گیری می کنه و هم جلو گیری از ریزش مو داره

و صمغ کتیرا که هم ضد ریزش هست و اینکه با نفود توی ساختار درونی مو ذخیره ی پروتئینی رو که کم شده دوباره کامل می کنه و به این ترتیب مو رو ضخیم می کنه و حتی از بین برندی الکتریسیته ی ساکن مو هست
عصاره ی سدر در این تونیک هست

عصاره ی سدر که توی عطاری ها هست می تونه باعث ریزش مو بشه توی بعضی افراد چون قابض منافذ پوست سر هست
و برای کسانی که موهای خشک دارن با منفذ های ریز مناسب نیست اما توی این تونیک به مقداری استفاده میشه که برای همه نتیجه بخش باشه

از خواص روغن زیتون برای نرم کنندگی میزان ویتامین E که توی روغن نارگیل این محصول به کار رفته که باعث اکسیژن رسانی بهتر به پوست سر میشه و در نتیجه سرعت رویش مو بیش تر میشه
روغن کنجد که ویتامین E و B داره و عصاره ی الوئه ورا با ویتامین های A. C.E.B12 و روغن بادام تلخ برای هم نرم کنندگی و هم جلوگیری از اشعه ی UV و ..... دیگه هم درش به کار رفته
اینا رو گفتم تا همگی بدونیم جمع شدن این مواد طبیعی می تونه چه قدر خاصیت داشته باشه
امتحانش حداقل یه بار می ارزه ?❤

بالا