شکرگزاری روز سی و نهم

• شروع کننده موضوع Choi mary
  • تاریخ شروع

Choi mary

Guest
سلام شبتون پرتقالی

وَاتَّبَعْتُ مِلَّةَ آبَائِي إِبْرَاهِيمَ وَإِسْحَاقَ وَيَعْقُوبَ ۚ مَا كَانَ لَنَا أَنْ نُشْرِكَ بِاللَّهِ مِنْ شَيْءٍ ۚ ذَٰلِكَ مِنْ فَضْلِ اللَّهِ عَلَيْنَا وَعَلَى النَّاسِ وَلَٰكِنَّ أَكْثَرَ النَّاسِ لَا يَشْكُرُونَ

و از آیین پدرانم ابراهیم (خلیل) و اسحاق و یعقوب (که دین توحید و خداپرستی است) پیروی کردم، در آیین ما هرگز نباید چیزی را با خدا شریک گردانیم، این از فضل و عطای خداست بر ما و بر همه مردم لیکن اکثر مردمان شکر به جا نمی‌آورند

آیه ۳۸ سوره یوسف

استارتر
استارتر

Choi mary

Guest
سعی کنین به اتفاق هایی که در روز بهتون افتاده یا بخاطر نعمتهایی که همیشه با ما هستن و به نحوی بودنشون برای ما عادت شده به طوری که به چشم هم نمی آیند شکر کنین همین طور که میدونیم و در دوره های قبل در آیه های قرآنی که ذکر شد خواندیم هر چقدر بیشتر در برار نعمتها شاکر باشیم و نعمتهایی که به‌ ما عطا شدند بیشتر می شوند و از این مورد در قانون جذب هم یاد می شود که به روش شاکر بودن نعمت رو جذب می کنند
پس شما هم هر روز به ۱۰ مورد نعمتهایی که بهتون عطا شده فکر و ذکر کنین و شاکر باشین که به لطف خدا نعمتهایی ارزانی شده بهتون فزونی یابد?

خاااااااااااار پشت?

Guest

مامان،مهدیار

Guest
سلام شبتون پرتقالی

وَاتَّبَعْتُ مِلَّةَ آبَائِي إِبْرَاهِيمَ وَإِسْحَاقَ وَيَعْقُوبَ ۚ مَا كَانَ لَنَا أَنْ نُشْرِكَ بِاللَّهِ مِنْ شَيْءٍ ۚ ذَٰلِكَ مِنْ فَضْلِ اللَّهِ عَلَيْنَا وَعَلَى النَّاسِ وَلَٰكِنَّ أَكْثَرَ النَّاسِ لَا يَشْكُرُونَ

و از آیین پدرانم ابراهیم (خلیل) و اسحاق و یعقوب (که دین توحید و خداپرستی است) پیروی کردم، در آیین ما هرگز نباید چیزی را با خدا شریک گردانیم، این از فضل و عطای خداست بر ما و بر همه مردم لیکن اکثر مردمان شکر به جا نمی‌آورند

آیه ۳۸ سوره یوسف
خدایا شکرت ???

استارتر
استارتر

Choi mary

Guest
بنظرم اگر امکانش هست یه تایپیک لاغری هم بزن مدیر خوب و پیگیری هستی مطمعنم موفق میشی و خیلیا میان شرکت میکنن مثل نی نی سایت
کاربر بورچشم سبز یه تاپیک سلامت محور داره بیشتر کاربرها اونجا هستن فکر نکنم منم بخوام همزمان بزنم کار درستی باشه ولی ممنون فکر می کنم بهش اگه فعالیت اون تاپیک کم شده باشه یا متوقف

خاااااااااااار پشت?

Guest
کاربر بورچشم سبز یه تاپیک سلامت محور داره بیشتر کاربرها اونجا هستن فکر نکنم منم بخوام همزمان بزنم کار درستی باشه ولی ممنون فکر می کنم بهش اگه فعالیت اون تاپیک کم شده باشه یا متوقف
نمیدونستم من تاحالا نشنیدم و ندیدم تایپیکاشو ولی تایپیکای شما هر شب چون تگ میشم میاد بالا بزنی خوشحال میشم موفق باشی مهربون

بالا