دو سال و سه ماه پیش بینیمو عمل کردم.. خیلی ناراضیم بینیم ظریف و کوچک نکرده.. عکس ببینید چکار باید کرد

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
حالا کوچک نکرده خوب .. قوز هم داره.. رفتم مطبش میگه قوز رو برای قشنگی گزاشتم.. نمیدونم چکار کتم بچه ها
اصلا راضی نیستم .. اعتماد به نقسم کم شده.. اصلا نسبت به بینی اولم کوچک نکرده.. لطفا از تجربیاتتون بگین شما عمل کردین کوچک شد؟
الان عکس مبدم

استارتر
استارتر

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
Screenshot_20230728-164406_Gallery.jpg

Anousha

⭐کاربر فعال⭐
من ۱۷ سالگی عمل کردم. عکسم پروفایلمه. من راضی ام چون اول اینکه توی سن رشد عمل کردم و بعد چون الان اوکی ام و حتی میگم اگر عمل هم نمی کردم خوب بود.
به خودت سخت نگیر خیلی هم خوشگلی🤍

Maedeh

⭐کاربر برتر⭐
من ۱۷ سالگی عمل کردم. عکسم پروفایلمه. من راضی ام چون اول اینکه توی سن رشد عمل کردم و بعد چون الان اوکی ام و حتی میگم اگر عمل هم نمی کردم خوب بود.
الان چن سالت

استارتر
استارتر

نسترن ساره

⭐کاربر فعال⭐
کجا عمل کردی گلم

Anousha

⭐کاربر فعال⭐
ع

عزیزم ازین نیمرخا که من کزاشتم تو هم اینجا میزاری لطفا؟ خودت گوشی رو بگیر از پهلوت بگیر بعد چشاتو بپوشون
الان سرکارم نمیتونم بگیرم همکارم فکر میکنه خل شدم😂 ولی فکر کنم توی این عکسم تقریبا نیم رخ بینی مشخصه. حالا اگر یادم موند شب عکس میگیرم🤍
*عکس پاک شد.

آخرین ویرایش:

انگور

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خیلی طبیعی در اورده
خودت از اول گفتی چطوری دراره؟

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
چه بانمکی

بالا