سلسله تاپیک های شلواری (۸)??

• شروع کننده موضوع شلوار
  • تاریخ شروع

پاندا تپلی

Guest
منم باید اینترنت گردیم و کم کنم بچسبم به کارم?

پاندا تپلی

Guest
من امروز با چند نفر که توی زمینه دغدغه های ذهنیم میتونستن کمکم کنن صحبت کردم تا یه سری از سوالاتم برام روشن شه
دیشب 100 تا صلوات نذر شهید ابراهیم هادی کردم
امشب 100 تا صلوات نذر شهید ابراهیم همت
و هم چنان در انتظار راهنمایی خدا????
ایشالله که دغدغه هات رفع میشن عزیزم?

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
من امروز با چند نفر که توی زمینه دغدغه های ذهنیم میتونستن کمکم کنن صحبت کردم تا یه سری از سوالاتم برام روشن شه
دیشب 100 تا صلوات نذر شهید ابراهیم هادی کردم
امشب 100 تا صلوات نذر شهید ابراهیم همت
و هم چنان در انتظار راهنمایی خدا????
به چه تصمیم عالی ای??
ان شا الله زودی دلت به راهنمایی های خدا روشن شه?

هایدی

Guest
سلاااامممم
حالتووون چجوره ؟؟ چه کارا کردین امروز ؟ خوش گذشت ؟ روزتون رو چجوری ساختین؟?

وای بچه ها امروز خداروشکر خیلی خوب بود ? دیگه سعی نکردم از زیر کار در برم و با عشق نشستم پاش??
و یه کشفی کردم?
یه جزوه ای بود سنگین و باید میخوندمش ، منم هی پشت گوش مینداختم و امروز و فردا ....
امروز گفتم بشینم پاش مطمعنم میتونم قسمت زیادیش رو مطالعه کنم من دیگه اون شلوار بی انگیزه قبل نیستم?
خلاصه که نشستم و توی ۱/۵ ساعت یه مبحثش رو تموم کردم? مبحثی که اگه تا قبل #شروعم میخواستم بخونم با حس اینکه :« این قسمت سنگینه و نیاز به زمان زیادی داره »‌ کم کم ۴ روز طولش میدادم!

ما ادمها بی نهایتیم هااا ولی برای خودمون یه سری چهارچوب و محدودیت هایی میذاریم و مغزمونو اسیرش میکنیم ! که اگه اونهارو برداریم هم بازدهی و هم پیشرفتمون صدها برابر میشه?? مگه نه ؟?

#شلوار?

مشاهده پیوست 10732
وااییی ارههه???

Olaf

Guest
سلاااامممم
حالتووون چجوره ؟؟ چه کارا کردین امروز ؟ خوش گذشت ؟ روزتون رو چجوری ساختین؟?

وای بچه ها امروز خداروشکر خیلی خوب بود ? دیگه سعی نکردم از زیر کار در برم و با عشق نشستم پاش??
و یه کشفی کردم?
یه جزوه ای بود سنگین و باید میخوندمش ، منم هی پشت گوش مینداختم و امروز و فردا ....
امروز گفتم بشینم پاش مطمعنم میتونم قسمت زیادیش رو مطالعه کنم من دیگه اون شلوار بی انگیزه قبل نیستم?
خلاصه که نشستم و توی ۱/۵ ساعت یه مبحثش رو تموم کردم? مبحثی که اگه تا قبل #شروعم میخواستم بخونم با حس اینکه :« این قسمت سنگینه و نیاز به زمان زیادی داره »‌ کم کم ۴ روز طولش میدادم!

ما ادمها بی نهایتیم هااا ولی برای خودمون یه سری چهارچوب و محدودیت هایی میذاریم و مغزمونو اسیرش میکنیم ! که اگه اونهارو برداریم هم بازدهی و هم پیشرفتمون صدها برابر میشه?? مگه نه ؟?

#شلوار?

مشاهده پیوست 10732
?

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
منم امروز برام خیلی خوب بوددد
جواب ازمایشام بهتر از اون چیزی بود که فکر میکردم
و کلا خوش گذشت
یکم از کارام جاموندم که فردا بهشون میرسم
همین ❤️❤️❤️?