شکرگزاری شب هفتم

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
اینجایی؟
حرفامو میشنوی؟
هروزم شده دنباله آگاهی رفتن دنبال تو گشتن تو خودم تو هرچیزی که میبینم میشنوم لمس میکنم بو میکنم هرجارو نگاه میکنم جز تو چیزی نمیبینم
میدونی از چی میترسم خدایا نزار اون اتفاق برام بیوفته
ازین که سرتا سر زندگیم کنارم بودی در من بودی ازت ممنونم ازینکه کاری کردی همش دنبالت باشم ممنونم
ممنونم برای آگاهی برای بودنت برای انرژیت برای هرچیز کوچیک و بزرگی که خلق کردی ممنونم که در چیزی که خلق کردی زندگی رو تجربه کردی ممنونم از جسمم برای اینکه بار روحمو بدوش کشید و متاسفم و عذر خواهی میکنم از ذهنم از بند‌بند وجودم برای تمام گناهایی که کردم برای تمام اشتباهات ولی همه بدی ها باعث تکامل من شد هرچند دیگه منی وجود نداره همچی توایی و جهانی که خلق شد
میبخشم تمام انسان هارو از اول تا اخر میبخشم هرکسی رو با هر گناهی چون بعد دیگری از هم هستیم و همه یک روحیم در بی نهایت جسم و اشکال مختلف میبخشم حتی شیطان رو که سراسر انرژیش برای این بود ثابت کنه انسان لایق سجده نیست و از جهاتی حق داشت انسان نفسی تاریک رو میتونه انتخاب کنه که باعث ازبین رفتن هر موجودی بشه انسان ها تنها نوعی هستند که به هیچی حتی خودشون رحم ندارن
میبخشم هرچیزی رو هرکیو در هر زمانی هر بعدی
با همه مهربون خواهم بود از کسایی که از من خوششون نمیاد دور میشم که هم اونا هم من در ارامش باشیم نه از روی کینه و نفرت و خشم
شکرت که طبیعتو خلق کردی اقیانوس و صحرا و آسمان و باران و برف و گیاهان رو گل هارو علف هارو درختان رو حیوانات و جانوران رو چ در عمق آب چ خاک چ آسمان شکرت برای خلق انسان که از دوره جنینی تا پیری هیچ وقت هیچکس رو رها نکردی گفتی از رگ گردن نزدیکتری برای کسی که اینو میشنید باید روشن باشه که یعنی تو در تمام جهان هستی و تمام انسان ها هستی
شکرت که در تمام جهان هستی مارو یعنی همه انسان هارو از بلاهای طبیعی در امان نگه میداری
خدایا شکرت برای خانوادهامون برای خصلت های نیک هر انسانی برای پندار کردار و گفتار نیک برای انسانیت برای خداگونه زندگی کردن
خدایا شکرت که مارو از هرچی بلا هرچی نفس بد نیت بد و چشم بد افکار بد حفظمون میکنی از گرونی فقر فساد جنگ و هر بلایی که سر انسان های بی گناه میاد بخاطر عقاید متفاوتشون خدایا مردم جهان رو نجات بده از بی عدالتی از هرگونه شیطان صفتی شرایطی رو فراهم کن که در عمر کوتاهمون قدر هر لحظه از زندگیمونو بدونیم شاد بدون مشکلات بدون هیچ ظلم و ترس و نگرانی زندگی کنیم
خدایا همه بیمارارو شفا بده درمان سرطان و انواع بیماری سخت لاعلاج رو بهمون لطف کن و ببخش
خدایا کره زمین رو از ظلم و خشکسالی پاک کن حیوانات رو نجات بده از انسان هایی که روحشون رو ه شیطان فروختن
خدایا ازت ممنونم بی نهایت ممنونم برای عشقی که بهم هدیه دادی برای هر نفس کشیدنش اخلاق خوبش کمکش کن تا ارادش در هر کار نیکی قویتر بشه خدایا ممنونم برای سلامتیش برای بند بند وجودش برای هر نگاه معصومانش برای قلب زیباش خدایا کمکش کن که محتاج خانوادهامون نباشه و زیر منت کسی نره خدایا کمکمون کن تا ارامشمون ازین بیشتر بشع تا نگران نیاز های اولیمون نباشیم هیچ کس نگران یه سقف بالا سرش بچه و خرجو مخارجش خوراک و پوشاکش نباشه هیچکس سر هیچکسو شیره نماله
خدایا اگر روحم در هر جسم زمان مکان در هر بعدی حقی خورد ببخش منو این انرژی منفیو پاک کن خدایا خودتو در وجود‌تمام انسان ها پر نور کن نورتو‌بتابون تا تاریکی از وجود همه بره تا شیطان تسلیم بشه تا انسان ها همه غرق در نیکی بشن و انسانیت
خدایا من خودمو دوست دارم چون عاشق توام
من از خودمو تو عذر میخوام برای تمام اشتباهاتم
من خودمو میبخشم توام منو ببخش
من از خودم متشکرم برای این زندگی
خدایا من در جسم های دیگه دچار گمراهی شدم ظلم میکنم نفرت و حسادت و کینه و شهوت و دروغ و خسیس چشم بد به هر ناموسی در کل تورو گم کردم کمکم کن در جسم های دیگر هم به این ارامش و تکامل برسم بفهمم همچیز از منه و هر بدی و خوبی واقعا به خودم برمیگرده کمک کن تا مثل زمانی که در جسم روحت رو دمیدی پاک باشیم و به آغوشت برگردیم
آمین
خدایا شکرت 🌹

بالا