زنگ زدم استادپسرم

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
براکلاسهای گاما
بعدبش گفتم که می‌خوام امسال دولتی ثبت نامش کنم
گف خانم شما باید خودتون بدونید که بچه اتون تو چه جو و شرایطی می‌تونه درس بخونه!
گفتم والا من میبردمش غیرانتفاعی ثبت نامش کنم تو مسیر برگشت بم گفت مامان شما نگرانی که رفتارهای غلط واشتباه دیگران روی افکار روانیه من تاثیر بزار؟
آقا من اینو ب استاد گفتم یهو صداش رف بالا به به چه بچه ی باکمالاتی و... این بچه حداقل دوسه سال بیشتراز سن خودش درک و فهم داره
گف دوسدارم زیارت کنم آقازاده رو،🙊آقازاده نره اونجا فر بزنه ابرومون بره😂والا این بچه اس هنوز اون بزرگ کرد یه کلمه حرف بچه رو🥴

بعد من الان یه سوال دارم پ چراااا من هنوز فکر میکنم هنوز بچه اس آیا من اشتباه فک میکنم؟

زهرای خوشبخت

⭐کاربر ویژه⭐
براکلاسهای گاما
گفتم والا من میبردمش غیرانتفاعی ثبت نامش کنم تو مسیر برگشت بم گفت مامان شما نگرانی که رفتارهای غلط واشتباه دیگران روی افکار روانیه من تاثیر بزار؟
آقا من اینو ب استاد گفتم یهو صداش رف بالا به به چه بچه ی باکمالاتی و... این بچه حداقل دوسه سال بیشتراز سن خودش درک و فهم داره
گف دوسدارم زیارت کنم آقازاده رو،🙊آقازاده نره اونجا فر بزنه ابرومون بره😂والا این بچه اس هنوز اون بزرگ کرد یه کلمه حرف بچه رو🥴

بعد من الان یه سوال دارم پ چراااا من هنوز فکر میکنم هنوز بچه اس آیا من اشتباه فک میکنم؟
اشتباه فکر نمیکنی هنوز ۱۲ سالشه کوچولوعه😍😍

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
براکلاسهای گاما

بچه هاتوسن بلوغ یاهمون نوجوانی اخلاق رفتارشون بین کودکی وبزرگیه گاهی حرکت یاحرفی ازشون میبینی که تعجب میکنی ازدرک بالاشون گاهی واکنشاشون بچگونست که دراوج خوشحال بودنت ازدرک بالاشون بدنور ناامید میشی😂

استارتر
استارتر
پرنسا

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بچه هاتوسن بلوغ یاهمون نوجوانی اخلاق رفتارشون بین کودکی وبزرگیه گاهی حرکت یاحرفی ازشون میبینی که تعجب میکنی ازدرک بالاشون گاهی واکنشاشون بچگونست که دراوج خوشحال بودنت ازدرک بالاشون بدنور ناامید میشی😂
دقیقاااااا حالا اون بنده خدا استاد فک نکنه این بچه ی ما چقدر درک و فهمش بیشتر 😆
میرم اونجا ۴تا حرکت بچگونه میزن فر میزنه ب افکاریارو😂😂

گری

⭐کاربر برتر⭐
دقیقاااااا حالا اون بنده خدا استاد فک نکنه این بچه ی ما چقدر درک و فهمش بیشتر 😆
میرم اونجا ۴تا حرکت بچگونه میزن فر میزنه ب افکاریارو😂😂
نگران نباش 😂
پسرا استاد این کاران 👌🏻قشنگ بلدن چی کار کنن 😁

بالا