لباس حجابی واسه مراسم خاستگاری

• شروع کننده موضوع Gisoobanoo26
  • تاریخ شروع

Gisoobanoo26

Guest
خانواده م سنتی و مذهبی هستن ، من بیرون چادر سرم نمیکنم و مانتو بلند میپوشم ، قراره خاستگار بیاد برام ، نمیدونم الان کسی تو مراسم خاستگاری چادر نماز میپوشه یا نه؟ میخوام کت و شلوار مجلسی بخرم با چادر نماز مجلسی بپوشم??
کسی تو مراسمات خاستگاری چادر سر عروس دیده به این تازگی ها ؟؟

ملیحه

Guest
ازین چادرا سر کن

chador-rangi-bahari-1400-13jpg.jpg

والریا

Guest
بنظرم ننو وقتی بیرون چادر نمیپوشی برا مجلس خواستگاریتم نپوش
به جای یه کت و شلوار بگیر و بپوش

Choi mary

Guest
به خانواده خودتون نگاه کن توی خانواده ما میپوشن منم چادر پوشیدم اگه کلا توی خانواده ندارین چادرسر کنین هر طور که جلوی مهمونای مرد خانواده حاضر میشی بپوش

سرنوشت

Guest
خ
خانواده م سنتی و مذهبی هستن ، من بیرون چادر سرم نمیکنم و مانتو بلند میپوشم ، قراره خاستگار بیاد برام ، نمیدونم الان کسی تو مراسم خاستگاری چادر نماز میپوشه یا نه؟ میخوام کت و شلوار مجلسی بخرم با چادر نماز مجلسی بپوشم??
کسی تو مراسمات خاستگاری چادر سر عروس دیده به این تازگی ها ؟؟
خب شما که بیرون چادر نمی پوشی خونه هم چادر نپوشی بهتره راحت تری ، به نظرم چادر نپوش تونیک ، شومیز بپوش یا شومیز مانتویی یا تونیک مانتویی

سرنوشت

Guest
دو تا خواهرم ۱۵ سال پیش ازدواج کردن اون موقع چادر پوشیدن البته بیرون هم چادری بودن ،ولی خیلی وقته که چادر بیرون نمیپوشن، فامیل هم نمیدونم رفت و امدی نداریم که بدونم عروسا چی میپوشن ، مهمون مرد هم میاد خونه اگه حوصله داشته باشم تونیک تا رو زانو با شلوار گشاد میپوشم اگه نه هم که چادر میگیرم دورم، ولی خاستگاری فرق داره غریبه هم هستن و نمیدونم چه تیپی میگردن ? مانتو و شلوار بیرونی اگه بپوشم ناجوره؟ همونجور که بیرون میگردم
هر مانتویی برای خونه خوب نیس سبک و جمع وجور باشه

استارتر
استارتر

Gisoobanoo26

Guest
هر مانتویی برای خونه خوب نیس سبک و جمع وجور باشه
همون ست تونیک و شلوار واسه جلسه اول به نظرم خوبه ، واسه جلسه اصلی هم کت و سارافون بلند ، بیخیال چادر شدم اخه خیلی هم گرونه چادر نمازی مجلسی?

بالا