لطفا براش فاتحه بفرستید و من رو هم راهنمایی کنید

گردافرید2

⭐کاربر برتر⭐
مادر جاریم(جاریم قبل از ازدواج هم دوست صمیمیم بود و ارتباط خانوادگی داشتیم) باهام تماس گرفت... و فهمیدم که جاریم بخاطر خود کشی از دنیا رفته😞🖤
اصلا حالم خراب شد.. من دیشب داشتمم باهاش تلفنی حرف می زدم.. حالش خوب خوب بودد و کلی هم می خندید خوشحال بود...
حالا مراسم تشی جنازه فرداست و خوب من چون از همسرم جدا شدم بنظرتون اگه برم مراسم کار درستی کردم؟یا نباید برم؟

نوه ونگوک

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
مادر جاریم(جاریم قبل از ازدواج هم دوست صمیمیم بود و ارتباط خانوادگی داشتیم) باهام تماس گرفت... و فهمیدم که جاریم بخاطر خود کشی از دنیا رفته😞🖤
اصلا حالم خراب شد.. من دیشب داشتمم باهاش تلفنی حرف می زدم.. حالش خوب خوب بودد و کلی هم می خندید خوشحال بود...
حالا مراسم تشی جنازه فرداست و خوب من چون از همسرم جدا شدم بنظرتون اگه برم مراسم کار درستی کردم؟یا نباید برم؟
ناراحت شدم😔
خدابیامرزش

نوه ونگوک

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
بنظرم مراسم تشیع جنازم برو چون دوستت هست باید بری و خوب اصلا به کارای خانواده سابقتم توجه نکن تو میری بخاطر خانواده متوفی ن خانواده سابق شوهرت

استارتر
استارتر
گردافرید2

گردافرید2

⭐کاربر برتر⭐
بنظرم مراسم تشیع جنازم برو چون دوستت هست باید بری و خوب اصلا به کارای خانواده سابقتم توجه نکن تو میری بخاطر خانواده متوفی ن خانواده سابق شوهرت
درسته ممنونم بابت راهنمایی❤🌱

دلبرشیرین

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اخی عزیز دلم خدا رحمتش کنه روحش شاد بنده خدا😢تو برو به مادرش ی دلگرمی بده اروم شه گناه داره طفلی

تُرنج

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
عزیزمم💔روحش شاد🖤
چرا نری،وقتی میگی دوستشی،پس برو به همسر سابقت مربوط نیست. .

استارتر
استارتر
گردافرید2

گردافرید2

⭐کاربر برتر⭐
خواهش میکنم گلم واقعا اینجور شرایطو زیاد دیدم
واینکه اگه بری یه دلگرمی واسه مادر خدا بیامرزه
اوه گلبم🥺
برو🙃
به همسر سابقت ربطی نداره
عزیزم🥲
روحش شاد....🖤
برو حتما
همون ک بچشو از دست داد؟
برو
بله همون
عزیزمم💔روحش شاد🖤
چرا نری،وقتی میگی دوستشی،پس برو به همسر سابقت مربوط نیست. .
خدا رحمتش کنه
برو🥲
اخی عزیز دلم خدا رحمتش کنه روحش شاد بنده خدا😢تو برو به مادرش ی دلگرمی بده اروم شه گناه داره طفلی
ممنونمم بابت همه راهنمایی ها..
لطفا براش دعا کنید که روحش در ارامش باشه

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
گلم قبلا دوست بودید
بعد مدتی همدم بودی تو مریضی هاش
و زمانی فامیل
والان فوت کرده
بای اخرین دیدار و رهسپار به دیار باقی کنارش باش
همون طور که همیشه بودی

استارتر
استارتر
گردافرید2

گردافرید2

⭐کاربر برتر⭐
گلم قبلا دوست بودید