مد جديد

• شروع کننده موضوع Dela
  • تاریخ شروع

Dela

Guest
سلام، چرا همه ى تاپيكا قفله؟ احيانا از اونا نيستين كه حرفاتونو ميزنين بعد تا طرف اومد نظرشو بگه ميذاريد و ميريد؟!

نكنين اين كارا رو ! يه روزى ميرسه تاپيك ميزنين درشم كامل باز ميذاريد ولى همه به خيال اينكه بازم قفل زدين اصلا زحمت وارد شدنم به خودشون نميدن

پ ن: مخاطب خاص نداره از روز اول كه به در بسته خوردم هى ميخواستم اين سوالى بپرسم نشد ولى امروز ديگه همه ى درا بسته س:دى

دختر__بهار

Guest
من که در تاپیکام همش بازه قفلم هرز شده ?

دختر جذاب

Guest
من از تیکه انداختن هایی که جدیدا تو سایت راه افتاده بدم اومده
هر حرفی دارین برین تو خصوصی بزنید فضای سایت رو چرا مسموم میکنید اینجا نی نی سایت نیست?????????????

بانوی عمارت

Guest
میگم چرا تاپیک میزنن اصلا?? با شوق میری تو تاپیک میبینی قفله?

استارتر
استارتر

Dela

Guest
میگم چرا تاپیک میزنن اصلا?? با شوق میری تو تاپیک میبینی قفله?
دقيقا! منم تو همين موندم...

من كه ديگه تو تاپيك اينايى كه هميشه قفل ميزنن نخواهم رفت شايد اصلا ايگنورشون كردم كه صفحه ى اولم خلوت تر بشه

جانان،

Guest
فقط یک عده ای هستن که باهم دعوا میکنن بعد تاپیک میزنن به هم تیکه میندازن من که تازه واردم زیاد بچه هارو نمیشناسم ولی بنظرم اینجوری اصلا خوب نیست فقط یک عده باهم دوستن حرف میزنن بعد که دعوا شد پشت سر هم تاپیک میزنن

استارتر
استارتر

Dela

Guest
فقط یک عده ای هستن که باهم دعوا میکنن بعد تاپیک میزنن به هم تیکه میندازن من که تازه واردم زیاد بچه هارو نمیشناسم ولی بنظرم اینجوری اصلا خوب نیست فقط یک عده باهم دوستن حرف میزنن بعد که دعوا شد پشت سر هم تاپیک میزنن
همه شونم اينطورى نيست يكى يه كليپ ميذاره يا يه شعر، ولى قفلش ميكنه

نكنه اون كليپ و شعرا هم تيكه س من نميگيرم؟:دى

بالا