روشنا

Guest
فعلا نه عزیزم فقط داریم کالری شماری میکنیم کالری مصرفی رو روی 1200 تا گذاشتیم تقریبا 400-500 تا زیر کالری تثبیته
اینطوری میتونی ماهی چند کیلوهم کم کنی?
پس منم ۱۲۰۰تا بخورم یاکم تر

Elham

Guest
سلام دوستان.روزتون خوش.
هنوز هم عضویت جدید میگیرین؟

♥️elisa♥️

Guest
سلام کسایی که قرار بود توی برنامه رژیم شرکت کنید آماده باشید میخوایم از روز شنبه کالری شماری کنیم. درسته که بعضیا کالری شماری رو منسوخ میدونن ولی دلیلش اینه که بعضیا رژیم غذایی سالم رو توی کالری شماری رعایت نمیکنن یعنی مثلا کالری رو میارن پایین ولی همون یه ذره کالری رو هم با چیپس و پفک جمع میکنن?

توی این تاپیک قصد داریم همزمان با کالری شماری مصرف رو بیاریم پایین و تغذیه رو تغییر بدیم البته در کنار فعالیت و ورزش
در قدم اول همتون باید اپلیکیشن "کرفس" رو که احتمالا باهاش آشنایی دارید روی گوشی نصب کنید

بعد از نصب کرفس باید اطلاعاتتون یعنی قد و وزن و سن رو بهش بدید تا کالری مجاز روزانه رو واستون معین کنه و هر روز غذاهایی که خوردین رو بهش بدین تا حواستون باشه کالری مصرفی از خط قرمز عبور نکنه

از شنبه استارتش رو میزنیم امروز و فردا بیاین اطلاعاتتون رو بدید ببینیم کرفس براتون چه بازه ای رو مشخص کرده؟
اگر هممون توی یه رنج بودیم سقف رو یکسان در نظر میگیریم اگرم نه که جدا جدا دنبال میکنیم

برای من سقف کالری روزانه رو 1800 تا زد شماهاهم بیاین سقف کالریتون رو اعلام کنین تا از شنبه شروع کنیم??????? ----- ???????

لینک تاپیک منو رژیمی :

منم می‌خوام رژیم بگیرم،منم عضو کن

♥️elisa♥️

Guest
سلام عزیزم خوش اومدی این تاپیک دیگه فعال نیست بچه ها خودشون جدا دارن رژیمشون رو دنبال میکنن
برنامه کرفس رو روی گوشیت نصب کن تا بتونی کالری شماری کنی
باش،ی سوال
چجوری باید بفهمم کالری هدفم چیه؟واسه کرفس

♥️elisa♥️

Guest
الان یادم اومد کرفس حساب نمیکنه عزیزم، باید برنامه مانکن یا زیره رو نصب کنی. اونا فکر کنم حساب میکنن
اها،مانکن دارم ،ولی ننوشته،قبلا نوشته بود پاک شد دوباره نصبش کردم الان هیچی نیست

بالا