شکرگزاری شب سی و هشتم

• شروع کننده موضوع Choi mary
  • تاریخ شروع

Choi mary

Guest
سلام شبتون آرام

وَمَا ظَنُّ الَّذِينَ يَفْتَرُونَ عَلَى اللَّهِ الْكَذِبَ يَوْمَ الْقِيَامَةِ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَذُو فَضْلٍ عَلَى النَّاسِ وَلَٰكِنَّ أَكْثَرَهُمْ لَا يَشْكُرُونَ

و آنان که بر خدا دروغ می‌بندند مگر چه گمان دارند به روز قیامت؟! البته خدا را با بندگان فضل و احسان بسیار است ولی اکثر مردم شکر نمی‌کنند.

آیه ۶۰ سوره یونس

استارتر
استارتر

Choi mary

Guest
سعی کنین به اتفاق هایی که در روز بهتون افتاده یا بخاطر نعمتهایی که همیشه با ما هستن و به نحوی بودنشون برای ما عادت شده به طوری که به چشم هم نمی آیند شکر کنین همین طور که میدونیم و در دوره های قبل در آیه های قرآنی که ذکر شد خواندیم هر چقدر بیشتر در برار نعمتها شاکر باشیم و نعمتهایی که به‌ ما عطا شدند بیشتر می شوند و از این مورد در قانون جذب هم یاد می شود که به روش شاکر بودن نعمت رو جذب می کنند
پس شما هم هر روز به ۱۰ مورد نعمتهایی که بهتون عطا شده فکر و ذکر کنین و شاکر باشین که به لطف خدا نعمتهایی ارزانی شده بهتون فزونی یابد?

مامان،مهدیار

Guest
سلام شبتون آرام

وَمَا ظَنُّ الَّذِينَ يَفْتَرُونَ عَلَى اللَّهِ الْكَذِبَ يَوْمَ الْقِيَامَةِ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَذُو فَضْلٍ عَلَى النَّاسِ وَلَٰكِنَّ أَكْثَرَهُمْ لَا يَشْكُرُونَ

و آنان که بر خدا دروغ می‌بندند مگر چه گمان دارند به روز قیامت؟! البته خدا را با بندگان فضل و احسان بسیار است ولی اکثر مردم شکر نمی‌کنند.

آیه ۶۰ سوره یونس
خدایا شکرت ?✨?

مو مشکی

Guest
سلام شبتون آرام

آیه ۶۰ سوره یونس
خدای بزرگم شکرت?

دختران تابستان

Guest
سعی کنین به اتفاق هایی که در روز بهتون افتاده یا بخاطر نعمتهایی که همیشه با ما هستن و به نحوی بودنشون برای ما عادت شده به طوری که به چشم هم نمی آیند شکر کنین همین طور که میدونیم و در دوره های قبل در آیه های قرآنی که ذکر شد خواندیم هر چقدر بیشتر در برار نعمتها شاکر باشیم و نعمتهایی که به‌ ما عطا شدند بیشتر می شوند و از این مورد در قانون جذب هم یاد می شود که به روش شاکر بودن نعمت رو جذب می کنند
پس شما هم هر روز به ۱۰ مورد نعمتهایی که بهتون عطا شده فکر و ذکر کنین و شاکر باشین که به لطف خدا نعمتهایی ارزانی شده بهتون فزونی یابد?
سلااام خدای مهربونم
سلااام خدای پاکِ من?
?الهی شکرت ک من تورو دارم چقدر من خوشبختم ک محتاج توام ?
?الهی شکرت ک تو مهربونی دلسوزی و دستمونو میگیری?
❤️الهی شکرت و مرسی ک صدامونو میشنوی و حواست ب ماست ?
?الهی شکرت ک زندگیمونو پر از معجزه میکنی
?الهی شکرت ک بهترین روزا و بهترین اتفاقارو برامون رقم میزنی?
?الهی شکرت و سپاسگذارم از خودت که بی نیازمون میکنی و محتاج کسی نیستیم❤️
?الهی شکرت ک ثروت و فراوانیو وارد زندگیامون میکنی الهی دورت بگردم و مرسی ک هرلحظه باتو شادیمو ارامش داریم پیشرفت میکنیم و مسیر درستو ب ما نشون میدی?
?الهی شکرت ک فکرامون مثبته ?
?الهی شکرت بابت نعمتات نعمت سلامتیمون زیباییمون و ?..
❤️الهی شکرت ک تنهامون نمیزاری ❤️
?خدایا بابت هرچی ک گفتم و نگفتم شکرت?

Lost_in_you

Guest
خدایااااا هرچه که دادی نعمت است
و هرچه که ندادی حکمت
شکررررت خدایااا❤️❤️???

بالا