فکروذکرم شده...

• شروع کننده موضوع بی نامو نشان
  • تاریخ شروع

بی نامو نشان

Guest
تعویض خونم
آپارتمانم
من فقط توی یه محله یه نقطه خاص میخام تو اون محدوده فقط ۲۰۰ تا خونس ک یه مدلی هست که من میتونم بخرم دعا کنید بخرم محلشو خیلی دوس دارم خونش برام مهم نیس بعدا یکم تعمیرش میکنم

استارتر
استارتر

بی نامو نشان

Guest
از این ۲۰۰ تا شاید دو سه مورد پیدا بشه ک فروشی هستن بعضیاشونم فروشنده واقعی ک نیستن یه چیزی میپرونن

خوشمزه

Guest
تعویض خونم
آپارتمانم
من فقط توی یه محله یه نقطه خاص میخام تو اون محدوده فقط ۲۰۰ تا خونس ک یه مدلی هست که من میتونم بخرم دعا کنید بخرم محلشو خیلی دوس دارم خونش برام مهم نیس بعدا یکم تعمیرش میکنم
انشاالله عزیزم منم دنبالم خونم به امیدخدا هم تواین خونه گیرتمیادهم مایه خونه مناسب پیداکنیم

استارتر
استارتر

بی نامو نشان

Guest
انشاالله عزیزم منم دنبالم خونم به امیدخدا هم تواین خونه گیرتمیادهم مایه خونه مناسب پیداکنیم
امیدوارم منم از خدا خاستم اگه به صلاحم هست تو اون محله و تو اون خونه خوشبختیمون حفظ میشه برامون جور بشه
مثلا یه مورد پیدا کردم دقیقا روبروی فامیلای شوهرمه خونه، یکم شک داشتم که بخرم ولی دیگه اقدام کردم منتها فروشنده منصرف شد از فروش، یکی دیگم بود زیادی گرون میگفت
یکی دوتا دیگم مورد فروشی هست بلکی قسمت بشه

خوشمزه

Guest
امیدوارم منم از خدا خاستم اگه به صلاحم هست تو اون محله و تو اون خونه خوشبختیمون حفظ میشه برامون جور بشه
مثلا یه مورد پیدا کردم دقیقا روبروی فامیلای شوهرمه خونه، یکم شک داشتم که بخرم ولی دیگه اقدام کردم منتها فروشنده منصرف شد از فروش، یکی دیگم بود زیادی گرون میگفت
انشاالله جورمیشه ?

خوشمزه

Guest
بهترچیه پیش فامیل شوهر

استارتر
استارتر

بی نامو نشان

Guest
نه ۲۰۰ تا خونه اوقافی اونجاست
از این ۲۰۰ تا شاید چهار پنج تاشون قصد فروش دارن از این چها پنج تا دوتاشون قیمت بالا میگن که نمی ارزه
حرفو نمیگیریااااااا?

بالا