علائم و نحوه درمان افسردگی گربه ها

• شروع کننده موضوع مجله خبری
  • تاریخ شروع

مجله خبری

Guest
انواع علایم و نحوه درمان افسردگی در گربه های نر و ماده، گربه ها مانند انسانها دچار افسردگی میشوند مثلا گربه های ماده با جدا شدن از فرزندانشان ممکن است دچار افسردگی شوند. هنگامی که میو میو گربه هاشبیه گریه باشد آنها دلتنگ شده اند.

ممکن است گربه ها پس از زایمان دچار افسردگی شوند اگر علایم افسردگی در گربه مادر شدید حتما او را نزد دامپزشک ببرید و توصیه های او را اجراکنید درکنار تشخیص دامپزشک موارد زیر را هم برای درمان افسردگی به کار بگیرید.

با او بازی کنید یکی از مهم ترین درمانهای افسردگی در حیوانات است تایم ۳۰ دقیقه ای در نظر بگیرید.

بازی موردعلاقه گربه اینست که اسباب بازی موردعلاقه اش را پرتاب کنید و از او بخواهید اسباب بازی را برود بیاورد. استفاده از لیزر هم برای گربه جذاب است .لیزررا از پت شاپ ها میتوانید تهیه کنید.علاقه دیگر گربه اینست که از پشت پنجره رفت و آمد بیرون را نگاه کند و سعی کنید برای گربه یک آکواریوم پر از ماهی تهیه کنید

تعجب برانگیز است که گربه ساعتها محو تماشای حرکت ماهی ها خواهد شد.غذاهای مورد علاقه او را تهیه کنید و در اختیارش بگذارید و برای درمان بیشتر از دامپزشک کمک بخواهید.

افسردگی گربه ها

علایم افسردگی

۱.گربه خودش را تمیز نمیکند و بدحال است.
۲.بیشتر از قبل خشن رفتار میکند.
۳.برای مدت طولانی یکجا مخفی میشود.
۴.به اندازه قبل غذا نمیخورد.
۵.بدون وقفه درخانه پرسه میزند و با صدای بلند میومیومیکند.
۶.از ظرف خاک مخصوص برای ادرار و مدفوع استفاده نمیکند.

nili

Guest
نگاه کن گربه هم نشدیم :نی
من میگم افسرده شدم مامانم میگه گرسنته خون نمی‌رسه به مغزت اینطوری میشی ??? فقط بذارید برم من??

mersana1400

Guest
والا ما خودمون افسردگی میگیریم مامانا میگن چایی نبات بخور خوب میشی اونوقت گربه هم واسه ما ادم شده???
دقیقا???
الان به حیوونا بیشتر میرسن
بهت گفتم اون دوستم که سگ داشت خودشون اگه نداشتن نون و ماست میخوردن ولی واسه سگش مرغ میزاشت ??

دختر جذاب

Guest
دقیقا???
الان به حیوونا بیشتر میرسن
بهت گفتم اون دوستم که سگ داشت خودشون اگه نداشتن نون و ماست میخوردن ولی واسه سگش مرغ میزاشت ??
آره آره یادمه گفتی براش لباس هم می دوخت???
مامانای قدیم بچه رو از ۴۰ روزگی از پوشک میگرفتن میگفتن مامان جون برو بشین سر چاه??بعد من میخواستم باس.ن شور سگ شم???

mersana1400

Guest
آره آره یادمه گفتی براش لباس هم می دوخت???
مامانای قدیم بچه رو از ۴۰ روزگی از پوشک میگرفتن میگفتن مامان جون برو بشین سر چاه??بعد من میخواستم باس.ن شور سگ شم???
وااای خدا نکشت ????
من واقعا موندم خیلی روحیه و عشق پ علاقع میخواد انحام بدی این کارارو

بالا