فردا کدوم شهرا تعطیل شد؟

• شروع کننده موضوع بهارتونم?
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

بهارتونم?

Guest
?کسی نیی بگه

وانیتاس

Guest
مدارس شهری خراسان شمالی مجازی شد

سخنگوی ستاد مدیریت بحران انرژی خراسان شمالی:
?ساعت شروع به کار تمامی اداره‌ها و مجموعه‌های دولتی از ۹ و ۳۰ دقیقه تا پایان وقت اداری خواهد بود.

?مدارس شهری به صورت مجازی و از طریق «شاد» ادامه یابد؛ مدارس روستایی نیز به صورت حضوری فعالیت کنند.

?تمامی جایگاه های CNG سطح استان تعطیل خواهد ماند.

#تعطیلی

┄┅┅❅?❅┅┅┄

کانال خبرهای مهم و موثق در شاد?
???? ↷
@IRANonline

وانیتاس

Guest
مدارس و دانشگاه‌های کاشان فردا تعطیل شد

فرماندار کاشان:
?مدارس تمامی پایه‌های شهرستان کاشان در روز دوشنبه به صورت غیرحضوری است. مهدهای کودک و پیش دبستانی نیز تعطیل در این روز تعطیل است.

?کارکنان ادارات و دستگاه‌های اجرایی که در گروه‌های حساس و پرخطر قرار دارند، به صورت دور کار ارائه خدمت می‌کنند.

#تعطیلی

┄┅┅❅?❅┅┅┄

???? ↷
@IRANonline

وانیتاس

Guest
غیرحضوری شدن مدارس اصفهان و برخی شهرستان‌ها در روز دوشنبه سوم بهمن ماه

?«شیشه فروش» مدیرکل مدیریت بحران استانداری: با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا فعالیت کلیه ادارات وبانک‌های استان در روز دوشنبه ۳بهمن ماه مطابق با روال قبل برقرار و فعالیت‌های آموزشی مدارس و دانشگاه‌ها در شهرستان‌های اصفهان، فلاورجان، ***** شهر، برخوار، مبارکه، زرین شهر و فولادشهر و نیز بخش های مرکزی شهرستان های شاهین شهر، نجف‌آباد، کاشان و آران و بیدگل و همچنین شهر سجزی به صورت غیرحضوری و مهدهای کودک و پیش دبستانی نیز تعطیل خواهد بود.

?️امتحانات دانشگاه‌ها مطابق با برنامه قبلی کماکان به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

?بخشی از کارکنان ادارات و دستگاه های اجرایی که در گروه های حساس و پرخطر قرار دارند ازجمله کارکنانی که به بیماری های قلبی، عروقی، ریوی مزمن و بیماری های زمینه ای مبتلا هستند، بانوان باردار وکارکنان خانم دارای فرزند زیرشش سال، در روز دوشنبه ۳بهمن ماه به صورت دورکار انجام خدمت خواهد نمود.

امتحانات نوبت اول مدارس در روز دوشنبه سوم بهمن ماه به قوت خود باقیست/ آزمون‌های المپیاد نیز در موعد مقرر برگزار می‌شود

?رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان: بر اساس تصمیم کیمته اضطرار آلودگی هوای استان اصفهان، امتحانات نوبت اول مدارس در رو دوشنبه سوم بهمن ماه طبق برنامه قبل برگزار خواهد شد.

?آزمون‌های المپیاد نیز در روزهای شنبه و یکشنبه طبق برنامه قبلی برگزار خواهد شد.

?آموزش‌های غیرحضوری از طریق پلتفرم‌های داخلی در طی این روز برگزار خواهد شد و نظارت بر برگزاری دقیق کلاس‌ها طبق برنامه درسی بر عهده مدیران محترم مدارس خواهد بود.

#تعطیلی
┄┅┅❅?❅┅┅┄

???? ↷
@IRANonline

وانیتاس

Guest
روزای قبل خوندی؟
من قبلا خوندم نترس یه نگاه بنداز ایشالا موفق میشیم
خیلی خیلی میترسم
وای خوندم ولی استرس دارم وای
الان برم مرور کنم درسته دیگه؟؟