عجیب ترین اکانت اینستاگرام + عکس

  • شروع کننده موضوع مجله خبری
  • تاریخ شروع

مجله خبری

Guest
گودال بسیار بزرگی در یکی از شهرهای شرقی روسیه به نام یوزنو_ ساخالینسک که آن را به نام گودال مغلوب ناشدنی می شناسند، بالغ بر 25 سال است که هنوز پابرجاست. صفحه مربوط به این گودال در اینستاگرام اکنون بیش از 16 هزار دنبال کننده دارد.


این اتفاق در بسیاری از کشورهای اروپایی و همچنین در خود روسیه رخ میدهد. جالب است بدانید که این گودال از سال 1994 وجود داشته و ساکنین آنجا سعی داشته اند که به مسئولین بفهمانند این گودال که تصویرش را در بخش گوناگون نمناک مشاهده می کنید را از بین ببرند اما آن ها مدام این کار را پشت گوش میانداختند تا این که ساکنان دیگر خسته شدند و تصمیم گرفتند که از این گودال قدیمی یک صفحه در اینستاگرام بسازند. این صفحه را در ماه سپتامبر در اینستاگرام باز کردند تا همین کارشان باعث شود که مسئولین هم کاری برای آن انجام دهند.

اکانت اینستاگرام گودال


اولین عکسی که در صفحه این گودال قرار دادند را با نوشته زیر کامل کردند:​

" سلام من گودالی در خیابان شماره 10 تیهوکنسکایا هستم که به تازگی 25 ساله شدم و اکنون می خواهم در اینستاگرام در کنار شما باشم. این اولین پستی است که از صفحه اینستاگرام من می خوانید. "

چهار روز بعد از باز کردن صفحه مخصوص به این گودال 3000 بازدیدکننده از این عکس بازدید کردند و تقریبا بعد از یک هفته توجه زیادی در فضای آنلاین و مجازی به این صفحه شد.

جالب است بدانید که بعد از مشهور شدن این صفحه ، مسئولینی که انجام این کار از سال 2014 به سال 2017 به تعویق انداخته بودند، اعلام کردند که این گودال را در سال 2024 اصلاح می کنند که این اصلاً حرف امیدوار کننده ای نبود. آن ها همچنین اعلام کردند که ممکن است فقط یک اقدام کوتاه مدت برای آن انجام دهند.

پیج اینستاگرام گودال


در انتهای ماه اکتبر این گودال 25 ساله به شدت در شبکه اجتماعی سر و صدا کرد. بسیاری از اینفلوئنسرها و کاربران معروف یوتیوب در کشور روسیه به این مکان می امدند تا یک عکسی با این گودال داشته باشند.

در ماه نوامبر مسئولین آب اضافی این گودال را بیرون کشیدند و دوباره آن را با گِل خشک پر کردند اما بعد از اینکه دوباره دمای هوا پایین آمد ، همان آبها دوباره روی گودال تشکیل شد. آن ها اعلام کردند که تعمیرات اصلی و دائمی را در سال 2024 انجام می دهند و همین باز هم باعث نارضایتی مردم آن منطقه شده بود اما طرفداران این گودال خوشحال شدند که قرار است سال 2021 هم این گودال وجود داشته باشد و جالب است بدانید که این اولین باری نبود که در شبکه اجتماعی سر و صدا به پا کرد و قطعا آخرین بار هم نخواهد بود.

حالا نمیدانیم باید گفت دنبال کننده های این صفحه خاص هستند یا صاحب این صفحه خیلی خاص است که موفق شده با ماهیت متفاوت خود این تعداد دنبال کننده داشته باشد
 

بالا