شوک همسر جان?

• شروع کننده موضوع مااماان_ساامیاار
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
اره کمکش کردن الانم واسه همینه که فشار میارن روش://
عی بابا یعنی این خساستش قبل از ازدواج مشخص نشد؟
اینجوری که ادم نگا میکنه اره یکم دلش میگیره
ولی به این فک کن که الان خونه داری و خیالت راحته
ولی کاش خونه و ماشینو سه دنگشو به نام خودت میکردی
خسیس نیستا دچار سو تفاهم نشو
این هر چی تو محردی داشت خرج خونواده میکرد
جاریم بچشو نمیبرد دکتر، زنگ میزد شوهرم میبرد خرید داشت زنگ‌میزد شوهرم
خواهرشوهرم بدتر از جاریم

من ک عروس شدم خب توقع داشتند ب همون وضع قبل برگرده ، منم گفتم نه ، میگفتن من بدم ، میبردا اما ۲۴ ساعت در اختیارشون نبود

بعد ازدواج‌کردیم ی ساک دفترچه قسط اورده بود?

Parsa

Guest
خوش ب

حالت یاد شوهر خودم افتادم پدرم چند واحد اپارتمان داره. از وقتی ک هدیه عروسی برادرم ی واحدشو ب نامش زد این کلا از این رو ب اون رو شد. انتظار داشت ی واحد دیگه م ب نام من بزنه. هر چی هم گفتم ب شمت ربطی نداره و.... فایده ای نداشت. اینقدر طی دو سال اول حرف زد ک دیوونه شدم. الان هم بعد 8 سال هنوز با خانوده م درست رفت و امد نداره سر همین قضیه
عزیزم شوهر هر چقدرم خوب باشه باید ارثتو برای موقع مبادات نگه داری بخدا ب چشم دیرم زنه و شوهر لیلی و مجنون بودن زنه تمام ارثشو داد ب مرده که ب جای رسید تا زنه مریض شد رفت درخواست طلاق داد مرده
حقوق بگیر بودی تو زندگیت خرج کن اما ارث و میراثتو نگه دار

بسته شد

Guest
خواهرشوهرم بدتر از جاریم

من ک عروس شدم خب توقع داشتند ب همون وضع قبل برگرده ، منم گفتم نه ، میگفتن من بدم ، میبردا اما ۲۴ ساعت در اختیارشون نبود

عهههه خب پس
شوهرتو لای منگنه گذاشته بودن ?‍♀️

Dela

Guest
دل منم خنك شد ولى كاش اصلا نميذاشتى بفهمه قضيه ى ملك رو! اغلب مردا انگار دلشون ميخواد زنشون هيچى از خودش نداشته باشه و چشمش همه ش به دست شوهره باشه يعنى حالا هى واست خرج و مشكل ميتراشه كه انگار فقطم با پول زمين شما حل ميشه:|

مامان اروین

Guest
عزیزم شوهر هر چقدرم خوب باشه باید ارثتو برای موقع مبادات نگه داری بخدا ب چشم دیرم زنه و شوهر لیلی و مجنون بودن زنه تمام ارثشو داد ب مرده که ب جای رسید تا زنه مریض شد رفت درخواست طلاق داد مرده
حقوق بگیر بودی تو زندگیت خرج کن اما ارث و میراثتو نگه دار
منصفانه نگاه کنی حرفش درسته انصاف نیس پدرم ب برادرم خونه هدیه بده ب من 500 ت پول. ولی دقیقا به اون ربطی نداره ی چیزی بین من و پدرمه. این چیزیه ک هنوزم تو کتش نمیره

4دخت

Guest
تو خواستگاریم پدرشوهرم گفت یک واحد به ما میده ک بشینیم( ب اون یکی پسرشم داده بود) اما تو عقد الکی برای خودش دعوا درست کرد گفت من نگفتم‌ک ما رفتیم یه واحد اجاره کردیم وقتی مبلغ اجاره رو فهمید هر چی دهنش در اومد بمن گفت
منم شاغل بودم تو هزینه عروسی و .. کمک شوهرم کردم فقط عیبم این بود نمیگفتم این کمکه ، مثلا یهو ۵ تومن دادم گفتم این پول کت و شلوار دامادی .. با اینکه رفت یه کت و شلوار ۵۰۰ تومنی خرید?و برای منم لباس عروس نخریدن و اجاره کردن
یا اصلا خرید عروسی نکزدن اما من همه چی کامل براش خریدن
بعد عروسیم بابام ۵ میلیون داد گفت اگه چیزی کم بود بخر ک یه میز اتو یادم رفته بود بخرم ک ۵ تومنو دادم شوهرم
ک اونم نخرید
بعد پدرشوهرم اومد گفت سبزی خورد کن نخریدی?من ۲۹ کاره خریدم اونموقع ۱۲۰۰ ، میگفت نه باید استیل میخریدی ک سبزی فروشا دارن?یه داداشش اومد گفت چرا مبل سلطنتی ها نخریدی ?حالا زن خودش کلا نه تخت اورده بود نه مبل?مبلای من فانتزی صورتیا بود

منم همه رو توخودم ریختم

ک بابام چند ماه بعدش زمینامونو بین منو و داداشام تقسیم کرد ب اسممون زد منم ب شوهرم نگفتم ?یبارم حرف ارث و اینا شده بود منم تو رو گفتم من تو ارث و میراث شما دخالت نمیکنم اجازه هم نمیدم تو دخالت کنی

امروز بعد ۵ سال تو کمد مدارک سند زمین دید و گفت چرا نگفتی
منم پامو انداختم رو اون پام... گفتم من ک گفتم ارث و میراث هر کی ب خودش مربوطه?الان دپرس نشسته داره چایی میخوره یه کلمه حرف نمیزنه?

