شکرگزاری شب چهل و سوم

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام ببخشید سرم شلوغه دیر میام سایت شروع شد دوره شکر گذاری خدا کنه شروع نشده باشه عزیزم ممکنه هر شب یه فرکانس برای مدیتیشن هم داخلش بزاری که هنگام شکر گذاری به اون فرکانس هم گوش کنیم برای باز کردن چاکراهای بدن خیلی تاثیر مثبت تو آگاهی داره

دیانا❤

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خدایا شکرت برای حضورت برای بودنت تو وجودم تو تمام جهان هستی
امروز یه جمله خوندم خیلی به دلم نشست گفت خدا یه آگاهیه تا در جهانی که خلق کرده زندگی کنه چقدر عجیب و در عین حال زیبا بود
هر کاری کردی هر چیزی که خلق کردی مطمعنان بهترین تصمیم بود ما از تو بوجود اومدیم و به سمت تو روانه ایم و تو این مسیر مارو از گناه پاک نگه دار آگاهیه مارو انسانیت مارو زیاد کن
خدایا امروز یه خروس رو قربونی کردن حس خوبی نداشت اینکه جونی که تو دادی رو از موجودی گرفتن حالت خیلی بدی داشت تنها خیری که عروسی نگرفتن من داشت این بود چیزی قربونی نشد واقعا ترسناکه دلم میخواست آزادش کنم بجای اینکه جونش گرفته بشه خواستم بدونی متاسفم برای اون جان گرفته شده الان در حدی منجر کننده بود صحنه دلم میخواد گیاه خوار بشم خدایا کاری کن اون جان مارو ببخشه و از اینکه به سفره یک خانواده نیازمند میره دعای اون خانوادرو برای در امان نگه داشتن خانوادمون عزیزانمون و تنها داراییمون که موجب کمی راحت شدن از فشار مالیمون میشه قرار بده خدایا همسرمو و عزیزانمو و تمام انسان هارو در امان نگه دار از همه بلاهای انسانی و طبیعی
به قلب هاشون آگاهی بده تا موجب آزار انسان های دیگر طبیعت و حیوانات نشن بمنم همین طور
خدایا ازت ممنونم برای خلق جهان هستی کهکشان ها و طبیعت و ابو هوا و اکسیژنو خاک و اتش و آب
خدایا شکرت برای باران و برف شکرت برای نعمات فراوانت
خدایا شکرت برای اتفاق نیک امروز ازت ممنونم سپاسگزارم که دست مارو گرفتی و لحظه ای به حال خودمون رها نمیکنیمون و نمیزاری محتاج هیچ بنی بشری بشیم
خدایا متاسفم برای گناهان تمام انسان ها و خودم از زمان ادمو حوا تا اخر زمان متاسفم برای کارهای نفسانی و شیطان از طرف همه ازت عذر میخوام و میخوام هممونو ببخشی چون هممون به بخشش و مهربانیت امید داریم و تو بزرگترین گناه رو نا امیدی میدونی ما هیچ وقت از تو نا امید نمیشیم چون در سخت ترین حالت ها درست لحظه اخر مثل معجزه به زندگیمون نور پاشیدی
خدایا ازت ممنونم برای درمان تمام بیماریها‌ خدایا درمان بیماری سخت رو مثل سرطان و تمام بیماریهای لاعلاج رو بهمون ببخش
خدا جون ازت ممنونم برای تمام انسان ها خانوادهامون عزیزانمون کودکان و سالمندانمون
خدایا ازت ممنونم برای عشقی که بهم هدیه داری و مثل نور معجزه وار تمام دنیای تاریکمو روشن کردی من در همه چیز تورو میبینم در طبیعت در دریا جنگل کویر اسمان در جسمم در اخلاقیات خوب هر کسی میگم مادرم انقدر نگرانه ببین خدا نسبت به بندهاش چ حسی داره همسرم اگر انقدر خوبه ببین خدا چقدررر عالی تره عضقی که به همسرم دارم با تمام زیادیش ولی نقطه ای از عشق گم شده من به تو نیست که از بچگی این حس بامنه و تو هیچ چیز پیداش نکردم خدایا بمن آگاهی بده انسانیت بده به تمام مردم و من که دست از مردم ازاری و حق الناس بردارن و به توعه واقعی که در درونشون میتپی رجوع کنن منو در تمام جسم ها آگاه کن خدایا چون تویی قدرت مطلق توایی قدرت برتر تویی صاحب زمان و زمین توایی جان دهنده و جان گیرنده توای کسی که به جنین در شکم مادر روح میبخشه توایی کسی که انسان را انسان گیاهان را حیوانات را فرشتگان را تماااام جهان هستی را جان بخشید و تنها تو از عظمت واقعی اون آگاهی
خدایا ازت ممنونم برای حس زنده بودن خدایا منو کامل کن و خانواده و همسرمو از یادم نبر تو زندگیه بعدیم چون اونا هستند که باعث میشن خودمو گم نکنم و دنباله تو بدوام
خدایا هیچ کسو با عزیزانش و با فقر و بی عدالتی و بیماری امتحان نکن من و عزیزانمم همینطور
خدایا به ظالمین و به شیاطین نور الهی خودتو بتابون تا وجدانشون بیدار بشه و هر کینه و خشمی که نسبت به انسان های دیگر دارن برای همیشه از بین بره و تسلیم تو بشن و در این عمر کوتاه انسان خودخواه نباشن و موجبات رفاه و اسایش و درمان و ارامش انسان هارو فراهم کنن بجای ظلم و ستم و فساد و کفر
خدایا مارو با خودت آشنا کن با خودمون آشنا کن که هیچ وقت بین ماو تو فاصله ای هرگز نبود تو نه از رگ گردن بلکه تو در تماااام وجود ما نهفته ای و جسم و ذهن تمام تلاششو میکنه که باورکنیم ما جسمی بیشتر نیستیم فکری نیستیم و جاودان نیستیم من اگاهم به تو به خودم به همه جهان هستی
در اخرین روز شکر گزاریم مطمعنم هروز و هر لحظه صدای بندهاتو شنیدی خدایا در اغوشمون بگیر مارو ازین جهل و نادانی نجات بده تا انقدر همدیگرو بخاطر تفاوت ها عذاب ندیم
خدایا تا چشممو میبندم خودمو تصور میکنم که دور نوری قدرتمند میگردم و چه حاله عاشقانه ای دارم من کاری با هیچ دینو فرستادگان واعتقادی ندارم من تنها تورو میخوام و تورو میپرسم نه بنده هاتو از هیچ کسو هیچ چیز برای خودم بت نمیسازم تنها توایی در تمام جهان هستی مثل موسی که تشنه ی دیدنت بود هلاکه رسیدن به عشق توام قبل اینکه ازین خواب زندگی بیدار بشم چه بیدار شدنیه اون بیداری محض
خدایا صمیمیت و مهربانی و صداقت و در عین حال کینه و خشم و حسادت و هر خصلت بدو خوب من که باعث سوء تفاهم و آزار به موجودات دیگر در تمام کائناتت شده ازت میخوام منو ببخشی جهان هستیو پاک کن از گناهان انسان های بد دل شیطان صفتی رو از روح پاک خداوندیت در هر انسانی و هر وجودی و بعدی پاک کن با نور عشقت
خدایا شکر برای سلامتیمون برای ریزترین تا بزرگترین چیزی که خلق کردی
خدایا شکرت برای ارامشمون برلی لحظه حال برای رهایی از ایگو و گذشته و آینده
خدایا شکرت برای ثروتی که بهمون بخشیدی برای رفاهمون ولی کمکمون کن تا این بهشت قبل اینکه کامل به جهنم تبدیل بشه دوباره زنده بشه مردمانش شاد و خیر خواه و مهربان باشن و محافظ طبیعت و حیوانات و همدیگر باشن
خدایا مارو از اگاهیت دور نکن خودم رو دوست دارم از خودم عذر میخوام خودمو میبخشم و از خودم متشکرم خدایا شکر شکر شکر
از دوست عزیزمون که هر شب با حوصله و صبر هممون رو به شکر تو دعوت میکنه هم سلامتی ارامش آگاهی و رفاه ببخش آمین
ممنونم ادمین عزیز برای هر شکرت گفتنت برای لایکات برای تگ هات ببخشید اگه شکر گزاری من طوماریه این بهترین فرصت برای صحبت با خدا و خودمه ازت ممنونم
ممنونم ازت بابت شکر گذاریه زیبایی که از دلت بیرون اومد و به دلم نشست
خیلی زیبا بود خیلی احتیاج داشتم به خوندن و یادآوریشون
خدایا من قدرت تکلمم به زیباییه دوستم نیست
فقط میتونم تو دلم فریاد بزنم خدایاااشکرت

