شخصیت شناسی از روی تاریخ تولد

• شروع کننده موضوع 4دخت
  • تاریخ شروع

آنید_پ

Guest
روان شناسان شخصیتی اعتقاد دارند که شماره تولد، شما را از آن شخصیت شناسی از روی تاریخ تولد - تست روانشناسی چیزی که می خواهید باشید دور نمی کند، بلکه مانند رنگی است که نوع آن و زیبایی اش برای افراد مختلف متفاوت است. به مثال زیر توجه کنید:

فرض می کنیم که شما متولد 29 اردیبهشت 1364 هستید. اردیبهشت ماه دوم سال است پس:

9=1+8=18=5+9+3+1=1395=1364+2+29

شماره تولد 9 است و اکنون می توانید آنچه راکه مربوط به این شماره است با خود مطابقت دهید.
منبع:بیتوته
عزیزم
۳ تیر ۱۳۸۰ حساب میکنی؟

استارتر
استارتر

4دخت

Guest
تفسیر اعداد:

1- خالق و مبتکر:

'یک' ها پایه و اساس زندگی هستند. مدام عقیده های تازه و بدیع دارند و این شرایط در آن ها طبیعی است. مدام دوست دارند تمامی کارها و مسایل بر حول محوری که آن ها می گویند و تعيين می کنند در گردش باشد و زیرا مبتکر هستند، گاهی خود خواه می شوند. با این حال' یک' ها به شدت صادق و وفادارند و به خوبی مهارتهای سیاسی را یاد میگیرند. مدام دوست دارند حرف اول را بزنند و غالبا رهبر و فرمانده هستند، زیرا عاشق این هستند که' بهترین' باشند. در استخدام خود بودن و برای خویش کار کردن بزرگ ترين کمک به آنهاست ولی باید یاد بگیرند عقیده های افراد دیگر ممکن است بهتر باشد و باید با رویی گشوده آن ها را هم بشنوند.
@آنید_پ

Khaki

Guest
9- اجرا کننده و بازیگر:

' نه' ها ذاتا هنرپیشه هستند. بسیار دلسوز افراد دیگر و بخشنده بوده و آخرین پول جیب خویش را هم برای کمک به افراد دیگر خرج می کنند. با جذابیت ذاتی شان اصلاً در دوست یابی مشکلی ندارند و هیچ كس برای آن ها شخص غریبه ای به حساب نمی آید.در حالات مختلف شخصیت های مختلفی از خویش بروز میدهند و برای افرادی که اطرافشان هستند آشنایی این اشخاص اندکی سخت بنظر میرسد . آن ها مثل بازیگرانی هستند که در موقعیت های مختلف رفتارهای متفاوتی نشان می دهند. افرادی خوش شانس هستند ولی خيلي وقتها از آينده خویش ترسناک و نسبت به آن هراسان هستند. آنها برای موفقیت باید به یک دوستی و عشق دو جانبه که میتواند مکملشان در زندگی باشد دست یابند.

منبع: pardad
روان شناسان شخصیتی اعتقاد دارند که شماره تولد، شما را از آن شخصیت شناسی از روی تاریخ تولد - تست روانشناسی چیزی که می خواهید باشید دور نمی کند، بلکه مانند رنگی است که نوع آن و زیبایی اش برای افراد مختلف متفاوت است. به مثال زیر توجه کنید:

شماره تولد 9 است و اکنون می توانید آنچه راکه مربوط به این شماره است با خود مطابقت دهید.

اول اینکه من اصلا و ابدا دلسوز نیستم که هیچ، یکی از نزدیکام کرونا گرفته بود تو بیمارستان بود کلیه هاشم داغون، و من به این مسئله میخندیدم، کاملا هم در دوست یابی مشکل دارم، نمیتونم نقش بازی کنم و ....
اینجور مطالبی به نظر من صرفا برای این هستند که به خواننده بگن «وواااااااییییییی حاااجییییی تو چقددددددرررر خووببییییی آخهههه» و طرف از خوندن مطلب توی سایت حس بدی بهش دست نده و بعدا هم سر بزنه ، وگرنه من خودم میدونم چه اخلاق .... دارم

اگر میخواین مزخرف بودن این دسته مطالب رو دریابین ، بجای اینکه مال خودتون رو حساب کنین، فردی که ازش تنفر دارین و توی هر موقعیتی تیکه میندازه به شما و ....، رو حساب کنین

Leily

Guest
9- اجرا کننده و بازیگر:

' نه' ها ذاتا هنرپیشه هستند. بسیار دلسوز افراد دیگر و بخشنده بوده و آخرین پول جیب خویش را هم برای کمک به افراد دیگر خرج می کنند. با جذابیت ذاتی شان اصلاً در دوست یابی مشکلی ندارند و هیچ كس برای آن ها شخص غریبه ای به حساب نمی آید.در حالات مختلف شخصیت های مختلفی از خویش بروز میدهند و برای افرادی که اطرافشان هستند آشنایی این اشخاص اندکی سخت بنظر میرسد . آن ها مثل بازیگرانی هستند که در موقعیت های مختلف رفتارهای متفاوتی نشان می دهند. افرادی خوش شانس هستند ولی خيلي وقتها از آينده خویش ترسناک و نسبت به آن هراسان هستند. آنها برای موفقیت باید به یک دوستی و عشق دو جانبه که میتواند مکملشان در زندگی باشد دست یابند.

منبع: pardad
برای من ۱۲در اومد ?

هاله

Guest

من همیشه اینجوری تاریخ تولدمو جمع کردم ولی متنی نداشتم راجع بش بخونم?

بالا