سلام به همه ی عزیزای دوست داشتنی ...

• شروع کننده موضوع زیباسیرت
  • تاریخ شروع

زیباسیرت

Guest
می خوام راجب منافذ باز صورت صحبت کنم ...

از اطلاعات کوچیک و مفیدش شروع می کنیم ?
همونطور که خیلیامون میدونیم کسایی که پوست چرب دارن احتمال داشتن منافذ باز توی پوستشون خیلی بیش تر از بقیس . حالا چرا به نظرتون ؟ ?
به خاطر اینکه غده های چربی که زیر پوست هستن فعالیشون زیاد و از طریق این منافذ چربی به سطح پوست میاد و بنابر این پوست چرب میشه
و اکثرا در قسمت گونه هست که ما منافذ باز رو بیش تر میبینیم
این چربی ها حتی گاهی باعث جوش زدنم میشن که حالا اون جوش میتونه سر سیاه باشه یا سرسفید و زیر پوستی (البته باید علت جوشتونم بدونید ?)
و حالا واسه بهبود این حالت
ما توصیه ی اولمون ضد آفتاب هست چرا ؟ چون اشعه ی خورشید باعث تحریک غده های چربی میشه و این مشکل رو حاد تر می کنه چون با افزایش سن این منافذ بزرگ تر میشن و خب روی ظاهر هم اثر می ذارن ?
مسلما خیلیامون دیدیم این مسئله رو ...
پس ما باید دنبال یه ضد افتابی باشیم که دو ویژگی داشته باشه ۱. بدون چربی باشه چون فعالیت غده ی چربیمون همین طوریشم زیاده و ما می خوایم کنترلش کنیم ۲ . ضد افتابی که از پوست در برابر uva.uvb.uvc محافظت کنه چون نور خورشید باعث تحریک این غده های چربی میشن
و یکی دیگه از محصولات واسه بهبود کرم های ابرسان هستن چون این کرم ها رطوبت به صورت میدن و گلیسرینی که توشونه واسه خیلی تو این کار موثره
علاوه بر این ابرسان ها با مصرف مداوم می تونن باعث کوچیک تر شدن منافذ بشن و مهم ترین کارشون اینه که منافذ شما بزرگ تر نشن یعنی جلو گیری به همراه بهبود که یکمی زمان می خواد
سومین پیش نهاد ما شوینده ی مناسب هست که این خیلی تخصصی تر واسه پوست استفاده میشه
که خب بعضی هاشون شویندن و بعضی هاشون صابون
شاید شما هم شنیده باشین صابون واسه پوست خوب نیست اما این صابون ها فرق دارن و فرقشونم اینه که ph اونها متناسب با ph بدن هست پس باعث خشکی صورت نمیشن ?
مثلا اگه چربی صورتتون از متوسط بالا تره و جوش دارید صابون کاج و مریم گلی مناسبتونه یا اگه چربی صورتتون خیلیی بالاس ارایش پاک کن دو فاز که پاک کننده ی خیلی قوی ای هستش و حتی ۴ لایه ی پوست رو از الودگی پاک می کنه و می تونه باعث بهبود و جلو گیری از جوش زیر پوستی بشه
?عزیزای دلم سعی کردم روند و واستون تو ضیح بدم به صورت ساده
هر کدوم شما عزیزان که به راهنمایی برای خرید نیاز داشتن بگن خوش حال میشم کمکتون کنم ??

بسته شد

Guest
من یه صابون مامانم گرفته برام اونو میزنم خیلییییی خوب شده پوستم
ولی اسمشو نمیدونم??
البته من شنیدم صابون معمولیم خیلی موثره

شلوار

Guest
عزیزم من پوست دستم خشکه
و خط خنده هم دارم
ولی این منافذی که میگید رو دارم
الان پوست صورت من چربه یا خشک?؟

ببین

Guest
وای مرسیییی
چجوری سرچش کردی
اره خلاصه صابون خوبیه بزنین??
به سختی ?اسم برندشم احتمالا همون best naturel هست
بالا نوشته
ولی همه برندا رو اورد بالا بجز مال شما معروفترینشو که اورد بالا میخوای برات اسکرین بگیرم ؟

ببین

Guest

پیوست ها

• 20210223_155154.jpg
    20210223_155154.jpg
    437.9 کیلوبایت · بازدیدها: 15

بالا