دور همی قانون جذبی ها ????

• شروع کننده موضوع رها جونییییی
  • تاریخ شروع

رها جونییییی

Guest
همون طور که تاپیک قبلیم گفتم دوستای گلم میخوایم یه گروه بزنیم تو واتس آپ در باره قانون جذب و کائنات خدا باهم حرف بزنیم و مطلب بزاریم اطلاعات مون و بالا ببریم حالا

اونایی که اطلاعاتی ندارن یا هنوز با این قانون آشنا نشدن یه مطلب کلی میزاریم تا آشنا شین

اگه خواستین تو این گروه باشین بهم بگین

??

Mahia

Guest
قانون جذب دروغه یه پسری یه دختری رو دوست داره یا برعکس سالها تو فکرشه و تو خیالش داره باهاش زندگی می کرده ولی بهش نرسید
چرا چون عشق یک طرفه بود
من پول میخوام الان ولی پول منو نمیخواد پس با هم جور در نمیاد
یک دست تنهایی صدا نمیده که...

فرشته شیرین و ناز

Guest
همون طور که تاپیک قبلیم گفتم دوستای گلم میخوایم یه گروه بزنیم تو واتس آپ در باره قانون جذب و کائنات خدا باهم حرف بزنیم و مطلب بزاریم اطلاعات مون و بالا ببریم حالا

اونایی که اطلاعاتی ندارن یا هنوز با این قانون آشنا نشدن یه مطلب کلی میزاریم تا آشنا شین

??
میشه خواهش کنم راجع به روابط اینجا بزار الان
لطفا مطالب ر اینجا هم بزار ?

هایدی

Guest

??
رها جان یه تاپیک جامع همین جا بزن هر وقت هم خواستید بروزش کنید
خیلیا واتس اپ ندارن یا شرایطشون جور نیست

بسته شد

Guest
قانون جذب دروغه یه پسری یه دختری رو دوست داره یا برعکس سالها تو فکرشه و تو خیالش داره باهاش زندگی می کرده ولی بهش نرسید
چرا چون عشق یک طرفه بود
چه افکار منزجر کننده ای
??????
باشه.

Mahia

Guest
چه افکار منزجر کننده ای
??????
باشه.
باید تلاش کرد برای چیزی ک آدم میخواد ولی یه چیزایی تو زندگی واقعا نمیشه با تریلی هم نمیشه درش و باز کرد
ولی باید امید داشت و تلاش کرد ک از ده تا آرزو لااقل بشه سه تاشو بدست آورد

فاطماه?

Guest
و
چرا چون عشق یک طرفه بود
اینایی ک گفتی دوتاشو من با جذب بدس اوردم

بالا