عزیزان

شیرکاکائو3:>

⭐کاربر طلایی⭐
شو خوش
صب ۵پا میشم
قهوه میخورم
مسواک دشوری
موهامو شونه کنم
کرم دور چشم بزنم
پچ زیر چش بزارم
ژل دور چیش بزنم
بعدم یکم ریمل
بعدم تشریف ببریم مدرسه
ایش

آخرین ویرایش:

زهرای خوشبخت

⭐کاربر ویژه⭐
شو خوش
صب ۵پا میشم
مسواک دشوری
موهامو شونه کنم
کرم دور چشم بزنم
پچ زیر چش بزارم
ژل دور چیش بزنم
بعدم یکم ریمل
بعدم تشریف ببریم مدرسه
ایش
اهل شیرازی؟

چقدر شلوغش میکنی
من میخواستم برم مدرسه ساعت ۷ بیدار میشدم همینجور خوابالود میرفتم دشوری دستو صورتمو میشدم مسواک میزدم موقع پوشیدن فرم صبحانه میخوردم و کتابا رو میذاشتم تو کیف ساعت میشد ۷ و بیست وپنج و سر ۵ دیقه خودمو میرسوندم مدرسه یا گاهی اوقات همون تایم که معلم میرسید دم در کلاس منم همراش میرسیدم😂😂😂

استارتر
استارتر

⭐کاربر طلایی⭐
اهل شیرازی؟

چقدر شلوغش میکنی
من میخواستم برم مدرسه ساعت ۷ بیدار میشدم همینجور خوابالود میرفتم دشوری دستو صورتمو میشدم مسواک میزدم موقع پوشیدن فرم صبحانه میخوردم و کتابا رو میذاشتم تو کیف ساعت میشد ۷ و بیست وپنج و سر ۵ دیقه خودمو میرسوندم مدرسه یا گاهی اوقات همون تایم که معلم میرسید دم در کلاس منم همراش میرسیدم😂😂😂
جررر از کجا فهمیدیی شیرازیم؟🌝

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
اهل شیرازی؟

چقدر شلوغش میکنی
تیدا بچه ی خوبیه از راه ب درش نکن دعهههه🤨👊🏻

استارتر
استارتر

⭐کاربر طلایی⭐
اهل شیرازی؟

چقدر شلوغش میکنی
حالا من از شب قبلش وسایلمو اماده میکنم😂😂

زهرای خوشبخت

⭐کاربر ویژه⭐
جررر از کجا فهمیدیی شیرازیم؟🌝
چون پدرم اهل یه شهرستان بین یزد و شیراز و کرمانه
و خب دیدم شیرازیا به چش میگن چیش😂😂و خب گاهی اوقات مادربزرگم از واژه چیش استفاده میکنه و خب بازم چون نزدیک یزد هم هستیم بعضی اوقاتم میگه چشو چالا که اینم یه واژه هست یزدیا استفاده میکنن

استارتر
استارتر

⭐کاربر طلایی⭐
چون پدرم اهل یه شهرستان بین یزد و شیراز و کرمانه
و خب دیدم شیرازیا به چش میگن چیش😂😂و خب گاهی اوقات مادربزرگم از واژه چیش استفاده میکنه و خب بازم چون نزدیک یزد هم هستیم بعضی اوقاتم میگه چشو چالا که اینم یه واژه هست یزدیا استفاده میکنن
جررر😂😂😂
دقتت

زهرای خوشبخت

⭐کاربر ویژه⭐
تیدا بچه ی خوبیه از راه ب درش نکن دعهههه🤨👊🏻
دارم بهش اموزش میدم😂😂😂😂
ولی بخدا اینجوری میرفتم مدرسه خیلی خوبه و خب همه ی ما دوازدهمیا اینجورییم ولی دیدم دهمو یازدهمیا وقتی میان مدرسه انگار گریم(میکاپ)میکنن در این حد
یه روز تو حیاط مدرسه بودیم با دوستان داشتیم حساب میکردیم اینا از چه ساعتی بیدار شن میتونن اینجور اماده شن دیدیم ۴.۵ صبح میشه که ما داریم ۷ پادشاه رو خواب میبینیم😂😂😂😁

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
دارم بهش اموزش میدم😂😂😂😂
ولی بخدا اینجوری میرفتم مدرسه خیلی خوبه و خب همه ی ما دوازدهمیا اینجورییم ولی دیدم دهمو یازدهمیا وقتی میان مدرسه انگار گریم(میکاپ)میکنن در این حد
یه روز تو حیاط مدرسه بودیم با دوستان داشتیم حساب میکردیم اینا از چه ساعتی بیدار شن میتونن اینجور اماده شن دیدیم ۴.۵ صبح میشه که ما داریم ۷ پادشاه رو خواب میبینیم😂😂😂😁
نده عاقا نده🤣

اونا شبو ب شوق میکاپ صبح نیم ساعت میخوابن🤣

بالا