زایمان طبیعی یا سزارین ؟

• شروع کننده موضوع دختر جذاب
  • تاریخ شروع

دختر جذاب

Guest
طبیعی یا سزارین؟
میزان خونریزی زنان بعد سزارین 2 برابر زایمان طبیعی است و احتمال عفونت زنان بعد از عمل سزارین بسیار بیشتر از زایمان طبیعی است و ممکن است که پس از عمل زایمان عوارض ریوی در مادر به وجود آید و هم آغوشی مادر و نوزاد در عمل سزارین به خوبی برقرار نمی شود.
زنی که عمل سزارین انجام می دهد 5 تا 10 روز قادر به انجام کار های شخصی خود نیست.
#سلامتی

Mamane matin

Guest
طبیعی یا سزارین؟
میزان خونریزی زنان بعد سزارین 2 برابر زایمان طبیعی است و احتمال عفونت زنان بعد از عمل سزارین بسیار بیشتر از زایمان طبیعی است و ممکن است که پس از عمل زایمان عوارض ریوی در مادر به وجود آید و هم آغوشی مادر و نوزاد در عمل سزارین به خوبی برقرار نمی شود.
#سلامتی
من طبیعی بودم اما خیلی درد داشت اما بعدش خیلی خوبه هیچی درد نداری ?

Parsa

Guest
طبیعی یا سزارین؟
#سلامتی
من هر دوتا رو داشتم
بنظرم طبیعی خیلی بهتره سزارین خیلی عوارض داره

آیلا

Guest
طبیعی یا سزارین؟
#سلامتی
همش شایعست ???
خودم یه سزارینیم اصلا همچین چیزی نیست
آخه اینجا زایمان طبیعی خیلی اذیت میکنن یه آمپول درست حسابی به طرف نمیزنن که کمتر درد بکشه

استارتر
استارتر

دختر جذاب

Guest
همش شایعست ???
خودم یه سزارینیم اصلا همچین چیزی نیست
آخه اینجا زایمان طبیعی خیلی اذیت میکنن یه آمپول درست حسابی به طرف نمیزنن که کمتر درد بکشه
موافقم ??

استارتر
استارتر

دختر جذاب

Guest
اینجا که حال سزارینیا بهتر از طبیعی ها بود بیچاره هارو زجر کش کرده بودن بعدشم با تیغ میبرن که بچه به دنیا میاد بخیه هاشون از بخیه های ما زیاد تر بود
آره اینجا رسیدگی نمیشه و همین بی اهمیتی ها و در کل خود زایمان طبیعی عوارض داره
البته این چیزا بستگی به شرایط و سیستم بدن هم داره

فندق

Guest
بیچاره اونایی که در هردوتاشم میکشن
خیلی هم زیادن
من که خودم به هر دری زدم تا سزارین بشم

پاستیل جون

Guest
عزیزم دروغه،،، خود دکتر ب من گف عفونت در خانمایی ک طبیعی زایمان میکنن بیشتر از سزارین،،،باید ۶ ماهی یک بار پاپ اسمیر بدن چون رحمشون عفونت میکنه،،،خونریزی هم تو هردوشون زیاده،،خاله ی من اینقد خون ازش رفت که دکتر بالا سرش از بهترین فوق تخصصا بود ،،از ترس مرده بود دکتر فکر کرد رحمش دراومد یعنی در این حد خونریزی گرفت اصن بند نمیومد،،،،هردوشون یه جورن

پاستیل جون

Guest
۵تا ۱۰ روزم الکیه،،،بستگی ب عمل داره واقعا،،خاله من روز اول ۵ ساعت بعداز عملش پاشد راه رفت،،مامان خودن روز سوم کل کارای خونه رو پاشد انجام داد،،،دوستمم میگفت دوروزه دردش تمام شد و خیلی راحت شدم ولی بعداز کشیدن بخیه دیگه عالیییی شدم،،،،طبیعیا هم بخاطر بخیه ای ک میشن متاسفانه حتی نمیتونن بشینن

آیلا

Guest
۵تا ۱۰ روزم الکیه،،،بستگی ب عمل داره واقعا،،خاله من روز اول ۵ ساعت بعداز عملش پاشد راه رفت،،مامان خودن روز سوم کل کارای خونه رو پاشد انجام داد،،،دوستمم میگفت دوروزه دردش تمام شد و خیلی راحت شدم ولی بعداز کشیدن بخیه دیگه عالیییی شدم،،،،طبیعیا هم بخاطر بخیه ای ک میشن متاسفانه حتی نمیتونن بشینن
قبل عمل باید بگی آمپول درد بزنن
و این که این چیزا به سیستم بدن بر میگرده هر چه قدر چیزای مقوی هم قبل عمل هم بعد عمل بخوری زودتر سرپا میشی

زهرا ساداتعلی

⭐کاربر فعال⭐
سلام تشریف ببرید سایت و مقاله مطالعه کنید

بالا