مامانایی ک خونشون همیشه تمیزه بیان

• شروع کننده موضوع کله_گردالی_شوهرمم
  • تاریخ شروع

کله_گردالی_شوهرمم

Guest
سلام خانومای خوشگل.شما چیکار میکنین خونتون همیشه تمیزه.چ ساعتی بیدار میشید؟من دوتا نی نی دارم یکی ۱۶ماهه یکی۳ماهه.اصلا نمیرسم بخدا.ی راهکار بدید.راستی من کابل زندگی میکنم از وقتی زمستون شده نصف روز برق نیس

دختر جذاب

Guest
عزیزم هرچی ریخته میشه همون ثانیه جمع کن نذار تلمبار بشه مثلا دوتا استکان کثیف میشه همون موقع بشور
بازی بچه هات تموم میشه همون موقع وسایل بازی شون رو جمع کن
اینجوری کم کم باشه نه خسته میشی نه ریخت و پاش میشه

استارتر
استارتر

کله_گردالی_شوهرمم

Guest
عزیزم هرچی ریخته میشه همون ثانیه جمع کن نذار تلمبار بشه مثلا دوتا استکان کثیف میشه همون موقع بشور
بازی بچه هات تموم میشه همون موقع وسایل بازی شون رو جمع کن
اینجوری کم کم باشه نه خسته میشی نه ریخت و پاش میشه
اخه گلم دخترم خیلی لجبازه.مثلا بازی میکنه خسته میشه میرع من اسباب بازیاشو میڋارم تو سبدش.تا چشمش میخوره بدو بدو میاد سبدو برعکس میکنه.یا اشپزخونه مرتبه.ی لحظه میرم پسرمو شیر بدم میره تو کشو هارو میریزه بیرون یا وسایل داخل یخچالو میندازه.چندروز پیش تمام لوازم ارایشمو از روی میز جمع کردم قایم کردم باز پیدا کرده لاکو باز کرده ریخته روی روتختی و ریملمو مالیده ب اینورو اونور.

کاربر حذف شده 935

Guest
عزیزم خونه ای که توش بچه کوچیکه همیشه یه کوچولوبریزبه پاش داره?ناراحت نکن خودتو بابچه هابازی کن وخوش باش،وقتی خوابیدن توام کم کم وسیله هاروجمع وجورکن

دختر جذاب

Guest
اخه گلم دخترم خیلی لجبازه.مثلا بازی میکنه خسته میشه میرع من اسباب بازیاشو میڋارم تو سبدش.تا چشمش میخوره بدو بدو میاد سبدو برعکس میکنه.یا اشپزخونه مرتبه.ی لحظه میرم پسرمو شیر بدم میره تو کشو هارو میریزه بیرون یا وسایل داخل یخچالو میندازه.چندروز پیش تمام لوازم ارایشمو از روی میز جمع کردم قایم کردم باز پیدا کرده لاکو باز کرده ریخته روی روتختی و ریملمو مالیده ب اینورو اونور.
عزیزم خب با این رفتار دخترت تو تراکتور هم باشی بازم خونت هیچ وقت مرتب نمیمونه
باید دختر خوشگلت رو اول باهاش صحبت کنی مثلا قانون هایی که بچه ها خوششون میاد و حالت بازی هست رو استفاده کن یا از یه مشاور کمک بگیر دخترت اگه ۴_۵ ساله هست این رفتار ها طبیعیه تو اکثر بچه های این رنج سنی این رفتار ها پیش میاد

استارتر
استارتر

کله_گردالی_شوهرمم

Guest
عزیزم خب با این رفتار دخترت تو تراکتور هم باشی بازم خونت هیچ وقت مرتب نمیمونه
باید دختر خوشگلت رو اول باهاش صحبت کنی مثلا قانون هایی که بچه ها خوششون میاد و حالت بازی هست رو استفاده کن یا از یه مشاور کمک بگیر دخترت اگه ۴_۵ ساله هست این رفتار ها طبیعیه تو اکثر بچه های این رنج سنی این رفتار ها پیش میاد
عزیزم۱سال و نیمه مشکلم اینه ک اصلا نمیفهمه?

