شکرگزاری شب یازدهم

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا شکرت برای بودنت برای حضورت
خدایا شکرت برای خلق تمام جهان هستی
خدایا شکرت برای طبیعت زیبا برای جامدات نباتات و حیوانات و جانوران و انسان و فرشته و حتی شیاطین کلا هر چیز کوچک و بزرگی که خلق کردی هرچیزی که ما اگاهیم یا نا اگاهیم
خدایا شکرت برای آب خاک اتش هوا چهار عنصر اصلی که مارو زنده نگه داشته خدایا شکرت برای این بارون زیبا برای برف و باد خنک
خدایا شکرت برای درمان تمام بیماری های سخت مثل سرطان و انواع نقص های جدی
خدایا شکرت که حواست به همچی هست از دوران جنینی تا بعد مرگ
خدایا ببخش تمام انسان های کره زمین رو از اولین زمان تا اخرین زمان خدایا ببخش هرچی خصلت های بد و شیطانیه
خدایا تمام انسان های کره زمین رو نجات بده از بلاهای طبیعی و انسانی از جنگ و ظلم و ستم و فساد و فقر خدایا بداد مردم عادی برس با هر عقیده ای با هر رنگ و مذهبی با هر جنسیتی خدایا خودت بداد همه برس
خدایا متشکرم برای عشقی که بهم هدیه دادی و هر نفس کشیدنش هر ذره از وجودش سلامتش و ارامش و رفاه و ثروتی که بهش میبخشی
خدایا شکرت برای سلامتی تمام انسان ها
خدایا شکرت برای ارامش تمام انسان ها
خدایا شکرت برای ثروتی که به تمام انسان ها مثاز خزانه بیکرانت میبخشی تا هیچ کس شرمنده خودش و خانوادش نشه تا مجبور نشه گرسنه بخوابه و تشنگی بکشه
خدایا اگر حضور روح من در هر جهان هر بعد هر زمانی باعث رنجش و اسیب به وجودی از کائناتت شده ازت عذر میخوام پروردگارا
خدایا شکرت برای کردار و پندار و گفتار نیک هر کس برای انسانیت خدایا شکرت برای اگاهی برای حس زنده بودن
خدایا من خودمو دوست دارم چون عاشق توام
خدایا من از خودم و شما عذر میخوام برای تمام اشتباهات انسان ها و خودم
خدایا من از خودم و شما متشکرم برای زندگی که بهمون بخشیدین به عزیزانمون
خدایا من خودمو میبخشم توام ما انسان ها هرچیزی که خلق کردیو ببخش
خدایا هیچ کسو با عزیزانش امتحان نکن من رو هم با عزیزانم امتحان نکن امین
خدایا شکرت 🌹

مامان مصی

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

مامان مصی

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خدایا شکرت برای بودنت برای حضورت
خدایا شکرت برای خلق تمام جهان هستی
خدایا شکرت برای طبیعت زیبا برای جامدات نباتات و حیوانات و جانوران و انسان و فرشته و حتی شیاطین کلا هر چیز کوچک و بزرگی که خلق کردی هرچیزی که ما اگاهیم یا نا اگاهیم
خدایا شکرت برای آب خاک اتش هوا چهار عنصر اصلی که مارو زنده نگه داشته خدایا شکرت برای این بارون زیبا برای برف و باد خنک
خدایا شکرت برای درمان تمام بیماری های سخت مثل سرطان و انواع نقص های جدی
خدایا شکرت که حواست به همچی هست از دوران جنینی تا بعد مرگ
خدایا ببخش تمام انسان های کره زمین رو از اولین زمان تا اخرین زمان خدایا ببخش هرچی خصلت های بد و شیطانیه
خدایا تمام انسان های کره زمین رو نجات بده از بلاهای طبیعی و انسانی از جنگ و ظلم و ستم و فساد و فقر خدایا بداد مردم عادی برس با هر عقیده ای با هر رنگ و مذهبی با هر جنسیتی خدایا خودت بداد همه برس
خدایا متشکرم برای عشقی که بهم هدیه دادی و هر نفس کشیدنش هر ذره از وجودش سلامتش و ارامش و رفاه و ثروتی که بهش میبخشی
خدایا شکرت برای سلامتی تمام انسان ها
خدایا شکرت برای ارامش تمام انسان ها
خدایا شکرت برای ثروتی که به تمام انسان ها مثاز خزانه بیکرانت میبخشی تا هیچ کس شرمنده خودش و خانوادش نشه تا مجبور نشه گرسنه بخوابه و تشنگی بکشه
خدایا اگر حضور روح من در هر جهان هر بعد هر زمانی باعث رنجش و اسیب به وجودی از کائناتت شده ازت عذر میخوام پروردگارا
خدایا شکرت برای کردار و پندار و گفتار نیک هر کس برای انسانیت خدایا شکرت برای اگاهی برای حس زنده بودن
خدایا من خودمو دوست دارم چون عاشق توام
خدایا من از خودم و شما عذر میخوام برای تمام اشتباهات انسان ها و خودم
خدایا من از خودم و شما متشکرم برای زندگی که بهمون بخشیدین به عزیزانمون
خدایا من خودمو میبخشم توام ما انسان ها هرچیزی که خلق کردیو ببخش
خدایا هیچ کسو با عزیزانش امتحان نکن من رو هم با عزیزانم امتحان نکن امین
امین

بالا