سیاست های زندگی مشترک ?

• شروع کننده موضوع شلوار
  • تاریخ شروع

شلوار

Guest
#به_یکدیگرزمان_بدهید

مهم‌ترین چیزی که زن و شوهر‌های جوان باید به آن توجه کنند، صبر داشتن و زمان دادن به یکدیگر است. برخی از کنار آمدن‌ها در طول زمان ایجاد می‌شود. حتی وقتی یکدیگر را خوب می‌شناسید، درک تفاوت‌ها و سازگار شدن با آنها نیاز به زمان دارد که تنها شرط آن صبوری است

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
#بانو_مطالعه_کن

?? خانوم ها دقت کردید دارید حرف میزنید.
یه دفعه شوهرتون میپره وسط حرفتون و شروع به راهکار دادن میکنه و راهکارش به مزاجتون خوش نمیاد

اینجور مواقع دیالوگ مناسب میتونه چی باشه

❌ این جوری نگید?:«تو اصلا میزاری من حرف بزنم،هر وقت اومدم یه چیزی بگم میپری وسط حرفم،اخلاقته ،ذاتته
کاریت نمیشه کرد?»

✔️ اینجوری بگیم?:«عزیزم راهکاری خوبیه اما بزار منم یه نکته ی جا مونده ای به حرفام اضافه کنم و یا بگید خیلی خوب و عالیه ولی ....»

گاهی با عوض کردن نوع ادبیات و اضافه کردن چاشنی های مهربونی تو صحبت ها هم حرفتون پیش میره و هم عزیز شوهرتون میشید

اگر زندگیتونو دوست دارید حتما امتحان کنید

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
#توصیه_های_خانومی

?? همه زن و شوهر ها با هم اختلاف نظر دارن.

ولی این باعث نمیشه که به خودشون اجازه بدن جلوی دیگران ولو نزدیک ترین افراد خانواده با هم بحث یا دعوا کنند.

?? شما ممکنه یادتون بره ولی اون فرد هیچ وقت یادش نمیره.

✅بهتره وجهه اجتماعی خودتون رو حفظ کنین و برای اختلاف های بزرگ و حتی کوچیک جلوی دیگران بحث نکنین.

✅سعی کنین این عادت رو توی زندگیتون ایجاد کنین که که حرف زدن در مورد این جور مسائل رو به خلوت دو نفره ببرین

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
#سیاست_خانومی

از خودت و خواسته هات نگذر ...

_ یکسری از خانم ها وقتی مادر میشن از خیلی از احساس های دیگه مثل:

? من میخوام
? من نیاز دارم
? من دوست دارم
? من شایستگی این رو دارم و ...
انصراف میدن

در حالیکه همین کار در گذر زمان باعث افزایش احساس خشم در وجودشان میشود و همین باعث ایجاد نتایج منفی روی روابطشان با سایر اعضای خانواده و مخصوصا همسرشان میشود.

⛔️ پس فداکاری های بی رویه ممنوع

هرکاری که اعتماد به نفستو بالا میبره انجام بده ( مث باشگاه، کلاس نقاشی ، موسیقی... مطمئن باش بعد ازون حالت خیییلی بهتر میشه

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
‌ #شناخت_همسر

زن ها نمیدانند که مردها نیاز دارند مدتی تنها باشند و احساسات و افکارشان را سامان بدهند،
آن هم در حالی که خودشان بیشتر به حرف زدن نیاز دارند.

مردها هم نمیدانند که زن ها وقتی با مشکلی روبه رو میشوند،دوست دارند در مورد آن مشکل حرف بزنند و به آن نیاز دارند.

معمولا از زن ها میشنویم که از شوهرانشان گلایه دارند و میگویند:

❗️وقتی شوهرم از چیزی ناراحته،با من حرف نمیزنه

❗️وقتی باهاش احساس صمیمیت میکنم ،خودشو کنار میکشه و با من حرف نمی زنه

❗️وقتی باهاش حرف میزنم به حرفهام گوش نمیده و شروع میکنه به راه حل دادن

❗️وقتی گریه میکنم،اصلا خوشش نمیاد

❗️خیلی به ندرت به من میگه که دوستم داره

❗️او از احساستش با من حرف نمیزنه

❗️شوهرم نمیدونه که وقتی ناراحتم ازش چه توقعی دارم

❗️وقتی با هم بحث میکنیم حق را به خودش میده

?اگر به تفاوتهای مغزی زن و مردها توجه داشته باشیم، میتونیم بفهمیم که چرا زن ها از شوهرانشان ناراحت هستند و گلایه میکنند.

وقتی زنی ناراحتست برای بیان احساستش حرف میزند.
او با حرف زدن افکارش را سامان میدهد.

اما عکس العمل مردها در این شرایط کاملا متفاوتست،
آن ها وقتی از چیزی ناراحت میشوند، دوست دارند تنها باشند و به مشکلاتشان فکر کنند و راه حلی برای آن ها پیدا کنند.
مردان با استفاده از نیمکره ی راست شان سعی میکنند مشکلاتشان را حل کنند و مدتی از احساساتش فاصله بگیرد.

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
‌ #شناخت_همسر

زن ها نمیدانند که مردها نیاز دارند مدتی تنها باشند و احساسات و افکارشان را سامان بدهند،
آن هم در حالی که خودشان بیشتر به حرف زدن نیاز دارند.

مردها هم نمیدانند که زن ها وقتی با مشکلی روبه رو میشوند،دوست دارند در مورد آن مشکل حرف بزنند و به آن نیاز دارند.

