علت چرب شدن مو‌های سر چیست ؟

• شروع کننده موضوع دختر جذاب
  • تاریخ شروع

دختر جذاب

Guest
علل چربی موها ?

?️زیاد دست زدن به موها
?زیاد شستن موها
?شانه زدن بیش از حد موها
?استفاده پیش از حد از نرم کننده
?استفاده از برس یا شانه آلوده
?استفاده از محصولات نامناسب
?استفاده از شانه یا برس پر از مو

Ducki

Guest
بیشتر مقطعی هست
بطور مثال برای من تا دبیرستان بود
و الان عالی شده
نکته مهم:چرب شدن مو خیلی هم برخلاف تصور عموم مردم خوبه.دانشمندا کشف کردن چربی و دارای خواص و ویتامین های بسیاری برای مو هس و در مقابل اشعه خورشید محافظ مو هست
و اینکه میگن چدب میشه میریزه کافیه اونقدر شامپو نزنن تا مو به روال طبیعی خود برسه

Ducki

Guest
نکته مهم ۲:از شانه چوبی استفاده کنید و حدالامکان شامپو کم بزنید اونم شامپو بچه

استارتر
استارتر

دختر جذاب

Guest
بیشتر مقطعی هست
بطور مثال برای من تا دبیرستان بود
و الان عالی شده
نکته مهم:چرب شدن مو خیلی هم برخلاف تصور عموم مردم خوبه.دانشمندا کشف کردن چربی و دارای خواص و ویتامین های بسیاری برای مو هس و در مقابل اشعه خورشید محافظ مو هست
و اینکه میگن چدب میشه میریزه کافیه اونقدر شامپو نزنن تا مو به روال طبیعی خود برسه
منم خیلیی اینکه میگن شامپو نزنید تا مو هم تقویت بشه هم دیگه کلا چرب نمیشه رو شنیدم

عزیزم تو این کارو کردی ؟ بعد تا چند وقت طول کشید شامپو نزده موهات به روال طبیعی برسه ؟ الان چیکار میکنی یعنی کلا شامپو نمیزنی موهات کثیف و اینا نمیشه؟

Ducki

Guest
منم خیلیی اینکه میگن شامپو نزنید تا مو هم تقویت بشه هم دیگه کلا چرب نمیشه رو شنیدم

عزیزم تو این کارو کردی ؟ بعد تا چند وقت طول کشید شامپو نزده موهات به روال طبیعی برسه ؟ الان چیکار میکنی یعنی کلا شامپو نمیزنی موهات کثیف و اینا نمیشه؟
اونقدر از نزدن شامپو خوشحالم که از هیچ چیز دیگه ای تو زندگیم اونقدر خوشحال نبودم.
نه اصلا کثیف نمیشه مگه قبلنا شامپو بود
البته دوره پاکسازی هست که مو به روال طبیعی برسه
من چون کلا بدنم ب همه چیز زود وفق پیدا میکنه ۲ هفته شد که روال طبیعی داشته باشه
من قبلا جرات نمیکردم شونه کنم یه مشت میریخت یه مشت هم تو حموم
الان روزی ۴ بار شونه میکنم اصلا نمیریزه فقط بعد حموم یه ۱۰ الی ۱۵ تار مو میریزه که طبیعیه

Ducki

Guest
هیچوقت فکر نمیکردم تمام ریزش موهای وحشدناکم و اونقدر خرج چربی مو کردن بخاطر زدن مواد شیمیایی باشه

استارتر
استارتر

دختر جذاب

Guest
اونقدر از نزدن شامپو خوشحالم که از هیچ چیز دیگه ای تو زندگیم اونقدر خوشحال نبودم.
نه اصلا کثیف نمیشه مگه قبلنا شامپو بود
البته دوره پاکسازی هست که مو به روال طبیعی برسه
من چون کلا بدنم ب همه چیز زود وفق پیدا میکنه ۲ هفته شد که روال طبیعی داشته باشه
من قبلا جرات نمیکردم شونه کنم یه مشت میریخت یه مشت هم تو حموم
الان روزی ۴ بار شونه میکنم اصلا نمیریزه فقط بعد حموم یه ۱۰ الی ۱۵ تار مو میریزه که طبیعیه
مرسی عزیزم منم امتحان میکنم امیدوارم واسه منم اینجوری جواب بده??

Ducki

Guest
مرسی عزیزم منم امتحان میکنم امیدوارم واسه منم اینجوری جواب بده??
من اطرافیانم که دیدن همگی مشتاق شدن و روی همه جواب داد.مطمین باش اون شیمیاییه که روی هیچکس جواب نمیده و همه دیگه اثرات بده شیمیایی میدونن
بعد سالها دارم میزارم موهام بلند شه چون نمیریزه دیگه
واقعا خوشحالم?

استارتر
استارتر

دختر جذاب

Guest
من اطرافیانم که دیدن همگی مشتاق شدن و روی همه جواب داد.مطمین باش اون شیمیاییه که روی هیچکس جواب نمیده و همه دیگه اثرات بده شیمیایی میدونن
بعد سالها دارم میزارم موهام بلند شه چون نمیریزه دیگه
واقعا خوشحالم?
خداروشکر عزیزم?مرسی از راهنماییت ??‍♀️

Ducki

Guest
این نکته هم بگم بدای بعضیا دوره پاکسازی با ریزش مو همراهه که نباید ترسید ادامه بده طبیعی طبیعی میشه
البته برای من و فامیل اون دوره هم ریزش قطع شد

بالا