استارتر
استارتر

مژده

Guest
???چقدر زیاد مونده?نمیخوام من زود میخوام ارشد بشم
نه بابا فکر میکنی زیاده، بور چشم سبز عزیز هم همزمان با خودت اومد الان کاربر ارشد شده 470 تا پست داره
یکم توی تاپیکا فعالیت کنی و پست بزنی سریع ارشد میشی ?

اشی_مشی

Guest
۴. اینکه کالری که برنامه های کرفس و مانکن میدن برای رژیم اشتباهه لطفا همین فرمول بالا رو حساب کنید و اشتراک هم نیازی نیست بخرید ازشون
۵.اینکه حتما همه مانکن یا کرفس رو نصب کنید چون بقیه برنامه ها دقیق نیستن
۶‌.کالری ورزش رو از کالری رژیم کم نکنید
۷.برنامه های مانکن و کرفس رو باهم مقایسه نکنید شاید کمی اختلاف داشته باشن ولی فوقش ۵۰ کالری تفاوت داره و این اهمیت نداره
زیره تقریبا همین مقدار کالری که من با فرمول شما محاسبه کردمو بمن داد

بور چشم سبز

Guest
سلام بچه ها روز وزن کشی شنبه بخیر ??
۶۴ کیلو هستم

Choi mary

Guest
یوهو ?من عصری میرم رو ترازو?
برای اندازه گیری وزن صبح ناشتا نیم تا یک ساعت بعد از بیدار شدن بطوریکه حتما دستشویی رفته باشین و روز قبل چیزهای پرنمک نخورده باشین و ورزش قدرتی نکرده باشین هر هفته در یک روز خاص باشد مثلا دوشنبه

استارتر
استارتر

مژده

Guest
برای اندازه گیری وزن صبح ناشتا نیم تا یک ساعت بعد از بیدار شدن بطوریکه حتما دستشویی رفته باشین و روز قبل چیزهای پرنمک نخورده باشین و ورزش قدرتی نکرده باشین هر هفته در یک روز خاص باشد مثلا دوشنبه
مرسی عزیزم چه نکات خوبی یادآوری میکنی شما?

هانیه جون

Guest
سلام من پسرم سه ماهشه و تو دوران شیر دهی ام ولی اصلا وزن کم نمیکنم موهامم خیلی میریزه شوهرم اجازه نمیده رژیم بگیرم البته خودمم دلم نمیاد میترسم سیرم کم بشه ولی دوس ندارم چاق بمونم

استارتر
استارتر

مژده

Guest
سلام من پسرم سه ماهشه و تو دوران شیر دهی ام ولی اصلا وزن کم نمیکنم موهامم خیلی میریزه شوهرم اجازه نمیده رژیم بگیرم البته خودمم دلم نمیاد میترسم سیرم کم بشه ولی دوس ندارم چاق بمونم
سلام عزیزم خوش اومدی به سایت. زمانی توی رژیمت موفق میشی که خودت از ته دل راضی باشی از طرفی پسرت داره شیر میخوره به نظرم فعلا رژیم رو بزار کنار عجله ای نکن ولی میتونی کالری شماری رو شروع کنی که وزنت از این بالاتر نره. نیازی نیست مثل رژیمی ها ماهی 2-3 کیلو کم کنی. میتونی از مثلا 2 ماه یک کیلو شروع کنی

استارتر
استارتر

مژده

Guest
خب کالری شماری واسه دوران شیر دهی ام هست؟ تو چ برنامه ای عزیزم؟
ممنونم بابت خوش امد گوییت
فدات عزیزم. آره برنامه کرفس رو نصب کن روی گوشیت واسه کالری شماریه. فردا بیا توی همین تاپیک یادم بیار تا واست غذاهایی که شیرت رو زیاد کنن هم معرفی کنیم تا در حین رژیم شیرت کم نشه

ترانه پاییزی

Guest
سلام مژده جان من تا الان اطلاع نداشتم، می تونم بیام یا نه؟ در ضمن ممنون بابت اینکه بهم اطلاع دادی، من این مدت نتونستم بیام ❤️

آخرین ویرایش:

بالا