شکرگزاری شب سی و پنجم

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا امشب داشتم فکر میکردم بتو به تنها کلبه ی رو به ساحل رویاهام به دریایی که فاصلش با من چند قدمه به تو که اونجا به شکلی هستی که کاملترین شکله و من محو تماشای تو گرم صحبت کردن با تو کنار ارامش امواج ساحل فقط من تو و عزیزی که هدیه ای از سمت توست راهنمای عزیزم که بابتش در مقابلت سجده شکر میارم تا ازت تشکر کنم برای بودنت برای حضورت برای اینکه حواست بهمون هست برای اینکه عشقی رو بهم هدیه دادی و هر تنفسش هر ارامشش هر بند بند وجودش جسمش رفاه و ثروتی که بهش میبخشی تا محتاج هیچکس نباشه
خدایا با وجودش ارامش منو تکمیل کردی طعم زندگیم فرق کرد تو تمام دوران زندگیم چنین ارامش محضی نداشتم خیالم راحته از بابت هر چیزی مشکلات به چشمم نمیان تنها چیزی که تو توجهمه حضور توعه تمام تمرکزم روی توعه
خدایا شکرت برای خلق تمام جهان هستی
خدایا شکرت برای طبیعت زیبات برای اقیانوس صحرا ها جنگل و گل ها کوه ها برای هر چیزی که خلق کردی از نباتات از گیاهان از جانوران و حیوانات گرفته تا جن و انسان و فرشته و شیطان
خدایا ما همه مخلوقات تو هستیم ذره ای از دریای بیکرانت مارو ببخش برای هر گناهی هر اشتباهیی تسلیمیم در مقابل اراده تو مارو راهنمایی کن به سوی خودت ب سوی نورت به سوی عشق و ارامش محضت
خدایا ببخش تمام مخلوقاتت رو از جمله شیطان رو چون به بخششت امید داره چون از روی علاقه و نا اگاهی همه ما گناه کردیم
خدایا ما جز تو پناهی نداریم تو این عمر کوتاه و زندانیمون هیچیو یادمون نمیاد از زندگی های گذشته ازینکه کی هستیم وارد چجور بازی شدیم فقط میدونیم دنباله توایم دنباله یه قدرتی که بالاتر و مهربان تر و بخشنده تر از هر کسیه که تا حالا شناختیم خدایا نور اگاهی و انسانیتت رو به قلب های تاریکمون بتابون بزار جهان پر بشه از نورت از انسانیت و اگاهیت بزار فرق ها تعصبات الکی رنگ ها جنسیت و نوع ها از بین برن در مقابل عشقت بزار همه بفهمن که اگر ظلمی میکنن در حق خودشونه اگر جونی گرفته میشه جان خودشونه
خدایا بدادمون برس مارو ازین جهل نجات بده
خدایا شکرت برای کودکان و سالمندان
خدایا شکرت برای بادو باران و برف برای اب و خاک اکسیژن و اتش برای سرما و گرما برای غذا و میوه ها
خدایا شکرت برای توان خرید کوچکترین چیز برای هر مخلوقی
خدایا شکرت برای ذره ذره تشکیل دهنده ی هر مخلوقی
خدایا شکرت برای ارامش محضی که در سراسررررر جهان خلقتت پخش کردی در عمق تاریکیو تنهایی فقط توایی و بس خدایا من خودمو دوست دارم تماممم خوب و بد اطرافمو دوست دارم چون عاشق توام از خودم از تو از کایناتت عذر میخوام برای هر اشتباهم ولی خودمو میبخشم چون همون اشتباهات باعث پختگیه الان من شد و از خودم بسیار متشکرم که این تجربه رو در این جسم زندگی کردم آمیت
خدایا شکرت 🌹

بالا