شکرگزاری شب بیست و ششم

استارتر
استارتر
Choi mary

Choi mary

مدیر
خدایا شکرت برای حضورت برای بودنت
خدایا شکرت برای اگاهی روز افزون
خدایا شکرت برای آرامش تمام کائنات
خدایا شکرت برای درمان تمام بیماری های سخت‌یرلی شفای بیماران در همه جای کره زمین
خدایا شکرت برای سلامتی همه مخلوقاتت
خدایا شکرت برای طبیعت زیبات برای آب خاک آتش اکسیژن برای دریا جنگل صحرا کوه و اسمان و زمین و فضا
خدایا شکرت برای بادو بارون و برف
خدایاشکرت برای تماااام جامدات تماااام نباتات تماااام جانوران و حیوانات تمام انسان ها تمااام فرشتگان و شیاطین تماااام موجودات بد و خوب که ما آگاه یا نا آگاهیم بهشون
خدایا شکرت برای هر نفس برای هر ذره ای که با برنامه تو هماهنگ کار میکنه
خدایا شکرت برای عزیزانمون خدایا شکرت برای انسانیت برای کردار و گفتار و پندار نیک خدایا خصلت های الهی رو نور حضورتو در تاریکی قلبها بتابون همه انسان ها موجودات مخلوقاتت رو رام و مهربان و آگاه کن
خدایا تمام مخلوقاتت رو ببخش از اولین موجوداتی که خلق شدن تاااااا اخرین چیزی که خلق میشه هر خلق شده ی گناه کاری رو ببخش حتی شیطان رو چون بهت امید داره به بخششت خدایا انسان هارو هرچقدرم کارهای ترسناک کرده باشن ببخش سخته حتی گفتن این جملات ولی کمک کن همه حتی خود من به درکش برسیم
خدایا شکرت برای اینکه تمام انسان هارو از ظلم از فقر و گرسنگی و بلاهای طبیعی و انسانی نجات میدی بدون اینکه به رنگ پوستشون به دینشون به جنسیتشون به تفاوت عقایدشون فکر کنی به همه یکسان نعمت میدی خدایا به جهانیان عقل و تفکر و رحم و عدالت انسان دوستی طبیعت دوستی حیوان دوستی رو بیاموز خدایا به قلب های تاریک از کینه حسد شهوت طمع خشم ریا و هر چیز بد دیگه ای نور بخشش نور فراوانی نور ارامش نور کمک رسانی بتابون‌
خدایا برای عشقی که بهم هدیه دادی و هر نفس کشیدنش ذره ذره وجودش ازت سپاسگذارم برای زندگی بی منتش برای ارامش و سلامتیش خدایا صد هزار بار شکر خدایا خودت از هدیه ای که دادی بهم مراقبت کن چون برام خیلی ارزشمنده چون از طرف تو اومده
خدایا شکرت برای خانوادها برای سالمندان و کودکان
خدایا کره زمینو به ارامش برسون کمکمون کن تا مردم عادی که از هیچ چیزی سر درنمیارنو حیران دنباله نشانه هایی ازتوانبه اگاهی برسن تا هیچ کس از جهلشون سوءاستفاده نکنه
خدایا خودمو دوست دارم چون عاشق توام
خدایا از خودم عذر میخوام برای همه اشتباهاتم در جهان خلقت در تمام ابعاد تمام اشکال تمام زمان ها و مکان ها
خدایا شکرت برای هر نفس جانداری هر لحظه هر آن
خدایا خودمو میبخشم توام مارو ببخش
خدایا متشکرم ازت ببخش اگه اشتباهی ازم سر میزنه عصبی میشم بی فکرانه صحبت میکنم و کسیو با رفتارو گفتارو و افکارم رنج میدم خدایا هممونو ببخش
خدایا شکرت 🌹

بالا