سفیدآب چیه؟

🍡💋LISA

⭐کاربر فعال⭐
خانوما یه سوال دارم اینکه سفیدآب چیه داخل نی نی"سایت بودم تو یکی از تاپیکا حرف از سفید آب بود عضو نی نی"سایت نیستم🤩
می خواستم بدونم چیه؟ آیا برای دختر ۱۷ ساله ضرر داره؟

زهرای خوشبخت

⭐کاربر ویژه⭐
خانوما یه سوال دارم اینکه سفیدآب چیه داخل نی نی"سایت بودم تو یکی از تاپیکا حرف از سفید آب بود عضو نی نی"سایت نیستم🤩
می خواستم بدونم چیه؟ آیا برای دختر ۱۷ ساله ضرر داره؟
سفیداب شبیه کشکه
با کیسه میکشن بر بدن و چرک ها رو میشوین

استارتر
استارتر
🍡💋LISA

🍡💋LISA

⭐کاربر فعال⭐
سفیداب شبیه کشکه
با کیسه میکشن بر بدن و چرک ها رو میشوین
ممنون ولی اگه استفاده کنم موهای صورتم نریزه (توی صورت می خوام بزنم) بدبخت شم چون یه چیزی تو اینترنت دیدم مثل پودر بود می گفتن بزنی موهامو می ریزه

زهرای خوشبخت

⭐کاربر ویژه⭐
ممنون ولی اگه استفاده کنم موهای صورتم نریزه (توی صورت می خوام بزنم) بدبخت شم چون یه چیزی تو اینترنت دیدم مثل پودر بود می گفتن بزنی موهامو می ریزه
نه اون واجبیه

این فقط چرکا رو جدا میکنه موها رو نمیریزه

استارتر
استارتر
🍡💋LISA

🍡💋LISA

⭐کاربر فعال⭐
چرا بیداری هنوز؟

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم به سفید آب(روشور) هم می‌گویند معمولا ازسفیدآب از چربی حیوانات (عموما مغز استخوان)و روی یا نقره تولید میشود و قدیمی ترین ماده آرایشی و لایه بردار صنعتی ساخته دست بشر است. سفید آب روی وزنی سبک تر دارد و عموما برای سفید سازی پوست و لایه برداری و سفید اب نقره برای ضد عفونی کردن پوست کاربرد دارد.

calm moon

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ما بهش میگیم روشور رو کیسه میکشی یه لایه نازک روش بمونه بعد روی پوست میکشی همین
اگه برای صورت میخوای روی انگشتت یه مقدارش رو بزار بعد روی صورتت بمال برای صورت از کیسه استفاده نکن زبره

بالا