زنهای همسایه همه توی کوچه نشستن ?

• شروع کننده موضوع زیبا مثل خورشید
  • تاریخ شروع

زیبا مثل خورشید

Guest
۱۰ تا زن مطلقه که همیشه خدا بیرون هستن الان داره صداشون میاد دارن سبزی پاک میکنن ?
میخوایم از این کوچه بریم واقعا خیلی حسود و فوضولن همشم پشت سر غیبت میکنن و حسادت میکنن

همون کاربرم ک معروفه?

Guest
خ
یاد یه سال پیش مامانم افتادم
۱۰ تا زن مطلقه که همیشه خدا بیرون هستن الان داره صداشون میاد دارن سبزی پاک میکنن ?
میخوایم از این کوچه بریم واقعا خیلی حسود و فوضولن همشم پشت سر غیبت میکنن و حسادت میکنن

پرنسا

Guest
اونجا کجاس که هنوز این چیزا مده؟

ارشا

Guest
اونا حکم اینستا ۲۰ سال پیش رو دارن :ROFLMAO:

استارتر
استارتر

زیبا مثل خورشید

Guest
آره
مگه این مراسمات هنوز هستش؟
اونم فقط توی کوچه ما
متاسفانه وقتی بیرون میرم همه نگاه میکنن و پچ پچ میکنن با اینکه استایل ساده ایی دارم ، یکی به مادرم گفت فلانی همیشه اسپند دود کن همسایه های خوبی ندارین همش بحث شمارو میکنن و حسادت میکنن

شاتوت?

Guest
آره

اونم فقط توی کوچه ما
متاسفانه وقتی بیرون میرم همه نگاه میکنن و پچ پچ میکنن با اینکه استایل ساده ایی دارم ، یکی به مادرم گفت فلانی همیشه اسپند دود کن همسایه های خوبی ندارین همش بحث شمارو میکنن و حسادت میکنن
حالا ما یه چندتا همسایه داریم حکم خبرگزاری دارن مثلا اب بخوریم کل محل و همسایه های دیگه فهمیدن?

Gisoobanoo26

Guest
????? ما هم داریم از این همسایه ها ، نادیده بگیرشون ، به من حرفی میزنن برمیگردم فقط یه نگاه با تاسف میندازم و سرم رو تکون میدم بعدم راهم رو میگیرم و میرم ، اونا هم ضایع میشن

پرنسا

Guest
من یه همسایه دارم حکم تمام همسایه های شمارو‌داره بقدری فضول

بالا