فایده روزه گرفتن واسه مامانم چیه

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
خب دیگه تا این سن گرفته بسه خودشم میبینه وقتی که میگیره از صبح تا عصر بدنش یخ میینده با همه پرخاشگری میکنه کمرش نابود میشه(دکتر گفته اصلا نگیره) دارو هاشو نمیخوره همش میگه بدنم درد میکنه یه ور دراز میکشه
بعد جالبه خودشم به بقیه میگه وا با این وضعت روزه میگیری ضرر داره برات در حالی که خودش...
خیلی بد رفتار میشه خیلی تا همین یک ربع پیش توهین میکرد که چرا کار نمیکنم الان‌ که خورده با یه لبخند ملیحی نگاهم کرد منم وحشتناک عصبی نگااش کردم
مامان من ادمی نیست که به مباحث معنوی و عرفانی دین نگاه کنه همش مثل چی از عذاب جهنم میترسه

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خب دیگه تا این سن گرفته بسه خودشم میبینه وقتی که میگیره از صبح تا عصر بدنش یخ میینده با همه پرخاشگری میکنه کمرش نابود میشه(دکتر گفته اصلا نگیره) دارو هاشو نمیخوره همش میگه بدنم درد میکنه یه ور دراز میکشه
بعد جالبه خودشم به بقیه میگه وا با این وضعت روزه میگیری ضرر داره برات در حالی که خودش...
خیلی بد رفتار میشه خیلی تا همین یک ربع پیش توهین میکرد که چرا کار نمیکنم الان‌ که خورده با یه لبخند ملیحی نگاهم کرد منم وحشتناک عصبی نگااش کردم
مامان من ادمی نیست که به مباحث معنوی و عرفانی دین نگاه کنه همش مثل چی از عذاب جهنم میترسه
دست هام بی حس میشه
بدنم یخ می کنه
ولی
ولی
می گیرم

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
دست هام بی حس میشه
بدنم یخ می کنه
ولی
ولی
می گیرم
مشکل اینجاست که میاد وسط پذیرایی دراز میکشه هر حرکتی بزنیم عصبانی میشه
بره تو اتاق هر کاری هم میخواد بکنه ، خودم قشنگ آشپزی میکنم دستپختمم خوبه

استارتر
استارتر
Aynaz _

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
اگه دکتر منع کرده باشه گناه هست گرفتن روزه
والله اینو چند تا دکتر بهش گفته اما کار خودشو میکنه ، به قول پسر داییم فک میکنن روزه بگیرن شفا پیدا میکنن

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خداقبول نمیکنه
خدادین رو آسان گرفته بعضیها دلشون میخوادسختش کنن

بالا