فکر کنم دارم به دیار باقی می شتابم

Choi mary

مدیر
چطوری زهرا یه هفته نبودم قیامت کردی الان باز نیستم چرا صدات در نمیاد🤔 پاشو بیا تبریز ببینم چت شده 🙄🙁

استارتر
استارتر

ستاره ی سهیل

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
درگيرروزمرگي زندگي
تو چرا نیستی ؟
دوروزه هم حالم بده ديروز كارم به بيمارستان و سرم و امپول كشيد سردرد سرگيجه حالت تهوع يه وضعي حالا خوب شدم با سرم و امپول باز دوباره امروز همين علائما پيدا كردم دكترخ ديروز ازمايش نوشت من صبح نرفتم انجام بدم اشكان لج كرد همه چيا گذاشت كف دست مامانم زهرا چند وقته خيلي مريض ميشد به شما نمي گه مامانمم زنگ زِد كلي حرف بازم كرد گفت بلند مي شم ميام منم به سروش گفتم بليط براش نگرفت گفت من اينترنت نگيرم براش خودش مي ره دفتر هواپيماي گفتم حالا تَو نگير براش بهداشت يه فكري مي كنيم
چي بگم اخه بياد هم اعصاب منا خورد مي كنه هم خودشا بابا من سقط كردم يه هفته نگفتم بعد برا اين فضيع به اين سادگي رفت مامانم خبر كرد

Choi mary

مدیر
درگيرروزمرگي زندگي

دوروزه هم حالم بده ديروز كارم به بيمارستان و سرم و امپول كشيد سردرد سرگيجه حالت تهوع يه وضعي حالا خوب شدم با سرم و امپول باز دوباره امروز همين علائما پيدا كردم دكترخ ديروز ازمايش نوشت من صبح نرفتم انجام بدم اشكان لج كرد همه چيا گذاشت كف دست مامانم زهرا چند وقته خيلي مريض ميشد به شما نمي گه مامانمم زنگ زِد كلي حرف بازم كرد گفت بلند مي شم ميام منم به سروش گفتم بليط براش نگرفت گفت من اينترنت نگيرم براش خودش مي ره دفتر هواپيماي گفتم حالا تَو نگير براش بهداشت يه فكري مي كنيم
چي بگم اخه بياد هم اعصاب منا خورد مي كنه هم خودشا بابا من سقط كردم يه هفته نگفتم بعد برا اين فضيع به اين سادگي رفت مامانم خبر كرد
خدا بد نده مواظبت کن آنفولانزاست؟
الان مامانت نگران میشه کاش نمی گفت از راه دور هم بدتر دلواپس تر میشه شاید اگه یکم بهتر شی دیگه پاشه نیاد
خب نگرانته اگه غر هم بزنه بخاطر اونه

استارتر
استارتر

ستاره ی سهیل

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خدا بد نده مواظبت کن آنفولانزاست؟
الان مامانت نگران میشه کاش نمی گفت از راه دور هم بدتر دلواپس تر میشه شاید اگه یکم بهتر شی دیگه پاشه نیاد
خب نگرانته اگه غر هم بزنه بخاطر اونه
نمي دونك شايد دكتره كه هيچى نگفت گفت برو ازمايش بده من كه پيچوندم
مامانم وقتي كاري بخواد انجام مي ده
اين لج كرد صبح نه ازمايشا پيچوندم و جواب زنگاشم نداد م گفت به مامانم بگه كه حرف گوش كنم

Choi mary

مدیر
نمي دونك شايد دكتره كه هيچى نگفت گفت برو ازمايش بده من كه پيچوندم
مامانم وقتي كاري بخواد انجام مي ده
اين لج كرد صبح نه ازمايشا پيچوندم و جواب زنگاشم نداد م گفت به مامانم بگه كه حرف گوش كنم
چرا آزمایش ندادی برو ببین چی شده
خب تورو میشناسه 😁
شوهرت هم نگرانته حالا چرا جواب زنگاش رو نمیدادی
مامانم هم نگران شد بخاطر لجبازی شما زن و شوهر

استارتر
استارتر

ستاره ی سهیل

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
چرا آزمایش ندادی برو ببین چی شده
خب تورو میشناسه 😁
شوهرت هم نگرانته حالا چرا جواب زنگاش رو نمیدادی
مامانم هم نگران شد بخاطر لجبازی شما زن و شوهر
چون دوست ندارم خوو
اخه مزاحمت إيجاد مي كرد بعدك چنداعت تَو ليست سياه بود و بلاك
اوهوم داداشم درگير كرديم
الامم كشوندمش خونه كه بريم دكتر بعد نرفتم الانم تلويزيون خاموش كرد گفت سكوت هم رعايت كن من فردا به دادگاه مهم دارم بابد تمركز كنم

Choi mary

مدیر
چون دوست ندارم خوو
اخه مزاحمت إيجاد مي كرد بعدك چنداعت تَو ليست سياه بود و بلاك
اوهوم داداشم درگير كرديم
الامم كشوندمش خونه كه بريم دكتر بعد نرفتم الانم تلويزيون خاموش كرد گفت سكوت هم رعايت كن من فردا به دادگاه مهم دارم بابد تمركز كنم
چرا
شوهرت رو بلاک😳
سروش رو ؟اون چی میگه
نمیخواستی بری چیکارش داشتی ولی برو ببین چته زود خوب شی
کارش نداشته باش فکراش رو کنه تو هم برو استراحت کن

استارتر
استارتر

ستاره ی سهیل

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
چرا
شوهرت رو بلاک😳
سروش رو ؟اون چی میگه
نمیخواستی بری چیکارش داشتی ولی برو ببین چته زود خوب شی
کارش نداشته باش فکراش رو کنه تو هم برو استراحت کن
نياز داشت خو
هيچى بهش ميگم سروش مامان خواست بليط بگيره اينترنتي براش نگير گفتمن نگيرم ميره دفتر هواپيما خو بزار من بگيرم براش
الان زنگ زده نقشه فرار از ازمايشگاه برام شرح مي ده

Choi mary

مدیر
نياز داشت خو
هيچى بهش ميگم سروش مامان خواست بليط بگيره اينترنتي براش نگير گفتمن نگيرم ميره دفتر هواپيما خو بزار من بگيرم براش
الان زنگ زده نقشه فرار از ازمايشگاه برام شرح مي ده
🙁
آره گفتی، راست میگه
از دست شما دو نفر😂😂

بالا