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
سلام ببخشید سرم شلوغه دیر میام سایت شروع شد دوره شکر گذاری خدا کنه شروع نشده باشه عزیزم ممکنه هر شب یه فرکانس برای مدیتیشن هم داخلش بزاری که هنگام شکر گذاری به اون فرکانس هم گوش کنیم برای باز کردن چاکراهای بدن خیلی تاثیر مثبت تو آگاهی داره
سلام گلم از امشب شروع میشه این رو باید ببینم چطوری هست فرکانس معتبری پیدا می کنم اگر پیدا کردم اضافه می کنم
منظور از فرکانس صدای طبیعت ،آب آتش هست دیگه برای مدیتیشن گوش میدن؟

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ممنونم ازت بابت شکر گذاریه زیبایی که از دلت بیرون اومد و به دلم نشست
خیلی زیبا بود خیلی احتیاج داشتم به خوندن و یادآوریشون
خدایا من قدرت تکلمم به زیباییه دوستم نیست
فقط میتونم تو دلم فریاد بزنم خدایاااشکرت
عزیزمممم دورت بگردم منو تو جدا از هم نیستیم همه قطره ای از یک اقیانوسیم هممون یک روحیم در میلیارها شکل داریم زندگی میکنیم راحت باش و آروم مثل یه تخته چوب روی دریای طوفانی امواج شاید بزرگ باشن ولی تو به سبکیه روح در زندگی در طبیعت و جهان هستی پراکنده هستی و آزاد

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام گلم از امشب شروع میشه این رو باید ببینم چطوری هست فرکانس معتبری پیدا می کنم اگر پیدا کردم اضافه می کنم
منظور از فرکانس صدای طبیعت ،آب آتش هست دیگه برای مدیتیشن گوش میدن؟
اره اره من دارم ولی بلد نیستم بزارم کانالشو میزارم رایگان در اختیارمون میزاره ما که دوره شکر گزاریو هر شب داریم فرکانس هارو هم همراهش گوش کنیم تا در این دوره چاکراهامون هم باز بشه نمیدونم اعتقاد دارید یا نه ولی تاثیرش فوق العادس

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
اره اره من دارم ولی بلد نیستم بزارم کانالشو میزارم رایگان در اختیارمون میزاره ما که دوره شکر گزاریو هر شب داریم فرکانس هارو هم همراهش گوش کنیم تا در این دوره چاکراهامون هم باز بشه نمیدونم اعتقاد دارید یا نه ولی تاثیرش فوق العادس
من برنامه دارم ولی نمیشه از اون برنامه گذاشت لینک خود برنامه فقط میشه گذاشت

بالا