معمولا از زن ها میشنویم که از شوهرانشان گلایه دارند و میگویند:

❗️وقتی شوهرم از چیزی ناراحته،با من حرف نمیزنه

❗️وقتی باهاش احساس صمیمیت میکنم ،خودشو کنار میکشه و با من حرف نمی زنه

❗️وقتی باهاش حرف میزنم به حرفهام گوش نمیده و شروع میکنه به راه حل دادن

❗️وقتی گریه میکنم،اصلا خوشش نمیاد

❗️خیلی به ندرت به من میگه که دوستم داره

❗️او از احساستش با من حرف نمیزنه

❗️شوهرم نمیدونه که وقتی ناراحتم ازش چه توقعی دارم

❗️وقتی با هم بحث میکنیم حق را به خودش میده

?اگر به تفاوتهای مغزی زن و مردها توجه داشته باشیم، میتونیم بفهمیم که چرا زن ها از شوهرانشان ناراحت هستند و گلایه میکنند.

وقتی زنی ناراحتست برای بیان احساستش حرف میزند.
او با حرف زدن افکارش را سامان میدهد.

اما عکس العمل مردها در این شرایط کاملا متفاوتست،
آن ها وقتی از چیزی ناراحت میشوند، دوست دارند تنها باشند و به مشکلاتشان فکر کنند و راه حلی برای آن ها پیدا کنند.
مردان با استفاده از نیمکره ی راست شان سعی میکنند مشکلاتشان را حل کنند و مدتی از احساساتش فاصله بگیرد.
@?گیسوکمند?

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
#سیاستهای_خانومی

شوهرتون رو به خود #وابسته کنید

اگر مردی از سمت همسرش #شاد شود، نسبت به آن زن احساس وابستگی شدیدی پیدا می‌کند

به نحوی که دیگر نمی‌تواند نبودن آن زن را در ذهن خود مجسم نماید. برایش جشن تولد بگیرید
در جمع از او تمجید کنید،

برای #خانواده‌_اش احترام قائل شوید،
غذای مورد علاقه‌اش را بپزید
و خلاصه به هر ترفندی که شده #خوشحالش کنید

"خوشحال کردن او مساوی است با
وابـسته کـردنش نسـبت به خـودتان "

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
#بی_احساس

✍اگر همسرتان #ابراز_محبت برایش سخت است و به راحتی اینکار را انجام نمی‌دهد و دوست دارید ابراز کردنش پررنگ شود، بهتر است در مواقع نادری که همسرتان ابراز محبت می‌کند یا رفتار عاطفی نشان می‌دهد، شیرینی و لذت آن را دائما برای همسرتان بازگو کنید تا غیر مستقیم متوجه شود که یک ابراز‌ محبت کوچک چقدر می‌تواند حال همسرش را دگرگون کرده و مدتها لذت ببرد.

? حالِ خوشتان را که با ابراز محبت همسرتان ایجاد شده با پیامکهای متنوع در طول روز و هم حضوری برایش بازگو کنید تا همسرتان متوجه شود که ابراز‌ محبت چقدر می‌تواند حال و هوای زندگی زناشویی را عوض کند.

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
#سیاست_خانومی

وقتی که گرسنه است ازشون نخواین براتون کاری رو انجام بدن یا درباره موضوعات مهم باهاشون صحبت نکنین!

✔️اجازه بدین سیر بشن بعد ....

غالب مردها وقتی گرسنه شونه حال و حوصله ندارن ,ضریب دعوا و بگو و مگو خیلی خیلی بالا میره!

خب براشون مهمه .. بهتر درکشون کنیم

دخترمرداد

Guest
#سیاست_خانومی

وقتی که گرسنه است ازشون نخواین براتون کاری رو انجام بدن یا درباره موضوعات مهم باهاشون صحبت نکنین!

✔️اجازه بدین سیر بشن بعد ....

غالب مردها وقتی گرسنه شونه حال و حوصله ندارن ,ضریب دعوا و بگو و مگو خیلی خیلی بالا میره!

خب براشون مهمه .. بهتر درکشون کنیم
آره واقعا راسته شوهر من وقتی گشنشه اخلاق
گندی پیدا میکنه اون موقع اول باید سیرش
کنم خودشم میگه وقتی گشنمه خون به مغزم
نمیرسه

Dela

Guest
#بانو_مطالعه_کن

?? خانوم ها دقت کردید دارید حرف میزنید.
یه دفعه شوهرتون میپره وسط حرفتون و شروع به راهکار دادن میکنه و راهکارش به مزاجتون خوش نمیاد

اینجور مواقع دیالوگ مناسب میتونه چی باشه

❌ این جوری نگید?:«تو اصلا میزاری من حرف بزنم،هر وقت اومدم یه چیزی بگم میپری وسط حرفم،اخلاقته ،ذاتته
کاریت نمیشه کرد?»

✔️ اینجوری بگیم?:«عزیزم راهکاری خوبیه اما بزار منم یه نکته ی جا مونده ای به حرفام اضافه کنم و یا بگید خیلی خوب و عالیه ولی ....»

گاهی با عوض کردن نوع ادبیات و اضافه کردن چاشنی های مهربونی تو صحبت ها هم حرفتون پیش میره و هم عزیز شوهرتون میشید

اگر زندگیتونو دوست دارید حتما امتحان کنید
عزيزم راهكار خوبيه ولى بذار من اول بزنم لهتكنم تا ديگه وسط حرف من نپرى بعد...?

بالا