زندگی پس از مرگ ?(پرسش و پاسخ)

• شروع کننده موضوع fati_tork
  • تاریخ شروع

Closed

Guest
تاپیکت عالی بوده ?من دیگه باید برم

خسته نباشی شبت خوش?

Otaku

Guest
خب خوندم

از این بحث و به تناسخ و اعتقادات مختلف و... رسیدین که ترجیح میدم حرفی نزنم و بحثی نکنم امیدوارم به جوابی درستی برسین شب بخیر?

ملیحه

Guest
عزیزم مرسی ❤اکثرا تحربه ها که من خوندم این تونل بود و این که اکثرا گفتن همه چیزو میتونستن ببینن و نبود زمان
فاطی دقیقا وقتی هم که میخوای تمرین خروج روح از بدن انجام بدی ، روح از یه تونل رد میشه به سرعت نور
و اینکه همه‌ی انسانها از نافشون به وسیله‌ی بند سیمین نامرءی وصلن به آسمون . من خودم اینو تجربه کردم . خیلی لذت بخشه

بانوی عمارت

Guest
فاطی دقیقا وقتی هم که میخوای تمرین خروج روح از بدن انجام بدی ، روح از یه تونل رد میشه به سرعت نور
و اینکه همه‌ی انسانها از نافشون به وسیله‌ی بند سیمین نامرءی وصلن به آسمون . من خودم اینو تجربه کردم . خیلی لذت بخشه
خروج از بدن رو تجربه کردی؟

ملیحه

Guest
منم دوس دارم اما میگن خطرناکه?
نه خطرناک نیست
فقط اگر خیلی انسان فاسدی باشیم روی زمین ، ممکنه موجوداتی بیان و ما ازشون بترسیم . در صورتی که اون موحودات هیچ کاری نمیتونن بکنن که به ما صدمه‌ی جسمی بزنن .

بانوی عمارت

Guest
نه خطرناک نیست
فقط اگر خیلی انسان فاسدی باشیم روی زمین ، ممکنه موجوداتی بیان و ما ازشون بترسیم . در صورتی که اون موحودات هیچ کاری نمیتونن بکنن که به ما صدمه‌ی جسمی بزنن .
تو چی دیدی?زمانش چقدر بود
اگه دوس داشتی درمورد تجربه ات بگو❤

ملیحه

Guest
میگن ممکنه نشه برگشت
اصلا روح اجازه نداره برنگرده
مگر مگر اینکه یه شخص دومی باشه ، و روح اون شخص رو هدایت کنه به قبل از زمان تولد .
روح که بره اون زمان به هیچ عنوان دلش دیگه نمیخواد بیاد این دنیا .
این هم خیلی کم پیش میاد . واقعا خدا اجازه نمیده

بالا