دیدین وقتی دارین بادکنک باد میکنید به یه حدی میرسه که احساس میکنید هر لحظه ممکنه بترکه .......

• شروع کننده موضوع من و دوقلوهام ?
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

من و دوقلوهام ?

Guest
عزیزمممم???خیلی خوشحالم واست نه من دوساله ک ازدواج کردم گفتم بزارم درسمو بخونم اما الان ک فک میکنمم باید سال پیش اقدام نیکردم ک امسال ب دنیا میومد نمیوفتاد واسه کنکور ولی ب نظرت اگ خرداد 1400اقدام کنم واسه اخرای سال میوفته زایمان چهار ماه وقت دارم ک بخونم حسابی یا بزارم بعد کنکور
خب عزیز من تو هروقت که اقدام کنی که بلافاصله حامله نمیشی ? ممکنه چند ماه طول بکشه ...

من اگه به جات بودم بیخیال کنکور ۴۰۱ میشدم و با خیال راحت از الان اقدام میکردم و برای کنکور ۴۰۲ خودم رو اماده میکردم .
تا اونموقع ایشالله زایمانم کردی و بچت از تو دست و پا در اومده ...

منم باید بیخیال کنکور امسال شم فکر کنم چون انجام کارهای روزانم هم دیگه برام نفس گیره چه برسه به درس خوندن ??

عشقتونم من

Guest
خب عزیز من تو هروقت که اقدام کنی که بلافاصله حامله نمیشی ? ممکنه چند ماه طول بکشه ...

من اگه به جات بودم بیخیال کنکور ۴۰۱ میشدم و با خیال راحت از الان اقدام میکردم و برای کنکور ۴۰۲ خودم رو اماده میکردم .
تا اونموقع ایشالله زایمانم کردی و بچت از تو دست و پا در اومده ...

منم باید بیخیال کنکور امسال شم فکر کنم چون انجام کارهای روزانم هم دیگه برام نفس گیره چه برسه به درس خوندن ??
چقد حرفات. بهم ارامش میده ???♥️♥️♥️

پاستیل کِرمی?

Guest
آره خب دوقلو خیلی بزرگتر میشه ?
من خودم خیلی لاغرم ، عرضی هیچ تغییری نکردم حتی پهلو ام اصلا ندارم فقط شکمم و سینه هام مستقیم دارن میرن جلو ???

چند هفتته ؟ چند سالته ؟
منم همینطور لاغرم شکم پهلو هیچ ?۲۲هفته ام ۲۱سالمه ?

استارتر
استارتر

من و دوقلوهام ?

Guest
تو جلوتری? راستی تکوناشون اذیت نمیکنع دوتا باهم شروع میکنن لگد زدن؟؟همیشع واسم سوال بوده??
بیییییییییییییییشتر از چیزی که فکرشو کنی اذیت میکنه ???

خیلی وحشتناکه از خواب میپرم شبا از شدت لگدا و تکونای وحشتناکشون
خیلی بده ?

پاستیل کِرمی?

Guest
بیییییییییییییییشتر از چیزی که فکرشو کنی اذیت میکنه ???

خیلی وحشتناکه از خواب میپرم شبا از شدت لگدا و تکونای وحشتناکشون
خیلی بده ?
الهییی عزیزم حالا کو تا اذیت بشیم این اسونه
تو پهلوهات نمیرن؟?از من شبا تو پهلوم لگد میزنه دیگ نمیتونم بخابم میگم نخابم رو بچه

استارتر
استارتر

من و دوقلوهام ?

Guest
الهییی عزیزم حالا کو تا اذیت بشیم این اسونه
تو پهلوهات نمیرن؟?از من شبا تو پهلوم لگد میزنه دیگ نمیتونم بخابم میگم نخابم رو بچه
من جایی از ناحیم شکمم نمونده که اینا با لگد نابودش نکرده باشن ?
انقدر اذیتم حاضرم همین الان تو خونه زایمان کنم ?

پاستیل کِرمی?

Guest
من جایی از ناحیم شکمم نمونده که اینا با لگد نابودش نکرده باشن ?
انقدر اذیتم حاضرم همین الان تو خونه زایمان کنم ?
هی قربونشون برو شیطونارو?????جنسیتشون چیه راستی ولی خوبیش اینه راحت میشی دیگ دوتا نینی و ی بار حاملگی??

استارتر
استارتر

من و دوقلوهام ?

Guest
هی قربونشون برو شیطونارو?????جنسیتشون چیه راستی ولی خوبیش اینه راحت میشی دیگ دوتا نینی و ی بار حاملگی??
یه دختر یه پسر

اخه بدبختی اینه من شوهرم بچه زیاد میخواد دوتا کافی نی ?
حالا حالا ها من باید شکمم هی بیاد بالا ??

بالا