میگه بمن اعتماد نداشتی
گفتم ربطی نداره من هر چی طلا و حقوق داشتم بهت دادم اما ارث چیزی نیست بگم تو خونه غذای سرد خوردی و ..شریکی

گفت بفروشیم خونه فلان جا رو بسازیم گفتم تو انگشتر مادرتو نمیفروشی میگی یادگاری ، اما طلاهایی ک مادر من داده بودی فروختی
منم این نمیفروشم یادگار پدربزرگمه

ای دلم خنک شده?انتقاممو گرفتم?
????

گوش مروارید_

Guest
خواهرشوهرم بدتر از جاریم

دقیقا مثل شوهر من

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
دل منم خنك شد ولى كاش اصلا نميذاشتى بفهمه قضيه ى ملك رو! اغلب مردا انگار دلشون ميخواد زنشون هيچى از خودش نداشته باشه و چشمش همه ش به دست شوهره باشه يعنى حالا هى واست خرج و مشكل ميتراشه كه انگار فقطم با پول زمين شما حل ميشه:|
اره دقیقا زدی وسط هدف?

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
منصفانه نگاه کنی حرفش درسته انصاف نیس پدرم ب برادرم خونه هدیه بده ب من 500 ت پول. ولی دقیقا به اون ربطی نداره ی چیزی بین من و پدرمه. این چیزیه ک هنوزم تو کتش نمیره
ب شما جهزیه و سیسمونی داد

مامان اروین

Guest
ب شما جهزیه و سیسمونی داد
ما رسم نداشتیم اصن جهزیه و سیسمونی ولی سرویس چوب و خورده ریزه های اشپزخونه. رو گرفتن. تخت و کمد بچه رو هم بابام اینا خریدن. دوباره تاکید میکنم ما اصالتا خراسانی هستیم بعضی از خانواده حتی ی قلم هم جهزیه نمیخرن تازه اون موقع شیربها میگرفتن خیلی ها ک بابام اینا اصلا مطرح نکردن

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
ما رسم نداشتیم اصن جهزیه و سیسمونی ولی سرویس چوب و خورده ریزه های اشپزخونه. رو گرفتن. تخت و کمد بچه رو هم بابام اینا خریدن. دوباره تاکید میکنم ما اصالتا خراسانی هستیم بعضی از خانواده حتی ی قلم هم جهزیه نمیخرن تازه اون موقع شیربها میگرفتن خیلی ها ک بابام اینا اصلا مطرح نکردن
خب همینا رو بگو
بگو شیر بها ندادید و ..
عزیزم هرگز اجازه نده کسی ب خونوادت چیزی بگه چون قشنگ منتطر سو استفادن

مامان اروین

Guest
خب همینا رو بگو
بگو شیر بها ندادید و ..
عزیزم هرگز اجازه نده کسی ب خونوادت چیزی بگه چون قشنگ منتطر سو استفادن
میگم فکر میکنی نگفتم؟! اینقدر پر رو و حاظر ب جوابه. فقط هم با من اینجوری نیس. با خانواده خودش هم همینطوره. خانواده ش بخوان زنگ بزنن با نوه شون حرف بزنن ب من زنگ میزنن کلا کاری داشته باشن. بس ک بی ملاحظه ست. اگ حوصله نداشته باشه طرفو میشوره میذاره کنار فرقی هم نداره طرف مادرشه همسرشه فروشنده معازه س. ارباب رجوعه ... همکاره حتی پدرش....

استارتر
استارتر

مااماان_ساامیاار

Guest
میگم فکر میکنی نگفتم؟! اینقدر پر رو و حاظر ب جوابه. فقط هم با من اینجوری نیس. با خانواده خودش هم همینطوره. خانواده ش بخوان زنگ بزنن با نوه شون حرف بزنن ب من زنگ میزنن کلا کاری داشته باشن. بس ک بی ملاحظه ست. اگ حوصله نداشته باشه طرفو میشوره میذاره کنار فرقی هم نداره طرف مادرشه همسرشه فروشنده معازه س. ارباب رجوعه ... همکاره حتی پدرش....
پس دیگه برات مهم نباشه

مامان اروین

Guest
پس دیگه برات مهم نباشه
مهم ک نیس ولی خب اینقد نیومد خونه مامانم اینا ک مجبور شدم بگم دردش چیه 6 _ساله فقط عید در حد 5 دیقه یا کمتر میاد خونه مون خونه داداشمم کلا نمیاد.
بماند ک همین آدم با برادر خودش هم قهره. البته بی انصافی نباشه اتیششو جاریم سوزوند

بالا