زن داداشم هرروز خونه بابامه ولی داداشم چشم نداره شوهرمنوببینه

• شروع کننده موضوع golmangoli
  • تاریخ شروع

Ela□♡

Guest
باخانوادم سردنیس اتفاقا بخاطر یه سری ازمسائل نمیتونس بیاد
خوب حداقل زنگ بزن ب داداشت و بگو جلو شوهرم نگفتم ولی زن تو ک هرروز اونجاس ما گفتیم چرا میاد ک ب شوهر من گفتی

آیلا

Guest
نه اصلا
گاهی تو سایت نیستم بعد میام میبینم تگم کردن ولی تو اعلانات نیست
اون مشکل از طرف اوناست اگه یکی رو تگ کنی بعد پستتو ویرایش کنی تگ واسه اون طرف نمیره

یا تعداد تگ ها بیش از پانزده نفر هم باش باز تگ نمیره

استارتر
استارتر

golmangoli

Guest
خوب حداقل زنگ بزن ب داداشت و بگو جلو شوهرم نگفتم ولی زن تو ک هرروز اونجاس ما گفتیم چرا میاد ک ب شوهر من گفتی
بمامانم گفتم
شوهرم ناهارشوکه خورد رفت کارداشت اونام یساعت پیش رفتن
بامامانم تنهاشدم گریه کردم گفتم یعنی چی مگه اینجا خونه پدرمنم نیس چراجلو زندایی اینجوری گف حالااونام فک کنن شوهرم دومادسرخونس مامانمم گف هروقت اومدن باهاش دعوامیکنم حالیش میکنم

Ela□♡

Guest
بمامانم گفتم
شوهرم ناهارشوکه خورد رفت کارداشت اونام یساعت پیش رفتن
بامامانم تنهاشدم گریه کردم گفتم یعنی چی مگه اینجا خونه پدرمنم نیس چراجلو زندایی اینجوری گف حالااونام فک کنن شوهرم دومادسرخونس مامانمم گف هروقت اومدن باهاش دعوامیکنم حالیش میکنم
ب خودش میگفتی بهتر بود

آنجِل

Guest
اونقدر که خونه مامان اونه،خونه مامان توهم هست!اینجورمحکم جوابشو بده تا دفعه بعدی اینجوری رفتارنکنه!توهم براش بشور بپز نکن.اجازه نده کسی باشوهرت اینجوری حرف بزنه

Coffee

Guest
اون داداشتو چیز میکردی حرف نزنه ?

میگفتی اگه بعد از این همه وقت یه بار اومدن زیاده و هر روز اینجاس زنه تو دیگه نقل مکان کرده چتر شده هیچ کاریم که نمیکنه فقط لم دادهههه
??

استارتر
استارتر

golmangoli

Guest
اون داداشتو چیز میکردی حرف نزنه ?

میگفتی اگه بعد از این همه وقت یه بار اومدن زیاده و هر روز اینجاس زنه تو دیگه نقل مکان کرده چتر شده هیچ کاریم که نمیکنه فقط لم دادهههه
??
داداشم خیلی بی آبروئه
خونرومیزاش سرش آبرومونو میبرد

بالا