مرگ بر اثر افسردگی

Fati_1wiwiw

کاربر جدید
یعنی دوباره منممم حالم خوب میشهههههه؟😭 بچه هاااااا کمک
امروز داشتم ب معنی و اقعی
میمردممم به زودی م خودمووو میکشممم😭
بچه ها من واقعا حالم بده لعنت به افسردگی
دعا کنید زودتر ی اتفاقی بیفته بمیرمم

استارتر
استارتر

Fati_1wiwiw

کاربر جدید
آدم افسرده ، نمیاد بگه من افسرده ام ..
پس تلقین نکن و خودت و جمع و جور کن
خب ؟
ببین دیگ این حرف و نزن من بدبخت نمیدکنی توی چه حالیم ک دارم تو این سایت دنبال ی حرف دلگرم کننده میگردمم واقعا متاسفم واس درکت م س سال اینجوریم دیگ باور کردمم منمم انقدر دکترا بهم گفت افسرده ای اگ خودت افسرده بودی تا حالا میدونی یکی از مراحل خوب شدنش اینک قبول کنی ک افسرده ای

پنـــاه

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ببین دیگ این حرف و نزن من بدبخت نمیدکنی توی چه حالیم ک دارم تو این سایت دنبال ی حرف دلگرم کننده میگردمم واقعا متاسفم واس درکت م س سال اینجوریم دیگ باور کردمم منمم انقدر دکترا بهم گفت افسرده ای اگ خودت افسرده بودی تا حالا میدونی یکی از مراحل خوب شدنش اینک قبول کنی ک افسرده ای
چرا جبهه میگیری ؟ 😐
دارم میگم وقتی هی میگی افسرده ام ، فلانم ، بهمانم ..
فقط داری حالتو بدتر میکنی :/
اگه میخوای مثل قبل شی باید این تلقین ها رو کنار بزاری و ب خودت ی تلنگر بدی

استارتر
استارتر

Fati_1wiwiw

کاربر جدید
چرا جبهه میگیری ؟ 😐
دارم میگم وقتی هی میگی افسرده ام ، فلانم ، بهمانم ..
فقط داری حالتو بدتر میکنی :/
اگه میخوای مثل قبل شی باید این تلقین ها رو کنار بزاری و ب خودت ی تلنگر بدی
خب نمیشههههههه به خداااا خسته شدم رسیدم ب ته خط😭

استارتر
استارتر

Fati_1wiwiw

کاربر جدید
کفر نگو خدا همه. بنده هاشو دوست داره
پدری دارم ک تو حتی نمیتونی ی لحظه قبول کنی ک پدرت باشه هممون بدختیم همش بخاطر همونه به خدا تو این روزا یا اونو میکشمم یا خودمو

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم هر چیزی راه حلی دارد دوست عزیزم اگر میگی افسردگی داری برو پیش مشاور تا با راه کاری که به شما دوست خوبم میگه انشاءالله که حالت خوب میشه دوست خوبم خدا راشکر کن که پدر و مادرت کنارت هستند من چی بگم که پدر و مادرم را از دست دادم ولی سعی میکنم به خودم روحیه بدم

استارتر
استارتر

Fati_1wiwiw

کاربر جدید
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم هر چیزی راه حلی دارد دوست عزیزم اگر میگی افسردگی داری برو پیش مشاور تا با راه کاری که به شما دوست خوبم میگه انشاءالله که حالت خوب میشه دوست خوبم خدا راشکر کن که پدر و مادرت کنارت هستند من چی بگم که پدر و مادرم را از دست دادم ولی سعی میکنم به خودم روحیه بدم
عزیزمم🙂خستممممم فقط خدا رو دارم:))))

بالا