شکرگزاری شب دوازدهم

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
ممنونم از تگ بانوجان😍

خدایا شکرت به خاطر همه چیز
خدایا شکرت به خاطر سلامتی
خدایا شکرت به خاطر عزیزانمون
خدایا شکرت به خاطر لبخند های از ته دل
خدایا دوست دارم مرسی که هستی❤️❤️
خواهش میکنم گلم 🤍💚
خدایا شکرت 🌹

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا سپاسگذارم برای حضورت برای بودنت
خدایا شکرت برای خلق تمام جهان هستی
خدایا شکرت برای خلق جامدات نباتات گیاهان حیوانات آبزیان جن و انسان فرشتگان و شیاطین برای هر چیزی که خلق کردی چه ما اگاه باشیم چ نه
خدایا شکرت برای طبیعت برای اقیانوس صحرا و اسمان پ زمین گل ها کوه ها جنگل ها
خدایا شکرت برای نظم و هماهنگی جهان طبیعت اعضای بدن هر موجوذی
خدایا شکرت برای درمان تمام بیماری های سخت مول سرطان مثل هر بیماری که باعو رنجش زیاد و کاهش عمر میشه
خدایا شکرت برای ارامش تمااااام مخلوقاتت خدایا قلب هارو اروم کن تا بفهمن پر پر خیلی معجزه بشه صد سال والا میانگین عمر انسان هفتاد هشتاده خدایا به همه انسان ها اگاهیی شعور و انسانیت ببخش تا در این عمر کوتاه به طبیعت به همنوعانشون به تمام جانوران آسیب نرسونن برای زیاده خواهیاشون و فقط نیکی کنن تا نام نیک ازشون بمونه اگر خیرشوت بکسی نمیرسه حداقل ضرری ام نرسونن به کسی‌
خدایا شکرت برای سلامتی که بزرگترین نعمته برای هر نفس برای بند بند وجود خودمون و عزیرانمون نه فقط من بلکه تمام مخلوقاتت
خدایا شکرت برای ثروتی که به همه انسان ها میبخشی تا بتونن نیازهای واجبشون رو رفع کنن و قلبی بهشون بده تا ببخشند و دستگیر کسانی باشند که از خودشون ضعیفترن
خدایا شکرت برای رفع هر نیاز واجبمون
خدایا شکرت برای عشقی که بهم هدیه دادی هر نفس کشیدنش بند بند وجودش ثروت و ارامشش قلب بزرگش خدایا ارامشم بهش وصله میدونم شاید ناراحت بشی ولی بدجور بهش وابسته ام بدجور به عزیزانم وابسته ام ترس از دست دادنشون رو دارم خدایا هیچ کس رو با عزیزانش امتحان نکن منم همینطور تا زمانی که زنده ایم سعادت خوش بودن در ارامش و رفاه و سلامتی بودن کنار عزیزانمون رو به هممون قسمت کن
خدایا تو نعمت هات رو هر لحظه بدون در نظر گرفتن دین کسی جنسیت کسی رنگ پوست کسی افکار و گناهکارو نیکوکار با هر زبونی با هر ملیتی نعمت هاتو یکسان پراکنده میکنی خدایا نجات بده همه ی مخلوقاتت رو از دست کسانی که بجای تو برای مخلوقاتت تصمیم میگیرند جانی رو که تو میبخشی به رو میگیرند ارامش و ثروتی که در سراسر جهان پخش کردی غصب میکنن جنگ و تفرقه بپا میکنن تو فقر مردم رو نگه میدارند تا بتونن بردگی بکشن ازشون ذهنشون رو عقایدشون رو حتی دینشون رو از بین میبرند به کودکان و مردمان عادی رحم نمیکنن چه در غرب چ شرق چه شمال و جنوب کره زمین همجا آشوبه خدایا زمین مطلق تورو مرز بندی میکنن و مردم رو از هم جدا میکنن خدایا به قلبهاشون وجدان بیدار نصیب کن تا بفهمن کسی برتر از کسی نیست همه در درگاه تو یکسانند و تنها فرقشون ظلم و ستم و حق الناسیه که گردن دارند خدایا ببخش گناهان همه ی مخلوقاتت رو از زمان خلقت تا قیامت هرکی هرجا در هر زمانی در هر مکانی باعث اسیب و ضرر به مخلوقاتت شدیم ازت عذر میخوایم خدایا شیطان رو هم ببخش اگه اسمش بد در رفته شاید چون نمیخواسته تورو با کسی شریک بشه و این یک عشقه حالا ماکه نمیشناسیم ندیدیمش تو ذهنمون انقدر ترسناکه که یادمون میره اونم فرشته ی تو بوده فرشتها که ترسناک نیستن خدایا نمیدونم حقیقت چیه نمیدونم راه راست و دروغ چیه فقط همه ما مخلوقاتت جز تو کسیو نداریم و گمراهیم دراین نفسی که یک آن مارو ول نمیکنه و باعث طمع و اسیب به دیگران طبیعت خیات وحش میشه ما به بخشش و مهربانی تو امید داریم باور و ایمان داریم مارو نا امید نکن هیچ کس رو نا امید نکن
دنیا رو جای خوبی کن که مردمش درک بالایی از انسانیت داشته باشند و کمک حال هم باشن
خودمو دوست دارم و تمام مخلوقاتت رو هم عاشقانه دوست دارم
از خودم عذر میخوام بابت همه اشتباهات و گناهانی که مرتکب شدم
و خودمو میبخشم خدایا چون اگه اون بدی ها و گناهان نبود و همینطور وجدان نبود رشد نمیکردم و خودمو نمیشناختم
بنابراین از خودم بسیار سپاسگذارم برای این لحظه برای زنده بودن و زندگی کردن و قدر لحظه ها رو دونستن
ازینکه بدون ماسک ساده و شاد مهربون و خوشحال مثل بچه میتونم لحظهامو با عزیزانم شاد و اروم بگذرونم ازت سپاسگذارم خدا
خدایا شکرت 🌹

بالا