استارتر
استارتر

کله_گردالی_شوهرمم

Guest
عزیزم خونه ای که توش بچه کوچیکه همیشه یه کوچولوبریزبه پاش داره?ناراحت نکن خودتو بابچه هابازی کن وخوش باش،وقتی خوابیدن توام کم کم وسیله هاروجمع وجورکن
هر صبح همه جارو تمیز میکنم تا شب همه جا انگار ترکیده

کاربر حذف شده 935

Guest
هر صبح همه جارو تمیز میکنم تا شب همه جا انگار ترکیده
خودتواذیت نکن گلموالاخونه ما هم که داداشم 8سالشه همینه?من هرروزجارومیکشم،جمع میکنم ولی بازیه جابهم ریختس،جدیداالکی میگم مهمون میخوادبیاداونم سریع میادکمک?
ولی عزیزم به خاطراین چیزا خودتوناراحت نکن دوتابچه کوچیک داری طبیعیه یکم این وضع

استارتر
استارتر

کله_گردالی_شوهرمم

Guest
اخی عزیزم خیلی کوچولو هست که چجوری انقد فرزه???
دیونه شدم از دستش.????ی بار ازش غافل شدم رفته با انبردست لبشو گرفته.گریه کرد.هرچی نگاخ میکردم دست وپاشو میدیدم چیزیش نیس.بعدا دیدم لبش ورم کرده.هرروز کل لباساشو از کمدش میندازه بیرون میره میشینه توش.ی بار قفل شده بود خودش ترسیده بود جیغ میکشید

استارتر
استارتر

کله_گردالی_شوهرمم

Guest
خودتواذیت نکن گلموالاخونه ما هم که داداشم 8سالشه همینه?من هرروزجارومیکشم،جمع میکنم ولی بازیه جابهم ریختس،جدیداالکی میگم مهمون میخوادبیاداونم سریع میادکمک?
ازاومدن مهمون میترسم بخدا???اخه بامادرشوهرم تو ی ساختمونیم درو باز میکنن میان تو اصلا درم نمیزنن

دختر جذاب

Guest
دیونه شدم از دستش.????ی بار ازش غافل شدم رفته با انبردست لبشو گرفته.گریه کرد.هرچی نگاخ میکردم دست وپاشو میدیدم چیزیش نیس.بعدا دیدم لبش ورم کرده.هرروز کل لباساشو از کمدش میندازه بیرون میره میشینه توش.ی بار قفل شده بود خودش ترسیده بود جیغ میکشید
این روزا هم میگذره عزیزم چاره ای نیست دیگه باید تحمل کنی???تا بزرگ شه خودش کمکت میشه?????

بسته شد

Guest
بابا من مجردممم دوهفس تواتاقم بمب ترکیده هنو حال ندارم تمیزش کنم?اونوخ توبادوتا بچه
طبیعیه بنظرم

کاربر حذف شده 935

Guest
ازاومدن مهمون میترسم بخدا???اخه بامادرشوهرم تو ی ساختمونیم درو باز میکنن میان تو اصلا درم نمیزنن
اوه?حق داری عزیزم،میگذره ناراحت نباش،اول به خودت برس خونه روهم بعدجمع میکنی?الانم کروناست زیادکسی جایی نمیره،بابچه هاخوش باش وحال کن بزرگ بشن دلت برابچگیشون تنگ میشه?

مااماان_ساامیاار

Guest
من .. خب تا بچه میخوابه من عین جت دارم میشورم مسابم
البته غذاهام اغلب سادس ، دیگه مثل قبل کیک و ژله نداریم باعث میشه وقتم باز باشه

مااماان_ساامیاار

Guest
???گولش نزن گناه داره

استارتر
استارتر

کله_گردالی_شوهرمم

Guest
بابا من مجردممم دوهفس تواتاقم بمب ترکیده هنو حال ندارم تمیزش کنم?اونوخ توبادوتا بچه
طبیعیه بنظرم
????اخه تنها باشی عیب نداره.مثلا خونه ما ی اشغال روی زمین باشه دخترم میخورش?????ی بار حلقه ی شوهرم روی زمبن بوده خورده بودش.انقد زدم پشتش بالا اورد تا اومد بیرون

استارتر
استارتر

کله_گردالی_شوهرمم

Guest
اوه?حق داری عزیزم،میگذره ناراحت نباش،اول به خودت برس خونه روهم بعدجمع میکنی?الانم کروناست زیادکسی جایی نمیره،بابچه هاخوش باش وحال کن بزرگ بشن دلت برابچگیشون تنگ میشه?
خیلی وقتا دلم میسوزه ولی بازم حرصمو درمیاره.لقمشو از دهنش میاره بیرون میماله ب فرش?خودت باشی ناراحت نمیشی؟

بالا