دوستان هستید؟؟؟ میخوام درد دل کنم

• شروع کننده موضوع گیلنآز
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

گیلنآز

Guest
ناراحت نباش عزیزم کارش واقعا اشتباه بوده دیگه زنک نزن ?
خدایی آدم حرص میخوره من اینهمه سال کنارت بوذم برات کلی شبا و روزا کنارت بودم تلفن خونم 300تومن اومد ولی همسرم گفت عیب نداره تنهاست بزار درد دل کنه حالا راحت رفتی انگار نه انگار

آنجِل

Guest
میدونی چیه!کلا ۹۰ درصد اینایی که شکست عشقی میخورن و میان درد دلو مختومیخورن و میشی سنگ صبور،کافیه برن باعشقشون یا عشقی پیدا کنن چنان فراموشت میکنن که انگار ن انگار

هلنم

Guest
خدایی آدم حرص میخوره من اینهمه سال کنارت بوذم برات کلی شبا و روزا کنارت بودم تلفن خونم 300تومن اومد ولی همسرم گفت عیب نداره تنهاست بزار درد دل کنه حالا راحت رفتی انگار نه انگار
بیخیال عزیزم خودش ضرر کرد همچین دوستی از دست داد

استارتر
استارتر

گیلنآز

Guest
شایدم ازدواج کرده دختره
نه بابا ازدواج نکرده که الان همسرم گفت از دوستش پرسیده گفته ماها این بلاک بوده تو گوشی دوست پسرش بعذ اون گوشیش رو فلش میکنه دقیقا نفهمیدم چی گفت کل بلاکی ها در میان اون پیجش رو میبینه و کلی پیام میده و از اون روز به این ور این کل پیجش رو بست و جواب زنگ مارو نداد ما کلا بی خبر بودیم خب دیز یا زود باید این اتفاق میفتاد پسره میگفت من نمی‌خوام ولی این زور میزد

استارتر
استارتر

گیلنآز

Guest
ولش کن اینجور رفاقت به درد نمیخوره
آره واقعا. ولی اینکه بی هیچ دلیلی بری کسی که اینهمه سال بودی خب بده یعنی مگه ما مقصریم خب طرف نخواسته من آدم دیدم طلاق گرفته ولی هنور با بعضی از فامیل های شوهرش سلام و علیک داره

استارتر
استارتر

گیلنآز

Guest
نشی عزیزی?
اره واقعا منم خیلی از دوستامو از دست دادم سر مسائل الکی?
اینا دوست نیست گلم فقط برای منفعت خودشون با آدم ارتباط دارن به محض اینکه براشون نفعی نداشته باشی میزارن کنار اینا نان به نرخ روز خورن

بالا