مدرسه دولتی یاغیرانتفاعی؟؟؟؟

• شروع کننده موضوع دختران تابستان
  • تاریخ شروع

دختران تابستان

Guest
سلام دوستان وقتتون بخیر
دخترم پیش دبستانیه.کلاس اول کجاثبت نامش کنم؟
?یه سریامیگن غیرانتفاعی چون پایه است وخوب آموزش میبینه

?یه سریامیگن نه اینکارونکن دولتی بفرست ۶سال اول مهم نیست ازهفتم بزارش غیرانتفاعی

?یه سریا میگن بفرست دولتی که باهمه قشری برخوردداشته باشه وبتونه بعدا توحامعه که گرگ زیاد داره ازپس خودش بربیاد

?بعضیامیگن غیرانتفاعی بره بعدممکنه هفتم بفرستیش دولتی .براش بدمیشه وتحملشونداره

نمیدونم چکارکنم.
دولتیاشلوغه
میشه نظراتتونو بگید

Mahlag

Guest
من از اول تا ششم غیر انتفاعی بودم از دهم تا دوازدهم هم غیر انتفاعی بودم هفتم تا نهمم مدرسه شاهد بودم ک هم سطح علمی‌ بالا بود هم خیلی مذهبی بود
ولی باز مدرسه غیر انتفاعی از اول تا ششم خیلی بهتر هست به نظرم رسیدگی هم بهتره

یکدونه

Guest
خب طبیعتا غیرانتفاعی بیشتر رسیدگی میکنن تا دولتی
و باید ابتدایی رو توی یک مدرسه غیر انتفاعی خوند
من خودم ابتدایی رو تو ی مدرسه غیر انتفاعی واقعا خوب خوندم بعد دوره راهنمایی و دبیرستان رو توی مدارس استعداد درخشان
دولتی تعداد بچه ها زیاده قدرت کنترل ندارن و نظارتی روی تدریس معلم ها نیست

کیمیا0

Guest
اگر میخوای بزاری غیردولتی حتما ببین معلمای مدرسه چطورن یعنی اولویت اول مدرسه غیردولتی معلمشه یا یه جای خوب بزار که معلمای ثابت دارن یا حتما از اولیا راجبشون تحقیق کن.معلم خوب نباشه انگار هیچ کاری نکردی

about_Maedeh

Guest
برای چه مقطعی؟ طبق تجربه اطرافیان میگم
ابتدایی بره دولتی چون از همون ابتدا وارد جامعه بشه با تعداد نفرات بیشتر تو کلاس بنظرم خیلی بهتره تا غیر دولتی
برای راهنمایی و دبیرستان غیر انتفاعی

استارتر
استارتر

دختران تابستان

Guest
خب اگه شرایط مالیش داری غیر انتفاعی بهتره
من از اول تا ششم غیر انتفاعی بودم از دهم تا دوازدهم هم غیر انتفاعی بودم هفتم تا نهمم مدرسه شاهد بودم ک هم سطح علمی‌ بالا بود هم خیلی مذهبی بود
ولی باز مدرسه غیر انتفاعی از اول تا ششم خیلی بهتر هست به نظرم رسیدگی هم بهتره
غیر انتفاعی بهتره
قطعا غیر انتفاعی
خب طبیعتا غیرانتفاعی بیشتر رسیدگی میکنن تا دولتی
و باید ابتدایی رو توی یک مدرسه غیر انتفاعی خوند
من خودم ابتدایی رو تو ی مدرسه غیر انتفاعی واقعا خوب خوندم بعد دوره راهنمایی و دبیرستان رو توی مدارس استعداد درخشان
دولتی تعداد بچه ها زیاده قدرت کنترل ندارن و نظارتی روی تدریس معلم ها نیست
اگر میخوای بزاری غیردولتی حتما ببین معلمای مدرسه چطورن یعنی اولویت اول مدرسه غیردولتی معلمشه یا یه جای خوب بزار که معلمای ثابت دارن یا حتما از اولیا راجبشون تحقیق کن.معلم خوب نباشه انگار هیچ کاری نکردی
اکثرا میگن غیرانتفاعی
ممنون ارنظراتتون????

استارتر
استارتر

دختران تابستان

Guest
برای چه مقطعی؟ طبق تجربه اطرافیان میگم
ابتدایی بره دولتی چون از همون ابتدا وارد جامعه بشه با تعداد نفرات بیشتر تو کلاس بنظرم خیلی بهتره تا غیر دولتی
برای راهنمایی و دبیرستان غیر انتفاعی
دبستان قراره بره

استارتر
استارتر

دختران تابستان

Guest

Choi mary

Guest
استارتر
استارتر

دختران تابستان

Guest
من فقط دولتی رفتم تجربه غیرانتفاعی ندارم که بخوام مقایسه کنم ولی من بچه دار بشم اگه شرایط خاصی نداشته باشه مدرسه دولتی میفرستم
ممنون?

بالا