زبان یادبگیرید هزینشو هر ۵ جلسه یکبار بعد از رضایتتون بدین

• شروع کننده موضوع ایلیاجووووونی
  • تاریخ شروع

ایلیاجووووونی

Guest
سلام دوستان
من معلم زبانم 10 ساله

یک کتاب اموزش مکالمه نوشتم که میشه تو سی جلسه مکالمه و گرامرو یاد گرفت.

هزینشم میتونیدپایان هر 5 جلسه پرداخت کنید ک کاملا مطمین و با خیال راحت اعتماد کنید .

چیزی که تو کتابم آموزش دادم گرامر صفر تاصد به صورت کاربردی همراه با آموزش اسپیکینگ هست .

به صورت مجازی هست
آموزش "گرامر و اسپیکینگ "هست.

آموزش شامل

گرامر صفر تاصد
۲۰۰۰ لغت کاربردی
تمرینات جمله سازی و اسپیکینگ

200 درصدتضمینی ک میتونی پایان سی جلسه کامل انگلیسی ح رف بزنی تضمینمم اینه که او لش هزینه ای نمی گیرم می تونید چند جلسه ازمایشی بیایین روش تدریسم و ببینید و تصمیم بگیرید.

مناسب کسانیکه که" پایشون ضعیفه" یا "مکالمه میخوان یاد بگیرن"

بااموزش مدرسه و دانشگاه کلا فرق داره

دوست داشتید شمارمو میدم خدمتتون برای واتس اپ

هزینشم ناقابله کلا 300 تومن
که بصورت اقساطه ۳ یا ۶ قسط

اینم ایدی تلگرامم

englishapieceofcake

مااماان_ساامیاار

Guest
اسی نظرت در مورد متد دکتر امینی چیه؟ ب نظرت واقعا جواب میده؟ یا فقط تبلیغاته؟!
من الان برای بچم میزارم
بنظرم گوشش عادت میکنه
من خودم خوشم اومد اما فکر کنی مسلط میشه نه چنین چیزی نیس

استارتر
استارتر

ایلیاجووووونی

Guest
۴ سال سفیر رفتم‌ب تبحر اسپیکینگ کامل نرسیدم بعد تو سی جلسه؟؟؟?
سلام عزیزم این کتابم از پایه و صفره مناسب کساییه ک ضعیفن و جمله سازی و گرامر صفر تاصده کتابیه ک خودم نوشتم براساس تجربیاتم و نقطه ضعف شاگردام طی ۱۷ سال مطالعه و اموزش ، طراحی کردم شما کاملا درست میفرمایید من اموزشگاه هم درس خوندم تا مقطع تافل هم مترجمی خوندم دانشگاه هم درس دادم کاملا با متدها اشنایی دارم و میدونم ک خیلی کشش میدن تو اموزشگاه برای جذب دانش اموزان. به هر حال فضا مجازی هست و اعتماد سخت به همین دلیل من با اطمینان ۱۰۰ددرصد خودم ک یاد میگیرند هزینه ای در ابتدا نمیگیرم و پایان هر ۵ جلسه هست تا بچه ها بیان محتوا و روش تدریس رو ببینن بعدش اگر دوست داشتن ادامه بدن . هدف این درسها فقط اسپیکینگ و گرامر هست. کانال رایگان لیسنینگ و کتاب ۵۰۴ هم دارم برای شاگردان خودم تا سلف استادی تمرین کنند.

استارتر
استارتر

ایلیاجووووونی

Guest
اسی نظرت در مورد متد دکتر امینی چیه؟ ب نظرت واقعا جواب میده؟ یا فقط تبلیغاته؟!
سلام عزیزم من خودم پسرم سه سالشه خیلیم تعریفشو شنیده بودم دیدم فقط مثل لیسنینگ می مونه یعنی کارتن های طبقه بندی شده هست و کارتن فارسی رو کلا حدف میکنن و اونا رو بچه میبینه طی روز و فشاری رو بچه نیست این عالیه بنطرم خیلی خوبه خودم برای بچم شروع نکردم ولی قطعا کاربردیه

مامان اروین

Guest
من الان برای بچم میزارم
بنظرم گوشش عادت میکنه
من خودم خوشم اومد اما فکر کنی مسلط میشه نه چنین چیزی نیس
اره منم برا بچه م گرفتمالبته دیر از 4و نیم 5سالگی همینه سوالم ک واقعا مسلط میشه یا صرفا آشنا... ولی ی چیزی هست چ فرقی میکنه از موسسه بگیریم یا از یوتیوب

مااماان_ساامیاار

Guest
اره منم برا بچه م گرفتمالبته دیر از 4و نیم 5سالگی همینه سوالم ک واقعا مسلط میشه یا صرفا آشنا... ولی ی چیزی هست چ فرقی میکنه از موسسه بگیریم یا از یوتیوب
من از یوتیوپ گرفتم از موسسه گرفتی؟

بالا