طرز تهیه ذرت مکزیکی خوشمزه خانگی

• شروع کننده موضوع ساحلم
  • تاریخ شروع

ساحلم

Guest

مواد لازم​

• ذرت ۱ قوطی
  • قارچ ۱۰۰ گرم
  • کره ۲ قاشق غذاخوری
  • پنیر پیتزا ۲ قاشق غذاخوری
  • سس سفید ۳ قاشق غذاخوری
  • نمک ، فلفل سیاه و آویشن به میزان لازم

طرز تهیه ذرت مکزیکی خانگی​

• ابتدا کره را روی حرارت ملایم قرار دهید تا آب شود و بعد ذرت را به آن اضافه کنید (اگر از کنسرو ذرت استفاده می کنید آب آن را جدا کنید و ذرت را در قابلمه بریزید).
  • صبر کنید تا ذرت کمی نرم شود. سپس قارچ ها را به صورت نگینی کمی درشت خرد کرده و به ذرت اضافه کرده و شعله را کم کنید. مواد را مرتب هم بزنید.
  • برای اینکه رنگ قارچ ها تغییر نکند کمی آب لیمو ترش به مواد اضافه کنید. در قابلمه را بگذارید و صبر کنید تا قارچ ها نیز کمی نرم شوند.
  • پس از ۵ دقیقه در قابلمه را بردارید. احتمال دارد قارچ ها آب انداخته باشند در این صورت حرارت را بیشتر کنید تا آب قارچ ها تبخیر شود. سپس حرارت را کم کنید.
  • آویشن، فلفل سیاه و کمی نمک را اضافه کرده و مواد را مخلوط کنید. سس مایونز را اضافه کنید و مواد را خوب هم بزنید.
  • پنیر پیتزا را به ذرت مکزیکی اضافه کرده و مواد را خوب مخلوط کنید تا پنیر به تمام نقاط ذرت ها برسد سپس در قابلمه را بگذارید و حرارت زیر قابلمه را خاموش کنید تا پنیر پیتزا در مواد ذوب و کشدار شود.
  • پس از ۳ دقیقه در قابلمه را بردارید و ذرت مکزیکی داغ را در ظرف های مورد نظر خود بریزید.
  • می‌توانید ژامبون یا کالباس خرد شده را نیز به این ترکیب اضافه کرده یا سیب زمینی سرخ شده را در کنار آن سرو کنید.
  • ذرت مکزیکی اصل در کشور مکزیک با بلال کامل و به صورت آب‌پز درست می‌شود و پنیر ندارد.

استارتر
استارتر

ساحلم

Guest
آخ عاشقشم معمولا درست میکنم
من یک بار خوردم خیلی خوشم اومد ? ? ? ?اونم فلفلی با هات چاکلت خوردم???
مسخره نکن انتخاب خودم نبوده انتخاب دوستام بده خواستیم همه یه چیز بخوریم:LOL::LOL::LOL:

دختر جذاب

Guest
مرسییی???
جالبه که ساعت ۳ و نیم شب هم انلاین داریم??

هایدی

Guest
واااییی من عاشقشم
ولی لامصب خیلی گرون شده ??‍♀️
برای قارچ :اول اونو برش بدید بریزد تو آب بذارید بجوشه بهش آبلیمو هم بزنید بعد از چند دقیقه که اب جوشید بریزید تو سبد و زود آب سرد بریزید روش .اونجوری نرم و خوشمزه میشه

استارتر
استارتر

ساحلم

Guest
واااییی من عاشقشم
ولی لامصب خیلی گرون شده ??‍♀️
برای قارچ :اول اونو برش بدید بریزد تو آب بذارید بجوشه بهش آبلیمو هم بزنید بعد از چند دقیقه که اب جوشید بریزید تو سبد و زود آب سرد بریزید روش .اونجوری نرم و خوشمزه میشه
13 هست

mosavi

⭐کاربر برتر⭐
دلم خوااااااست

بالا