شایعه شارژ گوشی با سیب زمینی و پیاز

رها جونییییی

Guest
آقا ما به سیب زمینی یه بار چراغ وصل کرده بودیم به جا باتری روشن شد? تومدرسه البته آزمایش بود

الی___هسدم

Guest
یه کلیپه مدام پخش میکنن مبنی بر شارژ گوشی موبایل با سیب زمینی و پیاز یا میوه هایی مثل موز، همش دروغه فقط میزنید شارژرتون رو کثیف و خراب میکنید. گفتم اگر شماهم این کلیپه رو اینور اونور دیدید حواستون باشه اینا یه مشت آدم بیکارن این کلیپارو درست میکنن باعث تاسفه که یه سری سایت خبری معتبر هم برداشتن اینو پخش کردن که اگر شارژ گوشیتون تمام شد بردارید شارژرو بزنید توی پیاز!?‍♀️

مشاهده پیوست 1703
مژده جون من چرا ستاره ندارم?

استارتر
استارتر

مژده

Guest
آقا ما به سیب زمینی یه بار چراغ وصل کرده بودیم به جا باتری روشن شد? تومدرسه البته آزمایش بود
همینطوری نمیشه باید فکر کنم 2 تا سیب زمینی بزاری بعد مثبت و منفی کنی کلی دردسر داره تا یه لامپ کوچولو اندازه چراغ قوه دستی رو بتونه چند ثانیه روشن کنه:(

بور چشم سبز

Guest
ما ذرت گذاشتیم بین ویبره ۵تا فکر کنم گوشی ترکید

طلای سرخ

Guest
یه کلیپه مدام پخش میکنن مبنی بر شارژ گوشی موبایل با سیب زمینی و پیاز یا میوه هایی مثل موز، همش دروغه فقط میزنید شارژرتون رو کثیف و خراب میکنید. گفتم اگر شماهم این کلیپه رو اینور اونور دیدید حواستون باشه اینا یه مشت آدم بیکارن این کلیپارو درست میکنن باعث تاسفه که یه سری سایت خبری معتبر هم برداشتن اینو پخش کردن که اگر شارژ گوشیتون تمام شد بردارید شارژرو بزنید توی پیاز

طلای سرخ

Guest
یه کلیپه مدام پخش میکنن مبنی بر شارژ گوشی موبایل با سیب زمینی و پیاز یا میوه هایی مثل موز، همش دروغه فقط میزنید شارژرتون رو کثیف و خراب میکنید. گفتم اگر شماهم این کلیپه رو اینور اونور دیدید حواستون باشه اینا یه مشت آدم بیکارن این کلیپارو درست میکنن باعث تاسفه که یه سری سایت خبری معتبر هم برداشتن اینو پخش کردن که اگر شارژ گوشیتون تمام شد بردارید شارژرو بزنید توی پیاز!?‍♀️

مشاهده پیوست 1703
بدبخت ادیسون
چقدر واسه برق زحمت کشید
برق توی پیاز بود

بالا