سلام

هوف

کاربر جدید
اعصابم داغون حالا دلیل چیه؟
خدا گند زده تو شانس ما.
دختر عمم وای یه ازدواجی کرده شوهرش پووووووووولدار
فک کنید ده سال قبل ازش عروسک طلا رو اب بود ازش گرفتن یه میلیاردر براش جریمه بریدن یا گفتن برو زندان پولو داد ازاد شد یه روزم تو بازداشتگاه تبود.
بعد یکی از دوستام دیشب عروسیش بود چقدر جشنش لاکچری .
بعد اون دوستم دو بار طلاق گرفته بود الان ازدواج کرده چه شوهرش پولدار به حرفش گوش میده دختره هم جدی میگم کلا عصبی.
کاری به شوهراشون ندارم زندگی هم هیچوقت تو شوهر کردن نمیبینم اما..
اما خدا از همه طرف کوبیده و گند زده تو شانس ما.
از خانواده از پول از شانس از همه چی خدا 💩 به ما

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
پولدارا بدبختن
فعلا بااین جمله خودتو قانع کن تا بعد😂😂😂😂

استارتر
استارتر

هوف

کاربر جدید
هرکی یه سرنوشتی داره بیخیال خوش باشن توهم همینجوری خوش باش مردا تا یکم وصعشون خوب میشه خیانت میکنن اینو باور دارم
یه دختر خاله داشتم خب
شوهرش تو مجردی همه غلطی میکرد همش دنبال دختر بود.
وقتی ازدواج کرد سر به راه شد الان زندگی به چه خوبی داره.
اینم دست شانسه حالا من بودم بدتر یه توله مینداخت تو دامنم بعدشم میگفت ک اره میتونی بمون نمیتونی برو گمشو خونه بابات
همه چی به شانس بستگی داره

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
یه دختر خاله داشتم خب
شوهرش تو مجردی همه غلطی میکرد همش دنبال دختر بود.
وقتی ازدواج کرد سر به راه شد الان زندگی به چه خوبی داره.
اینم دست شانسه حالا من بودم بدتر یه توله مینداخت تو دامنم بعدشم میگفت ک اره میتونی بمون نمیتونی برو گمشو خونه بابات
همه چی به شانس بستگی داره
خب الان تو چته؟ازالان داری اینجوری فکر میکنی!فکر کن توهم یه شوهر پولدار و مهربون گیرت میاد

استارتر
استارتر

هوف

کاربر جدید
خب الان تو چته؟ازالان داری اینجوری فکر میکنی!فکر کن توهم یه شوهر پولدار و مهربون گیرت میاد
من میگم خدا شانس هیچی به ما نداده.
هیچی از همه طرف فقط بدبختی داده به ما. خوشبختی هاشم برا بقیه بنده هاش .
البته اگر خدایی وجود داشته باشه.

منصوره موسوی میرکلایی

⭐کاربر برتر⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم قسمت هر کسی را خدا تعین می‌کند اگر خدا بخواهد شما هم دوست خوبم ازدواج می‌کنی با فردی که لایق شما باشه دوست دارم ازدواجی بکنی که امروز بری فردا بیایی ندوست دارم شوهرت فرد خوبی برایت باشد

استارتر
استارتر

هوف

کاربر جدید
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم قسمت هر کسی را خدا تعین می‌کند اگر خدا بخواهد شما هم دوست خوبم ازدواج می‌کنی با فردی که لایق شما باشه دوست دارم ازدواجی بکنی که امروز بری فردا بیایی ندوست دارم شوهرت فرد خوبی برایت باشد
**** تو خدا

بالا