قدیما چقدر عکس میزاشتیم

• شروع کننده موضوع مااماان_ساامیاار
  • تاریخ شروع

سفید برفی

Guest
میووووو?
5e7bed90-9b55-45aa-a872-473f0570298c.jpeg

sama_owg

Guest
خوش برگشتی سما?
کجا بودی دختر
سلام عزیز دلم:love:خیلی دلم تنگ شده بود
از کجا شروع کنم بگم...
عروسی دخترخالم بود توی اردبیل رفتیم اونجا یه چند هفته ای اونجا بودیم بعد نگو زنعموی دخترخالم کرونا داشته خالم اینا
کلا خانوادگی کرونا گرفتن ما هم وقتی خبردار شدیم زود برگشتیم تبریز ولی هممون یه مریضی خفیف رو رد کردیم ولی شکر خدا اتفاق های بدتری نیفتاد چون حالم خوب نبود نمیتونستم زیاد بیام،بیچاره دخترخالم اصلا نفهمید چجوری عروسی کرد?

بعدش من 6 روز هفترو درس میخونم و جمعه ها آزمون میدم گوشی نمیذاشت رو درسم تمرکز کنم همشم دلم میخواست بیام اینجا ولی دیدم اگه بیام و بخام خدافظی کنم خیلی سخت میشه برام?❤️همین شد که یهویی غیبم زد

تک دختر

Guest
سلام عزیز دلم:love:خیلی دلم تنگ شده بود
از کجا شروع کنم بگم...
عروسی دخترخالم بود توی اردبیل رفتیم اونجا یه چند هفته ای اونجا بودیم بعد نگو زنعموی دخترخالم کرونا داشته خالم اینا
??کلا خانوادگی کرونا گرفتن ما هم وقتی خبردار شدیم زود برگشتیم تبریز ولی هممون یه مریضی خفیف رو رد کردیم ولی شکر خدا اتفاق های بدتری نیفتاد چون حالم خوب نبود نمیتونستم زیاد بیام،بیچاره دخترخالم اصلا نفهمید چجوری عروسی کرد?

بعدش من 6 روز هفترو درس میخونم و جمعه ها آزمون میدم گوشی نمیذاشت رو درسم تمرکز کنم همشم دلم میخواست بیام اینجا ولی دیدم اگه بیام و بخام خدافظی کنم خیلی سخت میشه برام?❤️همین شد که یهویی غیبم زد
عزیزمممم
خداروشکرررر ک بخیر گذشت??
الانم درس میخونی؟
حداقل ی کوچولو بیا بهمون سر بزن دلمون تنگ میشه☺

بالا