فردا تولدم

شکلات تلخ ابی

⭐کاربر برتر⭐
لطفا میشه امروز و فردا بهم توهین نکنید منم دل دارم حداقل تو روز تولدم بهم توهین نکنید دلم میگیره
ببخشید اگه دختر خوبی نبودم
همتون گفتید سرکاری که حتا ناراحت نمیشی و جواب نمیدی نه سرکاری نبود تاپیکام فقد چون انقدر تو زندگیم توهین و تحقیر شدم برام عادی
مرسی ازتون

نارگیل

کاربر جدید
لطفا میشه امروز و فردا بهم توهین نکنید منم دل دارم حداقل تو روز تولدم بهم توهین نکنید دلم میگیره
همتون گفتید سرکاری که حتا ناراحت نمیشی و جواب نمیدی نه سرکاری نبود تاپیکام فقد چون انقدر تو زندگیم توهین و تحقیر شدم برام عادی
مرسی ازتون
تولدت مبارک
بهترین کاری که میتونی برای تولدت بکنی اینه که یه تغییر روی طرز فکر و دیدت نسبت به اطراف بکنی
مثلا درس بخونی بری ی شهر بهتر و باعث پیشرفت خودت بشی

استارتر
استارتر
شکلات تلخ ابی

شکلات تلخ ابی

⭐کاربر برتر⭐
تولدت مبارک
بهترین کاری که میتونی برای تولدت بکنی اینه که یه تغییر روی طرز فکر و دیدت نسبت به اطراف بکنی
مثلا درس بخونی بری ی شهر بهتر و باعث پیشرفت خودت بشی
مرسی

سانسوریا۲

⭐کاربر ویژه⭐
تولدت مبارکهه عزیزم
اگه هم ناراحتت کردم منو و ببخش دوست دارم بوس بوس

🥰happy birthday 🥰

رویاا

⭐کاربر برتر⭐
مرسی ازتون
تولدتت کلی مبارک باشه نمیدونم راست بوده یا دروع اما ازت به عنوان یه خواهر میخوام که دوباره از اول شروع کنی فکر کن دوباره متولد شدی ازت خواهش میکنم
فرض کن یه شخص جدید هستی دوباره از اول
درس بخون از استعدادات کمک بگیر پشتکار داشته باش
تمتم تلاشتو بکن هر چی شد شد خودتو تغییر بده ذهنتو تغییر بده تا بهترین ها برات اتفاق بیفته
امیدوارم از این سال به بعد اتفافای قشنگی برات رخ بده

استارتر
استارتر
شکلات تلخ ابی

شکلات تلخ ابی

⭐کاربر برتر⭐
تولدتت کلی مبارک باشه نمیدونم راست بوده یا دروع اما ازت به عنوان یه خواهر میخوام که دوباره از اول شروع کنی فکر کن دوباره متولد شدی ازت خواهش میکنم
فرض کن یه شخص جدید هستی دوباره از اول
درس بخون از استعدادات کمک بگیر پشتکار داشته باش
تمتم تلاشتو بکن هر چی شد شد خودتو تغییر بده ذهنتو تغییر بده تا بهترین ها برات اتفاق بیفته
امیدوارم از این سال به بعد اتفافای قشنگی برات رخ بده
مرسی تصمیم جدیدی گرفتم

بالا