شما هم مادرتون خواستگار رد میکنه ؟

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
امروز مامانم گفت پدرت گفته دوستش تو رو واسع یکی از اقوامشون خواسته منم گفتم بگو دخترمون داره درس میخونه و یه بهونه بیاره
راستش مادرم خیلی می‌ترسه میگه پسرا قابل اعتماد نیستن اکثرا معتادن میخوام تو رو بدم به یکی که قابل اعتماد باشه ( منظورش اینه که از فامیلای خودم باشه )
نظرش اینه که فامیل بهتره و شناخت کافی داری
کلا همه خواستگارم سنتی بودن ولی من دلم میخواست محدود نمی‌شدم منم عاشق میشدم و با اونی که دوستش داشتم ازدواج میکردم
الان حس خوبی ندارم با ازدواج سنتی فکر میکنم قراره فروخته بشم بدون هیچ عشقی ...🥺

استارتر
استارتر
خورشید زیبا

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
پسر داییم از کلاس پنجم خواستگارم بوده ولی پدرم مخالفه از طرفی مادرم به شدت راضیه

استارتر
استارتر
خورشید زیبا

خورشید زیبا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
از کلاس پنجم این فکرا🤯
آره داییم به پدرم گفته بود دخترت تا پنجم نزار درس بخونه واسه پسرم میخوامش که پدرمم به شدت عصبانی شده بوده و گفته دخترم باید درس بخونه
و این شد که دانشگاهم رفتم و خیلی منو تشویق کرد از طرز فکر داییم خوشش نمیاد
الانم پسرش هنوز مجرد مونده به امید اینکه من راضی بشم 😒
بار ها گفتم نه ولی نمی‌فهمه

ملوسکتونم

⭐کاربر فعال⭐
آره داییم به پدرم گفته بود دخترت تا پنجم نزار درس بخونه واسه پسرم میخوامش که پدرمم به شدت عصبانی شده بوده و گفته دخترم باید درس بخونه
و این شد که دانشگاهم رفتم و خیلی منو تشویق کرد از طرز فکر داییم خوشش نمیاد
الانم پسرش هنوز مجرد مونده به امید اینکه من راضی بشم 😒
بار ها گفتم نه ولی نمی‌فهمه
افرین به بابات
اصلا عروس این خونواده نشو اینا بعد ازدواج حق و حقوقت رو میخورن

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
امروز مامانم گفت پدرت گفته دوستش تو رو واسع یکی از اقوامشون خواسته منم گفتم بگو دخترمون داره درس میخونه و یه بهونه بیاره
راستش مادرم خیلی می‌ترسه میگه پسرا قابل اعتماد نیستن اکثرا معتادن میخوام تو رو بدم به یکی که قابل اعتماد باشه ( منظورش اینه که از فامیلای خودم باشه )
کلا همه خواستگارم سنتی بودن ولی من دلم میخواست محدود نمی‌شدم منم عاشق میشدم و با اونی که دوستش داشتم ازدواج میکردم
بگو فامیلی خوب نیست ، مشکل ژنتیکی داره

دلبرشیرین

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من پدرم رد میکنه
برام اهمیتی ندارن

پریماه♡

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
آره رد میکنن ولی اصلا نمی خواهن با فامیل ازدواج کنم
از ازدواج فامیلی خیلی می‌ترسه چون تو خانواده یکی بچش به خاطر همین ازدواج فامیلی ناقص شده بود کلا میگه غریبه بهتره
مامان من آدم شناس خوبیه طرف و دوبار ببینه قشنگ میگه که خوبه یا نه
من بچه بودم میرفتم کلاس آموزشی پیش یه آقایی مامانم دو بار دید این آقا رو گفت خوب نیست
ولی من قبول نکردم اما بعد ها سه چهار ماه بعدش دیدیم که بعلههههه مامانم درست می‌گفته و این آقا اصلا شخصیت جالبی نداره

بالا