قرعه كشي محله ثبت نام كردم????

• شروع کننده موضوع Bita
  • تاریخ شروع

Choi mary

Guest
منو اوردن نفر ١٣ هم
كلي ادم انصراف دادن من از اخر رسيدم ١٨
مبلغ نهايي هم كمتر شده
بنطرت بمونم يا انصراف بدم
شوهرن ميگه ول كن انصراف بده تو كه ميخوايي طلا بخري تا سال بعد بهمن ماه معلوم نيست طلا گرمي چند بشه
مگه چند نفره هست و هر سهم چقدره اگه خودت میتونی جمع کنی اشکال نداره بردار ولی اگه فکر میکنی خودت نتونی پس انداز کنی بزار بمونه

استارتر
استارتر

Bita

Guest
مگه چند نفره هست و هر سهم چقدره اگه خودت میتونی جمع کنی اشکال نداره بردار ولی اگه فکر میکنی خودت نتونی پس انداز کنی بزار بمونه
هر ماه ٥٠٠ ميذارم
قراربود ٩ تومن در بياد ولي سهم منم ١٤٠١ بود ولي يه تعداد ديگه هم انصراف دادن شده ٦٥٠٠ سهم منم بهمن سال ديگه در مياد
پس انداز هم خودم ازه حساب باز كردم از ماه پيش پول ميزنم اون حسابم هر ماه يه تومن قراره بزنم اينو حذف كنم ميتونم ١٥٠٠ بزنم اون حسابم هر موقع چهار پنج تومن شد برم يه تيكه طلا بخرم
اين پول رو هم گذاشته بودم درومد برم طلا بخرم
سالهاس طلا نخريدم يدور هم طلاهامو فروختم نصفشو زمين خريدم

Choi mary

Guest
هر ماه ٥٠٠ ميذارم
قراربود ٩ تومن در بياد ولي سهم منم ١٤٠١ بود ولي يه تعداد ديگه هم انصراف دادن شده ٦٥٠٠ سهم منم بهمن سال ديگه در مياد
پس انداز هم خودم ازه حساب باز كردم از ماه پيش پول ميزنم اون حسابم هر ماه يه تومن قراره بزنم اينو حذف كنم ميتونم ١٥٠٠ بزنم اون حسابم هر موقع چهار پنج تومن شد برم يه تيكه طلا بخرم
اين پول رو هم گذاشته بودم درومد برم طلا بخرم
سالهاس طلا نخريدم يدور هم طلاهامو فروختم نصفشو زمين خريدم
اگه اینطوره انصراف بدی ضرر نمیکنی اگه هم دیدی طلا یکم اومد پایین زود میتونی بخری دیگه لنگ پولت نمینونی

بالا