دوست دارم آشپزی کنم🥺🥺

آناهیتادرگاهی

کاربر جدید
بوی غذام توی خونه بپیچه
دوست دارم کیک بپزم هر روز کیک های جدید ایده های جدید
دوست دارم تو خونه شاد و شنگول بگردم لباسای رنگی بپوشم
دوست دارم واسه خودم با بادوم خط چشم درست کنم
دوست دارم ایده های خونه داری رو یکی یکی اجرا کنم
دوست دارم خونم تمیز باشه سینکم بوی گل بده
دوست دارم سرویس بهداشتی هام تمیز باشه هر روز یه دور بشورم شون با آب و تی
دوست دارم گل بکارم گلای رنگی
گلای رنگی رنگی تو گلدونای گِلی هر روز آبشون بدم نازشون کنم بوشون کنم
دوست دارم هر سال تزئینات خونه مو عوض کنم هر سال یجور مبلامو بچینم
پرده هامو عوض کنم تابلو های جدید بخرم
دوست دارم میز نهار خوری وسط هال بزارم پیتزا درست کنم روش بزارم با سس فراوان و یه آبمیوه خونگی سروش کنم
دوست دارم انواع ترشیجات و مربا درست کنم
دوست دارم انواع دلمه و شوربای درست کنم
دوست دارم انواع بریان و کوبیده درست کنم
دوست دارم هر چند روز یبار کاشت ناخن مو عوض کنم هر دو هفته یبار یه طرح و مدل جدید بزنم
دوست دارم کاشت ناخن پا بزنم یه روز هلویی یه روز قرمز با اینکه زیاد قرمز دوست ندارم ولی میخوام تنوع بشه یه روز سفید و رنگ کرم و نوکش رو طلایی کنم و فرنچ کنم
دوست دارم به موهام برسم آخ موهام همش سوخته دوست دارم براش ماسک ترمیم بگیرم بعد حموم بزنم دوست دارم به پوستم برسم بیشتر آب بخورم
دوست دارم یه چکاپ بدم که ببینم مشکلی هست بر طرفش کنم
دوست دارم بگردم دور دنیا رو بگردم اول از اینجا شروع کنم از داخل ایران از غذاهای درون شهری های ایران
میدونی اینا یعنی چی؟
اینا یعنی هنوز خیلی کار دارم که بکنم من هنوز هیچ کدوم از اینا رو انجام ندادم. و رسما یه آدم مرده ام
راجبش یه روز شاید براتون تاپیک زدم که چرا هنوز نتونستم انجام بدم

میشه با دلت هر جوری که خدا یا انرژی خاصی که ازش نتیجه گرفتی قلبا بخوای گنجشکک تو قفس رو نجات بده و بتونه بره تو لونه خودش ؟
ازت ممنونم دوست خوبم الهی هر چی خوبه و خوشحالتون می کنه سر راهتون قرار بگیره و لبخند بیاره رو لباتون 🥺 و چند برابرش به خودتون برگرده

آخرین ویرایش:

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم امیدوارم که به خواسته‌هایت برسی الهی آمین صبحت بخیر
1717215271629.png

بالا