سوتی وحشتناکم?

• شروع کننده موضوع زن_جومونگ_منم
  • تاریخ شروع

زن_جومونگ_منم

Guest
سلام بچه ها اومدم یا سوتی وحشتناکم ک تو سوم راهنمایی (همون متوسطه اول) افتاد رو بگم??من نهم بودم بعدش جشنواره خوارزمی قبول شدم و از شهرمون اومدم بالا قرار شد بریم مرکز استانمون اونجام مسابقه بدیم بعد ما بچه های خوارزمی از همه رشته های شهرمون به مینی بوس شدیم رفتیم یه پسره بود هی با یه دختره تو ماشین تیک میزد، این دختره زیاد تحویلش نمیگرف بعدش رسیدیم خابگاه پسره کفشاش دراورد گذاش تو جاکفشی منو دختره سه تا دختر دیگ اون پسره و چن تا پسر دیگ بودن بعد دختره یهو گف مار از پونه بدش میاد در لونه اش سبز میشه، یهو من گفتم اونم چ مار زشتی??????اخه ب جان خودم نشنیده بودم این مثل رو فکردم شخصیت بده اون ماره هستش ?? یهو ابروم رف رفتیم خابگا دختره باهام دعوا کرد ک خنگ مار ک ما بودیم گفتم میدونستم میخاستم ببینم تو چی میگی????شرفم له شد

استارتر
استارتر

زن_جومونگ_منم

Guest
یه بار دیگه ام وسط حرف زدن با شوهرم اسمشو یه چیز دیگ گفتم میدونی اسم ******* دوستمو گفتم از بس راجب اون دوستم ازم مشورت میگرف اسمشو میگف لعنتی ? بعدش شوهرم فهمید من اشتبا لفظی داشتم اینجور ادمی نیسدم

پاندا تپلی

Guest
یه بار دیگه ام وسط حرف زدن با شوهرم اسمشو یه چیز دیگ گفتم میدونی اسم ******* دوستمو گفتم از بس راجب اون دوستم ازم مشورت میگرف اسمشو میگف لعنتی ? بعدش شوهرم فهمید من اشتبا لفظی داشتم اینجور ادمی نیسدم
وای????

دختر جذاب

Guest
بیچاره جومونگ?

بالا